2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canlarım hepinize sabır diliyorum kayınvalide konularından solayı.üzüldüm şimdi.herşey anlayış işte olmadı mı olmuyo.nolursunuz en önemli olan sizsiniz.benim arkadasım bu konulardan dolayı son aylarda kilo verdi ve bebeği besleyememiş.eşinizle konuşun o idare etsin araryı.sonuçta onuda etkileyen bişey.

bitanem benım elşimin desteği olmasa ya ni ben coktan tımarhanelık olmuştum bu arada senınkı ne çin takvimine göre canım lısteye senıde koyayım :)

benneyaptımkibabymom canım benim hamişler listesinde bile adım yookk.kendimi yanlız hiissettim birden.

bitanem benım elşimin desteği olmasa ya ni ben coktan tımarhanelık olmuştum bu arada senınkı ne çin takvimine göre canım lısteye senıde koyayım :)
doğru sölüyosun canım eşler en büyük destek bende 2 gün kanama gecirdim eşim izin aldı şimdi dinleniyorum o evde fır dönüyo saolsun herseyi o yapıyo.bizim cinsiyet daha belli diil canım doktorda sudur belki gibi bişide sölemedi.

doğru sölüyosun canım eşler en büyük destek bende 2 gün kanama gecirdim eşim izin aldı şimdi dinleniyorum o evde fır dönüyo saolsun herseyi o yapıyo.bizim cinsiyet daha belli diil canım doktorda sudur belki gibi bişide sölemedi.

ah canım benım ben yazmıstım ama görmemişsin bizimkide belli değil çin takvimine göre yazdım sen yasını de bana ve kasımda hamıle kaldın ben senıde eklıyım cnm yaşını de bakima.s.

comely once ultrasonda ense kalınlıgı bakılıyor bazı dr lar burun kemigi de bakılıyor yada hepsimi bakıyor buna emin değilim ama once usg sonra kan alınıyor ve sonuçlar birlestiriliyor

COMELY ve ESRAKO , ikili testte hem ense kalınlığına hem burun kemiğine ölçüm yapıyorlar. hatta başka bir sürü şeyi ölçecekler. karın çapı, kafa çapı, bacak boyu, .... daha neler neler. cinsiyet bile tahmin edilebiliyor. ama hatalı olma ihtimali olduğu için ben öğrenmek istemedim, doktor da şaşırdı eşim de... merak etmiyor olmama. doktora açıkladı , dedim ki: "şimdi kız deseniz erkek olmayacak diye üzüleceğim, erkek deseniz kız olmayacak diye... biraz daha hayal edeyim kah erkek bebek kah kız bebek" doktor hak verdi öyle diyince. sonra dediki "zaten cinsiyet ancak bebek doğunca öğrenilir. onun dışındakiler sadece tahmindir. erkek bebek tahmin ediliyorsa doğru çıkar ama kız deniyorsa yanılma payı çoktur. pandoranın kutusudur bebek" dedi.

ay evet sanırım bu gün rubelle testi için gidecekti yada yanlışmı hatırlıyorum ya bak şimdi bende merak ettım canım ya

figencim o listeyi minik kelebek yapıo senide ekler sen ona yaz

ne var yanı bende yaptım:1no2: değiştirdim ama aşkolsun sana minik kelebek yapıo falansenağlama neyse üzmicem kendimi ok neyse ben onuda eklemek için yaşını sordum söylemedi neyse ya offffffffffffffffffffffffffffffffbenneyaptımki

COMELY ve ESRAKO , ikili testte hem ense kalınlığına hem burun kemiğine ölçüm yapıyorlar. hatta başka bir sürü şeyi ölçecekler. karın çapı, kafa çapı, bacak boyu, .... daha neler neler. cinsiyet bile tahmin edilebiliyor. ama hatalı olma ihtimali olduğu için ben öğrenmek istemedim, doktor da şaşırdı eşim de... merak etmiyor olmama. doktora açıkladı , dedim ki: "şimdi kız deseniz erkek olmayacak diye üzüleceğim, erkek deseniz kız olmayacak diye... biraz daha hayal edeyim kah erkek bebek kah kız bebek" doktor hak verdi öyle diyince. sonra dediki "zaten cinsiyet ancak bebek doğunca öğrenilir. onun dışındakiler sadece tahmindir. erkek bebek tahmin ediliyorsa doğru çıkar ama kız deniyorsa yanılma payı çoktur. pandoranın kutusudur bebek" dedi.

canım benım cok sağol yarın gidicem bakalım test için meraktan ölücem ya delikafadulden acaba neler olucak :eek: of ya yarın olsa bıan önce

ne var yanı bende yaptım:1no2: değiştirdim ama aşkolsun sana minik kelebek yapıo falansenağlama neyse üzmicem kendimi ok neyse ben onuda eklemek için yaşını sordum söylemedi neyse ya offffffffffffffffffffffffffffffffbenneyaptımki

COMELY dogum listesini minik kelebek yapıo cin takvimini deil figende dogum takvimini soruyo

EFTELYA, harbi çok zayıfmışsın. 1.76 ya 51 kilo... offf ya. ben 1.60 a 52 kiloyum diye bile göbek fotomu arkadaşlar topa tutmuşlar "sen buna göbek mi diyorsun" diye. bence sen ne yap yap biraz kilo almaya çalış. olmadı serum filan takviyesi al arkadaşım.
COMELY, ikili testten korkacak bişey yok. çok zevkli oluyor bebişi izlemek. sonra da çıkışta kan veriyor, birkaç gün sonra da sonuçları alıyorsun.

bakıyorum kaynanaları bir kazana atmış kaynatıyorsunuz kızlar? benim şuana kadar bir şikayetim olmadı kendisinden. ama bırak kayınvalideyle yaşamayı ben kendi annemle bile uzun süre birlikte yaşayamam. bunaltıyorlar insanı. sevmek ayrı, uzun süre katlanabilmek ayrı

hah aynen bende o yuzden ogrenmek istemioyrum erken donemde yani deli gibi merak ediyorum cinsiyeti ne diye ama hata payı ile ogrenmek istemiyorum. oglumda 17. hafta idi sanırım direk kendi gozumuzlede gormustuk pipisini yumurtalarını falan ve dr demese bile biz gormustuk emin olmustuk. aynen kız denirse ve kız denip erkek çıkma olayı çok daha fazal oluyor . ben sevincem çunku ouglum var ama sonra erkege donerse hayallerim yıkılcak falan. net olmadıktan sonra ogrenmek istemiyorum.

canım benım cok sağol yarın gidicem bakalım test için meraktan ölücem ya delikafadulden acaba neler olucak :eek: of ya yarın olsa bıan önce

comelyy hadi bakalım bende sana kırıldım alındım :)) sordugun soruların bir çoguna yanıt verdim hiç birinde donup bana hitaben bir sey yazmadın lülülülülülü nolcak simdi :uhm:

canım çalışmıyorum ama boyun 1.76 kilom 51 çok zayıfım doktor dediki bebeğin ii ama sen ii deilsin bak çok zayıflıorsun tükenirsin 3 aya girerken mudale ederiz yemen için dedi normal ev işini yap sonra bacaklarını havaya kaldır yat dedi ay gitmioz eşim bahane üreti ertesi gün birsürü laf yanımıza gelmionuz eve ne çok meraklımışınız diolar sonra anlar bize geliolar onlar gelmesin die ben gidiyorum çünkü geldilermi tam yemin ederim 18 kişi geliolar vee ben bitiyorum ozmzn yaa çok sıkıldım bi bitseydi bi bebeğim dosaydıı:çok üzgünüm:

canım yaaa inan ben de çok üzüldüm okurken..inşallah her şey çok daha iyi olur.benim de kayınvalidemler geldi 2 haftadır bizdeler..işten eve bir gidiyorum başlıyorum koşturmaya..yardım ediyorlar kendi çaplarında ama kendi başına olduğun gibi rahat edemiyorsun.ayağını uzatıp kitabını okuyamıyorsun,televizyon izleyemiyorsun...yemek faslı,çay faslı, meyve faslı derken dinlenemiyorum hiç...sağolsun eşim çok yardımcı oluyor..ya ayıptır söylemesi epilasyon yapıcam onu da yapamıyorum..dağların kadını oldum iyice:roflol: sen kendine çok dikkat et..galiba hamilelikten önce de iştahsızdın değil mi?

bakıyorum kaynanaları bir kazana atmış kaynatıyorsunuz kızlar? benim şuana kadar bir şikayetim olmadı kendisinden. ama bırak kayınvalideyle yaşamayı ben kendi annemle bile uzun süre birlikte yaşayamam. bunaltıyorlar insanı. sevmek ayrı, uzun süre katlanabilmek ayrı

al bndende okadar hic sorunum olmadı ama iiz boyle misafir olarak basımın ustunde yeri var herzaman

X