2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Pinkiiii, pinki, pinkiii,

Pinkiiiiiiiiiiii, ver bacım sen bana prison break ı izlediğiniz linki lütfen :) Özelden atabilirsen çok müteşekkir olurum.

pinki,
ver bana linki :)

canım üzme kendini, zaman yaklaşıyor zaten artık bu aşamadan sonra doğarlarsa da kucağımıza almış oluruz sorun olacaını sanmam...

canım tabiki öyle dogarsa bile sorun olmazda böyle ufak tefek sorunlar olsun istemiyor insan bu zamana kadar sorunsuz taşıdık kuzuları karnımızda eger tehlikeli bir durum varsa bebekleri riske atmak olmaz degilmi insan sadece buna üzülüyor

canım tabiki öyle dogarsa bile sorun olmazda böyle ufak tefek sorunlar olsun istemiyor insan bu zamana kadar sorunsuz taşıdık kuzuları karnımızda eger tehlikeli bir durum varsa bebekleri riske atmak olmaz degilmi insan sadece buna üzülüyor

haklısın ama kontrol altındasın zaten, yani tehli,keli bir durum olursa hemen müdahale ederler, sen üzme kendini.

Bugün yağan deli gibi yağmura bilin bakalım kim sokakta yakalandı :) Şemsiye de yok... Ama herkes saklandı bir çatı altına, bir ben devam ettim yürümeye, cengaveriz ya :) Ayakkabımın içi vıç vıç su oldu, üzerimdeki her şey de vıç vıç su oldu... Ama güzeldi :)

geçmiş olsun başak. doktorunu arayıp söyledin mi. sağlık ocağındakilerin dediğinle kalma bence. ne olur ne olmaz haber ver.bir de bu iç çamaşırına gelen su sıvı her neyse kokuo mu. bende de öle bi ıslaklık oluo ama ayıptır söylemesi güsel kokuo zemuszemus sapıklar gibi iç çamaşırı koklamıorum tabi ama gelio burnuma

Selamlar herkese,

sabah doktora gittim, randevusuz gitmiştim doktorla telefonda konuştum arada alıcam seni demişti 11 e kadar bekledim çünkü acil sezeryana girmiş, çok yogun bi doktor çok hastası var çok fazla hamile gördüm bugün koca göbikli : ))

doktorumuzu sevdik iyi ilgili, oğluşta gayet iyi 2600 gr. boyunu söyledi ama unuttum, kafası halen aşağıda oğluşun ve 10 gün önde... her organına bakarken tek tek anlattı suyu iyi diyetine dikkaet et yoksa şekerden suyu çoğalır dedi, bende 1 kilo almışım 70 kilo oldum, 2 hafta sonra tekrar gidicem ozman ntsye giricem Doğum tarihi için 20 Ağustos dedi hayırlısı : )
orada bekleyen hamileler 8 aylık olduguma inanmadılar kaydirigubbakcemile3
endokrinde varmış Hizmet hastanesinde oraya devam edicem sskya gitmicem artık
böyle işte bi gayet iyiyiz çok şükür
:nazar::nazar: mASALLAH CANIM SANADA BEBEĞİNİDE
bu gün öğle arası salifoylan büyük bir mağaza var oraya gittik..yeni açılmıştı çok mal yoktu önceden.mağazada yok yok.o bebek şekeri süsleri fana çeşit çeşit.kelebekler ,güller, laleler bir reyon onlardan vardı. emzirme yastığı vardı sevi babynın.çok şaşırdım. marka bebek kıyafetleri falan.iki tane çıtçıtlı badi aldım çok şirinler. sonra nevresim diktirmek için sarevin mağazasına gittik. üç tane sipariş verdik.tam çıkarken yine sarevin kanepe örtsünü gördüm.uzun zamandır nevanın odasındaki kanepenin rengi kafaamı kurcalıyordu renk uyumsuzluğundan dolayı.örtü çiftiymiş ama adam takımı bozup sattı bize.böyle keten büzgülü kolları da kapatan bir örtü..kumaşını falan ok beğendim.krem rengi aldım ama o kadar çeşitli rengi var ki yeşil,kırmızı fuşya çoook mutlu oldum anlatamam.
güle güle kullansın sende bebeğinde canım
slm bende şimdi dr. dan geldim dün kociş elini kırdı cok üzgündüm ama bebişimi görünce cok sevındım once nst ye gırdım herseyı normal cıktı sonra çatı muayınesı oldum üst çatım bıraz darmıs KIZIM 2700 olmuş BOYU 47 cm EGER 3200 GECERSE NORMAL YAPAMAZSIN DEDI umarım normal yapabılırım ama bu gıdısle benım kız gecer gıbıme gelıyo dönüşte bı yağmura tutulduk AAMAAAAN ALLAHIMMMMMMMsırılsıklam olduk vallahı

merhaba arkadaşlar doktordan geldik
ÖNCELİKLE SANCIM ÇIKTI DOKTOR HERAN BİŞEY OLURSA GEL DEDİ TARİHE TAKILI KALMA TARİHİMİZ DE 23 TEMMUZ SABAH SAAT 7 DE HASTANEDE OLACAĞIZ
bu gün sadece nst ye girdim 20 temmuzda ameliyat için son tetkikler yapılacak kan sayımı nst ve usg ye gircez şimdilik bu kadar çok yorgunum biraz dinlendikten sonra görüşürüz

Selam ciciler
Doktordan geldim şimdi - bizim bücürük fazla almamış bu hafta 150 gr kadar - 1950 olmuşuz doktor dedi böyle giderse 3 kiloyu göremeyebiliriz doğuma kadar :KK43: ama olsun napalım tüm bebekler şişko doğacak değil ya
Düşük kilo doğmanın şu yönden mahsuru varmış - sarılık olma ihtimali daha yüksek oluyomuş ama bunu da ışın tedavisiyle hallediyolarmış - artık herşey çok daha basit dedi doktor eskisi gibi değil dedi - yani kulağa hoş gelmese de bu ihtimaller - ben yinede içimi rahat tutumaya çalışıyorum
Onun dışında iyi gelişiyo herşey yolunda - suyu doppler felan
Haftaya da nst ye bağlanacam - tamı tamına 1 ayım kaldı
üçünüzede masallah allah sağlıklı şekilde kucağınıza versin
[

evet lalcim bende kontrol ediyorum herhangi bir akıntı idrar vs gibi degil kokusuz resmen ıslak su dökülmüş gibi galiba su kaçaklıgı var bizde tıkaçta işe yaramıyor zannerdesem

Pinkiiii, pinki, pinkiii,

Pinkiiiiiiiiiiii, ver bacım sen bana prison break ı izlediğiniz linki lütfen :) Özelden atabilirsen çok müteşekkir olurum.

pinki,
ver bana linki :)
demam demama miyaklama yafrum vercem ilk 2 sezon için bi site 3 ve 4 için başka site.:) ama altyazılşı zaten seslendirmeler iğğğğğğrenç olmuş o yuzden malum ben ingilisceci oldugum için no proplem ama eşime lasım altyazııııı

aaaaaaaa evet evet gelen suyun çok çok farklı pis bi kokusu oldugunu söylemişti arkadaşım. oda çamaşırını ıslak görunce kendi burnu tıklaıymış ve eşine koklatmış eşide iğreeeeenç kokuyor çabuk gidelim diye telaşlanmış. ayy yaaa ne rezillik eşlerimizle hepden yüzgöz olduk ya. valla..:)

LALcim, sana yine maşallah... benim hem ön hem arka selülit dolu valla..... hatta bazen kollarımda bile selülit vari şeyler gözlüyorum.... kol problem değil, daha tam yerleşmedi, ayrıca da hemen zayıflar kollarım ama bacaklarımdakilerin geçeceğini hiç sanmam. gerçi BABY nin iksirleri belki işe yarar.... şifacı pervinimiz sağolsun.

benimde biara kollarımda selulit vardı onlar zayıflayınca gecio onu bırak karnımda gobegimde vardı oda eriyince gecio ama ben krem suruodum karnıma selulit. ama hamislikten once idi hepsi. gececek selulite takılmıom benim derdim catlak.

ayyyy kızlaaaar benm karnım sürekli aç.. yahu hele bugun hiç doymadım gitti. sabah kahvaltı yaptım saglıkocagından geldim sarellei ekmek ve süt 12 den sonra cacık pilav ayy az önce karpuz peynir ekmek. ve şimdi tekrar açım aç...

sen ii sardın bu sarelleli ekmege heryerin sellulit olcak fosur fosur haberin olsun

akşama çaya misafirim var. annem ve diğer misafirimiz dün akşam ablama bahçeşehire geçtiler. ben de birazdan kadın gidince kısır yapacağım. bol limonlu... nasıl canım çekti anlatamam. pasta börek çörek yapamadığım için onları hazır aldım. akşam ben de bir bardak çay içeceğim pastanın yanında.

hep eksili bisiler cekio nazan canın ya bense hep tatlı hep cikolata hic eksili limonlu yiyesim gelmio

bu gün öğle arası salifoylan büyük bir mağaza var oraya gittik..yeni açılmıştı çok mal yoktu önceden.mağazada yok yok.o bebek şekeri süsleri fana çeşit çeşit.kelebekler ,güller, laleler bir reyon onlardan vardı. emzirme yastığı vardı sevi babynın.çok şaşırdım. marka bebek kıyafetleri falan.iki tane çıtçıtlı badi aldım çok şirinler. sonra nevresim diktirmek için sarevin mağazasına gittik. üç tane sipariş verdik.tam çıkarken yine sarevin kanepe örtsünü gördüm.uzun zamandır nevanın odasındaki kanepenin rengi kafaamı kurcalıyordu renk uyumsuzluğundan dolayı.örtü çiftiymiş ama adam takımı bozup sattı bize.böyle keten büzgülü kolları da kapatan bir örtü..kumaşını falan ok beğendim.krem rengi aldım ama o kadar çeşitli rengi var ki yeşil,kırmızı fuşya çoook mutlu oldum anlatamam.

oh super. benim yatak yorgan pike islerini annem yaptı trdeyken ben begenmistim kumasını ama simdi bitanede kendim yaptırmak istiom bakalım yapan biyer bulursam tabikisi:))

hoşçakalın kızlar yarın sabaha kadar kendinizeee ii bakınn. akşam balık var böghhhhhh

Bugün yağan deli gibi yağmura bilin bakalım kim sokakta yakalandı :) Şemsiye de yok... Ama herkes saklandı bir çatı altına, bir ben devam ettim yürümeye, cengaveriz ya :) Ayakkabımın içi vıç vıç su oldu, üzerimdeki her şey de vıç vıç su oldu... Ama güzeldi :)

kaydirigubbakcemile3 sen neyine guvendin peki herkes saklanırken..hamilesin diye yagmur sana tegetmi gececek sandın.puhahaa:roflol:delikafadulden ama serinlemişsindir. ne guzel.

senin bebek çıkış yolunu bulmuş kazı yapıo annesi. hihoyyyt

yok be yavrum ne çıkışı bulması bulmuş olsa dönerdi sıpa ayakları kukuda kafası göbek deligimde şaşkın kız göbek deliginden çıkacagını zannediyor heralde hep orayı zorluyor
benim bu kızlarda hepten saftirik olacak galiba :roflol:

kızlar bugün canım çok sıklıdı sabah saglık ocagına gittim tansiyon yine fırlamış 14,5 9 ebe endişelendi hastaneye yönlendiricem dedi bende olmaz dr kontrolündeyim ilaç kullanıyorum sezeryan tarihim belli dedim bebegin kalp atışlarıda yüksek çıktı sonra uzman dr var ultrasona girdim ve kızımın suyunun sınırda oldugunu söyledi su kaybın oluyormu diye sordu evet dedim bazen çamaşırım ıslak oluyor dedim
(geçenlerde eşime söylemiştim ben su kaçırıyorum diye gülüşmüştük meger dogruymuş)oda hastaneye gitmemi söyledi.
ebe bu durumda dr bir hafta sonra kesin alır dedi fazla beklemez hareketleri azalınca yada hissetmedigin anda çikolata ye bekle baktın hissedemiyorsun hemen hastaneye git dedi ay çok kötü moralle eve geldim çarşamba kontrolüm var nasol geçicek zaman bilmiyorum
ben her ihtimale karşın bütün hazırlıklarımı yapıcam kızlar ne olur ne olmaz çarşambadan sonra doguma gidecekmişim gibi hazılanmak istiyorum acil heran herşey olur deyince ebe ve dr şaşkın ördek gibi oldum resmen

canım uzulme hakkımızdan hayırlısı ne ise onu yasayalım insallah. fazla kalıp tehlike arzetmesindense erken olup saglıkla gelsinler. uzulme ne olacaksa burcin icin en saglıklısı olacak eminimopuyorumnanaktan

ebeler

geçen sağlık ocağında kan ve idrar testlerimi yaptıracaktım, dr. tokluk şekerine bakılmasını istemişti.

neyse, orada kanımı alan hemşire ne dese beğenirsiniz, şimdi siz gidin 1 saat sonra eczaneden glukoz da alıp gelin dedi, niye dedim siz benim tokluk şekerime bakacaksınız (elimizdeki kağıtta da yazıyor yani), şeker yüklemesi değil bu dedim... hıı değil mi tamam o zaman dedi, çıldıracaktım az kalsın... nasıl bilmezler bu kadar basit ve temel şeyleri...

hay ebenin....

aksama hapsurmaya baslada sorayım ben sana delü kafaa, cocuguda ıslattın pis ozon yagmurlana magruz ettin

geçmiş olsun başak. doktorunu arayıp söyledin mi. sağlık ocağındakilerin dediğinle kalma bence. ne olur ne olmaz haber ver.bir de bu iç çamaşırına gelen su sıvı her neyse kokuo mu. bende de öle bi ıslaklık oluo ama ayıptır söylemesi güsel kokuo zemuszemus sapıklar gibi iç çamaşırı koklamıorum tabi ama gelio burnuma

akıntının guzel kokulusumu öğğğğ lalcim kukuna parfummu sıkıosun yoksa gizli gizli:)))

babaym ya bacaklarımda çok fena oldu zaten.. dogum sonrasısenye yaza kadar formuma dönerim umudum var..deniz sezonuna bu halde giremeyiz dimi..senden çok umutluyuzu forum olarak valla haberin ola...

X