2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Evriş, senin tickerdeki bebeğin gülüşü Kuzey'in 4 boyutluda yakalanmış bir gülüşü vardı ya, hani bayılmıştık topikcene, aynısı sanki, şimdi farekettim, özellikle sen de böyle düşünerek mi buldun o fotoyu :))

geldim ülen kıcıkkk gadınlarrr puu sizeeee

Gel yafrum gel.. meydan boş bırakılmaya gelmıyor bu alemde kaydirigubbakcemile3

Evriş, senin tickerdeki bebeğin gülüşü Kuzey'in 4 boyutluda yakalanmış bir gülüşü vardı ya, hani bayılmıştık topikcene, aynısı sanki, şimdi farekettim, özellikle sen de böyle düşünerek mi buldun o fotoyu :))

Aynen Mucızecım.. dogrudur.. cok da ınce bır zıhnıyet tahmınıdır.. sahsen 12 den furdunus benı opuyorumnanaktan

vay vay vay ben yokkene gypsymesrama saldırıda bulunmuşlar. yafff dokunmayın benm tosunumua.. aaaaaaa lostu bikerek tadına vara vara izliyordur. karışmayın sizene.....sıcakdan bunların canı sıkılmış kime sarsak diye düşünüyorlar...tazemburcuya sarmaya çalişmiş evrim hanım ama olmamış. savulun uleeeeeeyyyn ben geldim. esram arkanda ben varım başla önce didoo sonra mucize veeeeee sonrada evrim hadi be koçum kim tutar seni...

lost senin, sen bizim imtihanımız mısın acaba rarara esraa??

Gel yafrum gel.. meydan boş bırakılmaya gelmıyor bu alemde kaydirigubbakcemile3

Aynen Mucızecım.. dogrudur.. cok da ınce bır zıhnıyet tahmınıdır.. sahsen 12 den furdunus benı opuyorumnanaktan

görsel hafızam iyidir :) 12nizi yirim :)

vay vay vay ben yokkene gypsymesrama saldırıda bulunmuşlar. yafff dokunmayın benm tosunumua.. aaaaaaa lostu bikerek tadına vara vara izliyordur. karışmayın sizene.....sıcakdan bunların canı sıkılmış kime sarsak diye düşünüyorlar...tazemburcuya sarmaya çalişmiş evrim hanım ama olmamış. savulun uleeeeeeyyyn ben geldim. esram arkanda ben varım başla önce didoo sonra mucize veeeeee sonrada evrim hadi be koçum kim tutar seni...

Vayyyyyyyyyyyyyyyy.. kadim dostum Finky den cıkan laflara bak.. tamam tamam, ıyı oldu bunları okuduugummm..

hala lost pess.kaç ay oldu kızım
ne dimek tazem ne dimek.takılıyo işte evrim sana.
didooo gadın seninde kocan akşamın 9 unda gelse yemek yedik zart zurt derken saat 11 olsa hangi ara izlicen heee mecbur onu bekliyosss ayrıca ben sizin gibi çakma lost izlmedein orcinal dvdsinden izledim onun gelmesi içinde bekledim ne kadar :dilcikar:
hayırdır inşallah.bir şey mi sormuştun cevap alamadın? ben görmedim.yardımcı olabileceğimiz bir şeyse bir daha sor.böyle alınmaca daarılmaca yassak burada.bu topiği açmış biri olarak yakışmıyor sana.
bencede katılıyorum sanaaaaa
mercimek ne kahvaltısı canım..öğlen kahvaltısı desem değil..ikindi kaliba
:roflol:
valla didos iste o kısımçok feci zor oluyor
hatırlarım emzirirken gazete ile soyle kendimi serinletmek için bile hava yaptıgımda bebege gelcek yok usuycek falan diye korkardım agustos ole boyle geçer de
off en çokta kafama takılan konu bu çünkü tam menepozlu modundayım yandımmm cam kapalı vantilatör kapalı geberirim ben sıcaktannnn
Sana her ıkısınden de gondermeyen ne olsun be kadın..
gönderirisn biliyorum canımsın sen benim

Allah kurtarmış yavrucakları:gitme:Sana bundan sonra Elmayra diyebilir miyim?lülülülülülü

Oy topiğimizin gülüüüüopuyorumnanaktanBiz de seni seviyoruz tombik şirinŞeniz

Şeniz
pazara gitmek mi? bana ne kadar uzak bir şey
bence sen gitme pazara felan sonuçları pek hayırlı olmuyo laelaelaelaelae
]Aman sen zaten uzak kal,aıle butcesı ıcın dıyorumm,sakın yannışş annama kaydirigubbakcemile3
:roflol:
ERKEK ÇOCUK SEVDASIYLA İLGİLİ

Antep'te çalışırken Semih nüfus sayımında görevliydi. Bir eve girmiş, etrafta nereden baksan 12 çocuk dolanıyor. "Aile reisi"ni almış karşısına, demiş kaç çocuğunuz var? Adam "dört"(!) demiş. "Yok artık" diyor. "Sırf o odada en az 10 çocuk saydım ben, eminim bahçede de vardı". "Bak amca" demiş, "büyük cezası var, hepsini söylemek zorundasın" Adam biraz zorladıktan sonra "7 tane de kancık(*)" demiş:eek:klava:

*kancık = dişi hayvan
yuhhh çüşşş bide benim hemşerim olucaklarrr
bende 2 aylık hamileyken antepteydim teyzemler felan dua ediyolar erkek olsun diye paso hormonlarımda yine arızalardaydı bende sinirler bağırındım bokmu var erkekte diye sizin kocalarınızında oğullarınızda ne mal olduğu ortada diye tartışmıştım bitane daymda küstü bana halada konuşmuyo benle delikafadulden
insanlar ne kadar anormal doğuda bu durum maalesef devam ediyor

muhakkak ki iyi niyetinle uyarını yapıyosun canım ama yine de yapmayı düşünüyorum..annelerimizi ebeler hep bu şekilde doğurtmuş..ve yırtıksız gayet rahat bi şekilde..bazı çocuk dr.ları bile pişiği gidermek için tavsiye ediyorlar, asiti alınmış zeytinyağını..ve çok iyi geliyor..
evet sana katılıyorummm kuzummm zemuszemus
Allaamm yaa.. hamile misin hemşireeee kaydirigubbakcemile3

böbür yane.. bıber demek ıstedım... :roflol:

ay hıc gulecegımm yoktu kaydirigubbakcemile3
:roflol: bende diyorumki bu taze ne diyo meğersem yannış okumuş
ESRANIN LOSTLA İMTİHANI

mucizem şimdi bu lostun bir bölümü kaç dak.sürüyor? ortalama 45 dk.45 dk esra için eşittir düğünde 20 defa halayda dönme,alışverişe gitme, ortalama 10 dürüm 4 vaffle yeme süresi..bu sebeplerden mütevellit bir bölümü 10 günde anca izliyordur.büzüşük beyinli olma gerçeğini de işin içine katarsak her seferinde unutup başa sarıyordur..hadi sardı diyelim koca göbüşünü devirip yarısında sızıyordur.bu bir kısır döngü anlayacağın.
:mymeka: puu sana
hayor o öyle değil..sakın cevap verme zira okumiyceğim olacaktı arz ederim.:eek:
:roflol: ay ben bu cümleyi bi yerden hatırlıyorum elticimmmm :1rolleyes:
:roflol: delikafadulden kaydirigubbakcemile3
gül gül çok komik :mymeka:
evet 45 dak. esra için değişik bir süre, yani hani anne karnındaki 1 saatin dışarda daha uzun bir zamana tekabül etmesi, ya da dünyada geçen 1 saatin ahirette başka bir zaman değerine tekabül etmesi gibi.. Zor bitirir bu esra lostu.. O bulamadıydı di mi o ayağı hala?
buldum ulen ayağı ayrıca tam 5 bölüm izledik 14. bölümdeyisss
Allahh seni ne etsinnnn beaaaaaa kaydirigubbakcemile3 valla da bılla da cuk oturmusss :roflol:
ulen bide şu kara böcüğün yaptığı esprilere gülüyon hee :mymeka:
ra ra ra esraaaaa delikafadulden
hııı ça ça ça ayça ile uyum sağladım dimeee
alemi ervahtan ademi ervaha geçiş gibi bişe yani
geldi mi yoksam anaaaaam gelmiş...dağılalım hemen

he aynen öyle...
dağılıyoruz mu? hadi...şutarafagitti

delikafadulden :roflol:
dağılın dağılınnn
evrim gadın sende gülll
son gülen iyi gülecekkk Çok üzgünüm çoook

önce çin mallarına sonra bize öyle miiii
nereye varacak bu başkaldırının sonu kuzum :mymeka: naniknanik

canım gülistanım gelmiş gel anam gel ben ne kadar masumca lost izlerekene bunlar neler demişler arkadamdan hele o dido yokmu zaten çıban başı ahanda ooo aklıma soktu yine dürümleri wafflerı :kızgın:

Yavrum Esram; yaf bakma sen karaböcük fırın makarnasına güldüğümee.. bilirsin kendisinden haz etmem.. ama arada gülüyorus ki üsülmesin diye.. zaten Batman da yasamak ona oldukca agır bedeller ödettriiyor kaydirigubbakcemile3 .. bı de bıs furmayalım dıyoruss hep... arada furalım, (dadı cıksın)

Yavrum Esram; yaf bakma sen karaböcük fırın makarnasına güldüğümee.. bilirsin kendisinden haz etmem.. ama arada gülüyorus ki üsülmesin diye.. zaten Batman da yasamak ona oldukca agır bedeller ödettriiyor kaydirigubbakcemile3 .. bı de bıs furmayalım dıyoruss hep... arada furalım, (dadı cıksın)
:lepi: dimi zaten esnaf pazarcılar gelen vurdu giden vurdu tmm gülelim hep bilrikte o samannn

:1rolleyes: laelaelaelaelae

didooo gadın seninde kocan akşamın 9 unda gelse yemek yedik zart zurt derken saat 11 olsa hangi ara izlicen heee mecbur onu bekliyosss ayrıca ben sizin gibi çakma lost izlmedein orcinal dvdsinden izledim onun gelmesi içinde bekledim ne kadar :dilcikar:

buldum ulen ayağı ayrıca tam 5 bölüm izledik 14. bölümdeyisss

hııı ça ça ça ayça ile uyum sağladım dimeee

dağılın dağılınnn
evrim gadın sende gülll
son gülen iyi gülecekkk Çok üzgünüm çoook

50 kere yazdığımız spoiler (okusanız da olur)
sanki orcinal dvd olunca jacob mok yoluna gitmiycek, juliet kuyuya düşmiycek peeh...

evet çaçadan sonra rara oldun...

canım gülistanım gelmiş gel anam gel ben ne kadar masumca lost izlerekene bunlar neler demişler arkadamdan hele o dido yokmu zaten çıban başı ahanda ooo aklıma soktu yine dürümleri wafflerı :kızgın:

aklından çıkar yahu şu düürm olayını kız 100 le kapatacksın ciddi ciddi.. valla tamam sana yakışıyor tosuncuk olmak şirin oluyosun okadar belli etmiyor falan ama yafrum dogum sonrasını düşün. kız albümündeki eski fotolardan eser yok....

ama dido konusunda haklısın gerçekdende gadın tam başı çekiyor halayda. bi türküye başladı 1o dk dürüm 20 düğünde halay diye puhahhaaa diye gülmeden edemedim...

50 kere yazdığımız spoiler (okusanız da olur)
sanki orcinal dvd olunca jacob mok yoluna gitmiycek, juliet kuyuya düşmiycek peeh...

evet çaçadan sonra rara oldun...

ay jacob kimmmm ortaya çıkıyomuu jülliet ne kuyusan düşücekk ben daha oralara gelmedin ne anlatıyon leynnn o doktor bozuntusu milesın babasıymışşş o bölümü bitirdim dahaaa 6.sezon ne zaman başlıcak nette ararken gördüm lost sezon 6 yı izle diyor ama tıklayınc birşey çıkmıyorrr

O varacagı yere bizzzaatt ben götüreceğim kendisini.. feklesın o.. geliyorummm :eek:
şuan eşim yanımda ve onun kollarına sarılmış bi vaziyette AŞKIIIIIIIM kurtar beni evrim beni tehdit ediyor dedim. ve kocacımdan ufak bi rica ben onun kıymetlisiymişim beni rahat bırakcakmışsınız..:asigim:

X