2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canlarım ben cıkmak zorundayım eşimin işi varmış leptopumu istıyolmaz: ama verıcem hepinizi öpüyorum ben 23 de bidaha gidicem bakalım ne olucak hadı bysssssssssssss

nazan nazan
ayyyyyy1 kiloluk nutellamı kız biz hiç okadar buyuunu almadık aa zaten alsakda onun boyutuna guvenip hergun kaşık kaşık yerdim kesin. küçük alınca daha bi kısıtlıyorum kendimi..

Selamlar herkese,

sabah doktora gittim, randevusuz gitmiştim doktorla telefonda konuştum arada alıcam seni demişti 11 e kadar bekledim çünkü acil sezeryana girmiş, çok yogun bi doktor çok hastası var çok fazla hamile gördüm bugün koca göbikli : ))

doktorumuzu sevdik iyi ilgili, oğluşta gayet iyi 2600 gr. boyunu söyledi ama unuttum, kafası halen aşağıda oğluşun ve 10 gün önde... her organına bakarken tek tek anlattı suyu iyi diyetine dikkaet et yoksa şekerden suyu çoğalır dedi, bende 1 kilo almışım 70 kilo oldum, 2 hafta sonra tekrar gidicem ozman ntsye giricem Doğum tarihi için 20 Ağustos dedi hayırlısı : )
orada bekleyen hamileler 8 aylık olduguma inanmadılar kaydirigubbakcemile3
endokrinde varmış Hizmet hastanesinde oraya devam edicem sskya gitmicem artık
böyle işte bi gayet iyiyiz çok şükür

gözün aydın canım çok güzel haberler bunlar

canım petrikçim maşallah bebişine. önden önden gidiomuş. acelesi var seninkinin de demek :) 20 ağustos normal doğum tarihi mi canım. aramızda 3 gün var da ondan soruorum hesaplamak amaçlı

ayy canm gözun aydın herşey yolunda olmasına sevindim en çokda doktoru begenmene sevindim. inş. hayırlı olur senn için..senn normal dogum olcak dimi..maşallah ÇAGANa kilosuda gayet iyi..alkisalkisalkis

gözün aydın nesrin..maşallah yavruya..o verdiği tarih sezeryan tarihimi..? nasıl doğum yapmayı planlıyosun?

hmm senin gittiğin doktorlara gidiyorum bende : )
ben sevdim kendisini ilgilendi baya, tanıdık var arada belki ondandır eşimin kuzeninin arkadaşı oluyor hastanede güzel daha doktor değiştirmem herşey böyle güzel devam eder inş. doğumuda orada yaparım, Elif e devam etmek isterdim ama hastanesi çok pahalı napalım kısmet

Maşallah kuzuna jenny kiloyo kafana takma, her bebek çok kilolu olacak diye birşey yyok, benimde 10 gün önde normalden biraz büyük.. hakkımızda hayırlısı

hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inş.
ayy çok heyecanlı sancılarda başladı çok az kaldı çok ben çok heyecanlıyım

ne güzel içine sinmiş güzel günlerde kullanın

maşallah yavruna Pınar, koca kız olmuş bebeğin

Gözün aydın nesrin. Sana sezeryan tarihimi verdi dr??

gözün aydın canım çok güzel haberler bunlar

canım petrikçim maşallah bebişine. önden önden gidiomuş. acelesi var seninkinin de demek :) 20 ağustos normal doğum tarihi mi canım. aramızda 3 gün var da ondan soruorum hesaplamak amaçlı

ayy canm gözun aydın herşey yolunda olmasına sevindim en çokda doktoru begenmene sevindim. inş. hayırlı olur senn için..senn normal dogum olcak dimi..maşallah ÇAGANa kilosuda gayet iyi..alkisalkisalkis

gözün aydın nesrin..maşallah yavruya..o verdiği tarih sezeryan tarihimi..? nasıl doğum yapmayı planlıyosun?

sağolun canlarım opuyorumnanaktan
normal doğum tarihi bu sezercik olmicam inşallah, oğluşun kafası çıkışa yakın sancı bekliyor : ))

pınarcım snein bebişine de maşallah. çatı muayenesi olmuşsun galiba. çatım dar filan yazmışsın. geçmiş olsun. eşine de geçmiş olsun canum. ama bebişin haberleri ii gelmiş

cuma doğuruyo kaçakkedi...ilk bebeğimiz o olcak hayırlısıyla

canım ilk bebegimiz dogdu zaten maibeyaz diye bir arkadaşımız vardı 31 haftalık dogum yaptı yazıldı ama kaçırdın zannedersem ama sonraki gelişmeleri yazmadı maibeyaz arkadaşımız umarım kendini iyi hissedince girer ve herşeyi anlatır

kızlar bugün canım çok sıklıdı sabah saglık ocagına gittim tansiyon yine fırlamış 14,5 9 ebe endişelendi hastaneye yönlendiricem dedi bende olmaz dr kontrolündeyim ilaç kullanıyorum sezeryan tarihim belli dedim bebegin kalp atışlarıda yüksek çıktı sonra uzman dr var ultrasona girdim ve kızımın suyunun sınırda oldugunu söyledi su kaybın oluyormu diye sordu evet dedim bazen çamaşırım ıslak oluyor dedim
(geçenlerde eşime söylemiştim ben su kaçırıyorum diye gülüşmüştük meger dogruymuş)oda hastaneye gitmemi söyledi.
ebe bu durumda dr bir hafta sonra kesin alır dedi fazla beklemez hareketleri azalınca yada hissetmedigin anda çikolata ye bekle baktın hissedemiyorsun hemen hastaneye git dedi ay çok kötü moralle eve geldim çarşamba kontrolüm var nasol geçicek zaman bilmiyorum
ben her ihtimale karşın bütün hazırlıklarımı yapıcam kızlar ne olur ne olmaz çarşambadan sonra doguma gidecekmişim gibi hazılanmak istiyorum acil heran herşey olur deyince ebe ve dr şaşkın ördek gibi oldum resmen

jenny, petrik, comely geçmiş olsun kızlar.. bebeklerinizin iyi olmasına mutlu oldum, jenny de kiloyu sorun etmeyecektir eminimki, zaten büyüdü bebişler maşallah...

canım üzme kendini, zaman yaklaşıyor zaten artık bu aşamadan sonra doğarlarsa da kucağımıza almış oluruz sorun olacaını sanmam...

ebeler

geçen sağlık ocağında kan ve idrar testlerimi yaptıracaktım, dr. tokluk şekerine bakılmasını istemişti.

neyse, orada kanımı alan hemşire ne dese beğenirsiniz, şimdi siz gidin 1 saat sonra eczaneden glukoz da alıp gelin dedi, niye dedim siz benim tokluk şekerime bakacaksınız (elimizdeki kağıtta da yazıyor yani), şeker yüklemesi değil bu dedim... hıı değil mi tamam o zaman dedi, çıldıracaktım az kalsın... nasıl bilmezler bu kadar basit ve temel şeyleri...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…