2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydınnnn hatunlarrr

dün dr.umuza gittik herşey iyi güzel kilo diğer dr.la farklılık gösteriyo 2700 gecen hafta

diğer dr.umuzda 2702 demişti ama ben bu dr.umuuzu baz alıyorumm boy 44 cm.cikk ama

herşeyden önemlisi sağlıklı ve herşey yolunda suyumuz falan çatıya da girmiş kızım çok

az bi yer kalmış yerleşmesi gereken haftaya gene diğer dr.umuza gidicezz

buarada sürekli dudaklarını oynatıyodu çok tatlıydı yaaaa iyice sabırsızlanıyorummm

sanki bana hiç benzememiş gb geeliyoo babası kılıklı olcakkk benim kızım

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şimdi benim için söyleneni yorumliim - bacım ben 5.5 yıldır Türkiyede oturuyorum - hala bir kimliğim bile yok :sinifsinif: - bırakta olsun okadar :gitme:
canım benümmm biliyoruss tabiki işin latifesindeyiz sende biliyorsun değilmi??
Kiz cingene (bak cingene ) yaziyorum cunku benim turkce karakterlerim yok:KK43:( abanci karakterde s,c,u ve i yi turkce yazamiyommafoldumben
tmm tmm senin türkçe karakterler yok ortaya daha orjin karakterler çıkıyoo kaydirigubbakcemile3
İSTANBULLU ARKADASLAR
PETRİK EBRUSKA ESRA AYCA GULİSTAN MELEK FASULYEKO MAVİS VE ATLADIGIM İSTANBULLU KİM VAR İSE
ben perş ve cuma yokum onun haricinde hergün uyar tabee pazar hariçç
Ahh kuzuummmmmm.. nolcek senın bu halın.. belkı bıraz otursan gecer Esram ha.. bır de bunu denesen,olma mı??
eeffrriimmmmm kuzuummmmm
cuma-cumartesi-pazar-pazartesiii vee bugün salıııı ben markete dahii çıkmadım inanabiliyomusun ben inanamıyorum
kafayı sıyırcammm..buugün pazara gidicektim kendimde o gücü bile bulamadım
ama ist.buluşması olursa giderim :jeyyar:
Kargalar fokunu bıle daa yapmadıgı bu saatte ayaktayım çünkü Özgür ü Ankara ya gönderdim..mafoldumben
canım benim rabbim sağ salim kavuştursun sizi ozyde kazasız belasız gitsin gelsin..
annesi aglayınca aglıomus ya bebislerde belki onun kanıtıdır belkide cigerleri gelisiodur ama aglıo ic cekio icim ezildi benimde.yavrum benim
yavv nerde iç çekiyo o kadar izledim anlauyamadım bennn kafamçokkarıştı
O mus corap ısını bende duymustum.. netten alırım, arastırdım.. aklımda bı marka var... ben o zaman dogumdan sonra alayımm,en garantı yol o olacak sanırım.Saolasın..
ay mus çorap felan giyemem bu sıcaktaaa ne korse ne mus çorapp yanarımmm
günaydın arkadaşlar.hayırlısıyla bende doğum öncesi iznime ayrıldım rahat olacak galiba:)2650 gr demişti. dünkü 2700 dedikafamçokkarıştı
normal doğum yapabilirsin herşey yolunda görünüyor dedi. yanlız burada bahsi geçmiş. gece normal doğum için anestezi sözü vereöiyoruz. gece sezeryan olursa anestezi dr. u geliyor dedi. :uhm:
maşallah bebişine canım bu cild olayıda doktora git bencede ama sıcaklardan oluyodur muhtemelen
ayy düngece rüyamda nişanım gelmıstı.dün konusulduya,milkshakedede kaldı aklım.rüyama girdi işte.ama tek fark ikizlere hamıleydım ve karnım asırı büyüktü :1shok:
hayır olsun ikizler heee delikafadulden

ayy düngece rüyamda nişanım gelmıstı.dün konusulduya,milkshakedede kaldı aklım.rüyama girdi işte.ama tek fark ikizlere hamıleydım ve karnım asırı büyüktü :1shok:
beni de ikiz doğurmuşum diye görenler olmuş rüyalarında..o kadar kamufle olamaz değil mi öteki?

naniknanik

saol didom insallah. bende aynen dis fırcasıyla yapardım ama eskiden bide istanbuldaki evimde. burda kuveti ovup yerleri musluk klozeti temizlesem bayram yapıom

ayy kesintisiz bi uykuuu
serin bi havaaa
dün gece ne güzeldi istanbullll
yağmur yağdıııı bol boll bereketliii bereketliii
:eek:

bazen çok gücüme gidiyor bu hareket kısıtlılığı.doğurduktan hemen sonra normale dönermiyiz..mesela çoraplarımı kendim giyebilir miyim,ayak tırnaklarımı kesebilir miyim,yere düşürdüğüm bir şeyi kendim alabilir miyim,yürüyüşe çıkabilir miyim..iyice kötürüm olmuşum ben.

günaydın arkadaşlar.hayırlısıyla bende doğum öncesi iznime ayrıldım rahat olacak galiba:)
bu arada ellerim parmak araları minik minik kabardı ama o minikliğe rağmen accayip kaşınıyolar. doktora sordum sabundan falandır dedi ama sabunu tahmin ettiğimden zaten 1 haftadır en iyi sabunla yıkıyorum. anlamadım şu anda da pişik kremini sürdüm öle yazıyorum zati... benimle aynı durumda olan var mı ... gerçi bir ara kaşıntı sorunu olan var diye okumuştum ama..
birde dün doktora gittim. benim de kendi doktorum izinde olduğu için emanet ettiği diğer doktora gittim.benim dr. 12 gün önce 2650 gr demişti. dünkü 2700 dedikafamçokkarıştı
normal doğum yapabilirsin herşey yolunda görünüyor dedi. yanlız burada bahsi geçmiş. gece normal doğum için anestezi sözü vereöiyoruz. gece sezeryan olursa anestezi dr. u geliyor dedi. :uhm:

Canım o bahsettiğin kabarıklıklardan bendede oluyor,acı acı sızlanıp kaşınıyorlar değil mi? Bende ki alerji yalnız, ilkbahar ve yaz aylarında oluyor benimki domatesten oluyor yumurtada yapabilir.

hadi ben kacar anca hazırlanırım bu agır vasıta halimle. gelincede yazarım maceralarımı

bazen çok gücüme gidiyor bu hareket kısıtlılığı.doğurduktan hemen sonra normale dönermiyiz..mesela çoraplarımı kendim giyebilir miyim,ayak tırnaklarımı kesebilir miyim,yere düşürdüğüm bir şeyi kendim alabilir miyim,yürüyüşe çıkabilir miyim..iyice kötürüm olmuşum ben.

sorma ya allah korusun hic istemedigim bisey baskasına mudana etmek zorunda kalmak. osebepten hep haeketli gecirdim hamisliki kendimi idare edeyim die ama dikisler agrılar vs gecene kadar mecburuz canım baskasının bakmasına. onlarda zaten keyif alcaklardır emin ol

serap senin bebsisinde ataga gecmis sonra durmus anlasılan . bebislerin oyle bi donemi oluyo masallah diyelim kuzuna

ay abartmaaa be didooooommm
bence kendini nasıl hazırlarsan öyle geçirirsin
böyle düşünme sakın doğurucaz biticek tmm dikiş ağrıları vs olur illaki ama kendini kasma ben açıkçası hiç korkmuyorum hiçte düşünmüyorum sonrasını zaten şimdide hayatımda çok şey değişmedi artık son günler ağırlaştım
bence kendiniz yapıyorsunuz birazda psikilojik olarak...
bebişlerrr bi gelsin siz mıymıntı hatunlarda canlanırsınızzz e eliniz mahkummmm
düşünsene bize muhtaç minicik bişey var bizden yemek bekleyen uyutmayı bekleyen sevgi şevkat bekleyen o zaman aslan parçası oluruzzz hiç merak etme sennnnn....
:sm_cool:

pervin güle güle git.ben de bu cumartesi gideceğim geçmiyor günler.son kontrolüm olacak..

X