2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım çok saol yaa çok iisin bian korktum allatn bişi yapacaklar die:) bilgilendirdiği için saol cnm benim allah bebeğini kucağına almayıda nasip etsin sanakaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.
:1hug: :1hug: :1hug: canım benım güzel dileklerın için tesekkur ederım Allah hepimize nasip etsın bu guzel duyguları yasamayı inşallah.buarada tabıkıde sordugun bişe olursa bılgım dahılınde cvplarım burda hepimiz bırbırımızden bıseler öğrenıyoruz.
Hepinize günaydın kızlar a.s.
9 şubatta bende 2 li test yaptırıcam nasip olursa. Özelde yaptın varmı, fiyat olarak yaklaşık ne kadar tutuyor bu testler arkadaşlar?

canım valla gıttgın özel hastanenın sigortayla anlasmasına baglı.benım gıttıgım özelde kampanya var nezamandır bız muayeneye sadece 10 lıra ödüyoruz tahlıl vs larında sadece %40 nı ödüyoruz.ama senın gıtcegın özelde durum nasıl bılmıyorum.inşallah anlasması vardır ozaman gercekten baya ucuzluyor

canım cnbın için cok saol allah razı olsun ama bişi daha sora bilirmiyim önce usg alınacak demişsin ya o nasıl bişi allatnmı bişi alıyorlar bide ben 11+3 haftadayım 29 gideceğim bu ayın doktora 12 haftalık olur ozmana kadar bu gittiğimde 2 li testi yaparlarmı k.bakma çok soru sordum sanırım:eek:

canım 2li test 12-14. haftalar arasında yapılıyor..ense kalınlığı ölçümü var bir de kan alınarak 2'li bir tarama yapılıyor bildiğim kadarıyla.ama 12-14 arası olduğuna eminim.yani 11+1 günden itibaren yapılabiliyormuş.yaptıran arkadaşlar daha iyi biliyorlar..ben salı gün yaptıracağım inşallah

comely ve minik kelebek güzel haberlerinizi bekliyoruz

9 şubatta bende 2 li test yaptırıcam nasip olursa. Özelde yaptın varmı, fiyat olarak yaklaşık ne kadar tutuyor bu testler arkadaşlar?

günaydın irem..ikili test fiyatı özel hastanelerde 50 ytl..yani buradakilerde öyle.

canım valla gıttgın özel hastanenın sigortayla anlasmasına baglı.benım gıttıgım özelde kampanya var nezamandır bız muayeneye sadece 10 lıra ödüyoruz tahlıl vs larında sadece %40 nı ödüyoruz.ama senın gıtcegın özelde durum nasıl bılmıyorum.inşallah anlasması vardır ozaman gercekten baya ucuzluyor
Ssk dan faydalanıyorum canım. Normalde 100 ken 50 ödüyoruz biz. Ama dediğin gibi kampanya fln yok maalesef :1no2:

babymom ben sana darıldım çünkü küsmek yokya neyse nedenıde benım adım neden yok bebişim çine göre kızzzzzzzzzzz :) oysakı ben hepinizi cok seviyorum ve cooooookkkkkk duygusal oldum ya benı idare edın bıde sabah handa akrep e denk geldım millet çığlığıma geldı allah korusun herkez şokda hala az kalsın sokucaktı öldüm korkudan karnımı tutup dualar etmeye başladım koru bizi diye ya neden beni bulur böyle şeyler hep ya hemde bu mevsımde akrep olması istanbulda hemde garip değilmi ya rabbim benimi sınıyo ne

canım nbr nasılsın
Günaydın canım iyiyim. Şimdilik herşey yolunda. 9 Şubatı bekliyorum bebeğimi bikez daha görmek için ee bide işte 2 li testimiz var. Sen nasılsıın Eftelyacım? bebişin nasıl?
günaydın irem..ikili test fiyatı özel hastanelerde 50 ytl..yani buradakilerde öyle.
Günaydın canım, teşekkür ederim a.s. bir fikir oldu en azından yerimseniben

Günaydın canım iyiyim. Şimdilik herşey yolunda. 9 Şubatı bekliyorum bebeğimi bikez daha görmek için ee bide işte 2 li testimiz var. Sen nasılsıın Eftelyacım? bebişin nasıl?

Günaydın canım, teşekkür ederim a.s. bir fikir oldu en azından yerimseniben
bildiğin gibi canım çak şükür o iide ben ii deilim 4 kilo verdim bundan dolayıda ça-ok halsizim cnm yaa ev temizlicem kalkmayı ble istemiom senin bebiş ne alemde iimi yaramz

1,babymom........kız.............................. 1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız.............................. 2,petrik....................erkek
3,aftabru..........kız.............................. 3,başak3...................erkek
4,defnedamla...kız............................. 4,desdona.................erkek
5,perlin..............kız............................. 5,lalece....................erkek
6,gamze_hlm.....kız............................. 6,norraa...................erkek
7,comely_08......kız............................. 7,esrako...................erkek
8,eftalya66........kız.............................. 8,nilüfersahh...........erkek

Son düzenleme:
canlarım selam tekrar ben geldim

test sonuclarım tam tersi cıktı

rubella igm negatif
rubella igg pozitif
cmv igm negatif

suanda problem gorunmuyormus
gidip diger klinigi dagıtmak istiyorum
destekleriniz icin cok ama cok tsk ederim
bir bahaneylede bu konuda bilgi sahibi olduk
umarım hickimse boyle bir karısıklık yasamaz

Oh oh oh :dance: aman kalkıp yerimden göbek atasım geldi.:sm_cool: Çok sevindim canım. Gözün aydın. Allah sevindireceği kuluna önce eşeğini kaybettirir sonra buldururmuş seninki de o hesap oldu. Bir daha böyle şeyler yaşamazsın (hiçbirimiz yaşamayız) inşallah.

1,NİLÜFERSAHH.............ERKEK
1,BABYMOM........KIZ............. 2,DİDE ....................ERKEK
2,TUANA3434.......KIZ............... 3,PETRİK........................ERKEK
3,AFTABRU..........KIZ................. 4,BAŞAK35.....................ERKEK
4,DEFNEDAMLA...KIZ................... 5,DESDONA...................ERKEK
5,PERLİN..............KIZ..................... 6,LALECE......................ERKEK
6,GAMZE_HLM.....KIZ......................... 7,NORRAA.....................ERKEK
7,COMELY_08......KIZ 8,ESRAKO.....................ERKEK

kız benimde cin takviminde kız çıkıo gerçi biz erkek istiozzz

bildiğin gibi canım çak şükür o iide ben ii deilim 4 kilo verdim bundan dolayıda ça-ok halsizim cnm yaa ev temizlicem kalkmayı ble istemiom senin bebiş ne alemde iimi yaramz
Ay kıyamam cnm yaa, hiç mi bişey yiyemiyorsun Eftelyacım? İlk üç ay annenin beslenmesi için kimi çok önemli değil kimi ise önemli diyor ama şu bi gerçek ki bundan sonrası önemli artık. O yüzden zorla biraz kendini canım. Can taşıyorsun, ee bide 4 kilo az değil yanii.. halsizliğin çok normal. çok yemek yiyemesen bile meyveni süt ürünlerini mümkün olduğunca çok tüketmeye çalış, ii mi canım? Temizlikle fln uğraşma çok fazla.. genel bi temizle hemen, zaten halin yok.. benim ki ii teyzesi şimdilik bi yaramazlığı yok çok şükür :Saruboceq: Akşamları özellikle hafif bulantılarım oluyor ama çıkarma boyutunda değil :nazar: Tiksindiğim bir yiyecek fln da yok o yüzden beslenmem ii durumda şimdilik :nazar: İnşallah sende en kısa zamanda toparlarsın bitanem :teselli:

Ay kıyamam cnm yaa, hiç mi bişey yiyemiyorsun Eftelyacım? İlk üç ay annenin beslenmesi için kimi çok önemli değil kimi ise önemli diyor ama şu bi gerçek ki bundan sonrası önemli artık. O yüzden zorla biraz kendini canım. Can taşıyorsun, ee bide 4 kilo az değil yanii.. halsizliğin çok normal. çok yemek yiyemesen bile meyveni süt ürünlerini mümkün olduğunca çok tüketmeye çalış, ii mi canım? Temizlikle fln uğraşma çok fazla.. genel bi temizle hemen, zaten halin yok.. benim ki ii teyzesi şimdilik bi yaramazlığı yok çok şükür :Saruboceq: Akşamları özellikle hafif bulantılarım oluyor ama çıkarma boyutunda değil :nazar: Tiksindiğim bir yiyecek fln da yok o yüzden beslenmem ii durumda şimdilik :nazar: İnşallah sende en kısa zamanda toparlarsın bitanem :teselli:
canım bende bir tek sucuktan tiksinde bende çıkarmıyorum ama herkez çıkarsan rahatlarsın dio tek yedim halley günde 4 5 tane halley yiyorum cnm süt fln aklıma düşerse içim yoksa oda yok yaa bende memnun deilim bu halimden yaa evde kalksm belki bakacağım kendime ama eşim aile tarafı hep bi yerlere gidiolar bizide çağrıyorlar gitmezsen küsüyorlar mecbur gidiosun ordada yoruluorum hemen gelip yatıyorum kendime bakamıorum anlıyacağın bitanem yaa:çok üzgünüm:

--------------------------------------------------------------------------------

1,babymom........kız.............................. 1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız............................. . 2,petrik....................erkek
3,aftabru..........kız............................ .. 3,başak3...................erkek
5,perlin..............kız......................... .... 5,lalece....................erkek
6,gamze_hlm.....kız............................. 6,norraa...................erkek
7,comely_08......kız............................. 7,esrako...................erkek
8,eftalya66........kız............................ .. 8,nilüfersahh...........erkek

daha 2li test yaptırmadım ama kan testlerine 100 tl verdim, muaneside 10 tl
Medicana bahçelievlere gidiyorum
sen hangi hastaneye gidiyorsun

Kizlarr gunaydin hepinize bugun moralim cok bozuksenağlama:çok üzgünüm:dun kayinvalidemle tartistik, hic anlayis yok mu bu insanlarda, onlarda anne, bende bi annenin cocuguyum, ahtm var oglum yada kizim olsun hic ayirt etmiycem ileride ikisini ve gelinime kizim gibi davranicam, ya kadin dun resmen cildirtti beni ve bebisismi:çok üzgünüm:

--------------------------------------------------------------------------------

2,tuana3434.......kız............................. . 2,petrik....................erkek
3,aftabru..........kız............................ .. 3,başak3...................erkek
5,perlin..............kız......................... .... 5,lalece....................erkek
8,eftalya66........kız............................ .. 8,nilüfersahh...........erkek
mendee girdim grubaaa ama ben erkek listesine girmek isterdim yawf :)9laelaelaelaelae

kız benimde cin takviminde kız çıkıo gerçi biz erkek istiozzz

zuzum senide ekledim ::emir_bebek:ayrıca benımde kız cıkıyo ve ben kız eşim erkek istiyo 4 yasında futbol 6 yasında araba kullanması falan hayaller kuruyo kızda olsa gerci farketmez sağlıklı olsn dıyo ama ben içinden geçeni biliyorum

canım bende bir tek sucuktan tiksinde bende çıkarmıyorum ama herkez çıkarsan rahatlarsın dio tek yedim halley günde 4 5 tane halley yiyorum cnm süt fln aklıma düşerse içim yoksa oda yok yaa bende memnun deilim bu halimden yaa evde kalksm belki bakacağım kendime ama eşim aile tarafı hep bi yerlere gidiolar bizide çağrıyorlar gitmezsen küsüyorlar mecbur gidiosun ordada yoruluorum hemen gelip yatıyorum kendime bakamıorum anlıyacağın bitanem yaa:çok üzgünüm:

Eftelyacım beslenemiyorsan doktorlar serum veriyorlar belirli aralıklarla. doktorunla konuş bunu. Bir de aile meselelerine burnumu sokmak istemem ama senin sağlığın ve kendini iyi hissetmen çok önemli. Bebeğinin iyiliği için "hayır" diyebilmelisin. En azından doktorun yatak istirahati önerdiğini, işten gelince fazla hareket etmemen gerektiğini söyle. "sizinle gelmek isterdim ama yatmak zorundayım" falan... Doktoru devreye sokup bahane üret. Bu dönemde onların sana uyması gerek, senin onlara değil.

üzülme noraa kafaya takmamaya çalış
ilk zamnlar bende kayınvalidemi sevmiyordum çok kafaya takıyordum
zamanla alıştım, hayatıma karışmadıgı sürece gül gibi geçiniyoruz
kalbini kırmadan sana karışmamasını sağla
üzme bebişini

X