2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

onların vicdanı filan sızlamıyor kendi keyflerinde vazgeçemiyorlar
öyle...

sıkmaz, sıkar mı, sıkan olursa çok pis sıkarım ben de kaydirigubbakcemile

çatladık işte, napalım sağlık olsun, bu da geçer...

bizimde uykumus geldii, rahat bi yon bulup bizde yatalim, sbah erkenden hortlayalim:))iyi gecelerr...

benim komsuda 2 ay önce doğum yaptı tüm hamileliği boyunca sigara keyfini yaşadı ha bide öle 1 2 değil üstüste içti durdu kaç kere söyledim ben diğerlerinde de içtim oldu cevabı terbiyem müsade etse bide çok samimi olsam iyi mok yapmışsın diycem ama
neyse bu doğumdan geldi diğer komşularla uğradık hemen sigarasını yaptı bide gurur la hastanede nasıl içtiğpini anlatıyo neyse bir sebepten dolayı net bilmiyorum çocuğu hiç emzirmedide hjiçte umrunda deil yane allaha emanet büyüyo bebek :mymeka:

bizimde uykumus geldii, rahat bi yon bulup bizde yatalim, sbah erkenden hortlayalim:))iyi gecelerr...

Allah rahatlık versın.

Şimdi bu kadın kendıni anne de sanıyordur.. zavallı yaratık!!

Rabbim hepimizin evlatlarını korusun.. Allah rahatlık versin... İyi geceler arkadaslarım.. yarın gorusmek dılegıyle.

valla ya bekledigin seylere bakıyorum bende psikosun sanki gibime geldin :)))) deli yaa nisanbekliycekmis su bekliycekmis tamam normal dogurma istegini anlıyoumda nisan bekleme hevesi de ne :))))))

ayy tuylerim tiken tiken oldu kızım yaa aglıycam az dahaaa

bizde seni çokkkk seviyoruzzzz sende iyiki varsın topicigimizin nese kaynagı kıpırdak manyak anne adayı :))

ay sen dogadakı hayvanların hayrı için nolur alma bir canlı evine: ))) koptum ya ne alem kadınsın sen yaaa

canım insallah karacigerley ilgil deildir sahsen kasıdıkcab enimde heryerim kasınmaya baslıyor yani kasıdıkca kasınasım geliyor seklinde

ayyayyyayyy mucize gelmişşş
meşhur ekici mucizemizzzz naniknanik
hoşgelmiş sefalar getirmişşş
birdaha bu kadar uzun süreli kaybolursan sopa ile kovalarım seniii klava:

aman hemende özetlemiş geçmişiiii
ben yavru isterim senin kediş ne kadarlık baştan eğiticem bana benzesinnn delikafadulden
kızımın en sevdiği çizgi film siz ana olceniz daha onlaramı takılıyonuz :mymeka:
aaa lütfennn bak akşam üstü tnt yi kaçırmam sıra ile casper-ben ten sonrada power girls varr üçünüde üst üste izlerimmm bunun yanı sıra sünger bob simpsonslarda vazgeçilmezimdir ara sırada scooby dooya takılırım delikafadulden
he bide cumartesi sabahları starda barbienin maceraları var film tadındaa ay çok güzel oluyooo tavsiye ederimmm opuyorumnanaktan
ayrıca kayınvaliden için yorum dahi yapamayacağım sadece yazıkkk yani diyorummm
ohaaaa öküzlere bak yer vermiyolarmıı
kapalı alanlarda sigara içiliyomu yaaaa :uhm:
ayy tuylerim tiken tiken oldu kızım yaa aglıycam az dahaaa

bizde seni çokkkk seviyoruzzzz sende iyiki varsın topicigimizin nese kaynagı kıpırdak manyak anne adayı :))
canım adaşımm yerim seniii
haftaya görüşelim söz patates yersen nazan gbi ispiyonlamıcammmm :icecream:

esra yaaa saatide yazmışsın ya beni heyecann bastııı
ben ne zaman doğurucam acabaaa belirsizlik fena olucakkk

sibelcimm buyuk konusmayalım bence yani bensahsen 11 temmuzda dogum yaptımyani yarın berke min dogumgunu ilk yarı kırkı derler ya 20 gunluk olunca kendimi nası sokaga attıgımı bilemedim onun haricinde sadece dr kontrolleri için sokaga çıkıyorduk, yani kolay degil eve kapanmak buy az gunlerinde ilk firsatta insan kendini sokaga atmak istiyor basına gelen bilir o gordugunuz insanlarda belki ilk kez og un çıktılar on yargılı dusunmeyin derim ben, hep bebegi dusunemiyor insan birazda kendi mutlulguun dusunmek istiyor ruh hali çok normal olmuyor dogum sonrası kadınların

ne marka aldınız canım gule gule kullanınnn guzel gunlerde insallahh

ya aynen yaa o kadar çok ilgi varki yani sıkılmaya baslıyorum ben ve sokakta kadınlar paso inceliyor hosbende eskiden hamile gorudmu bakardım ama okadar belirgin bakmazdım yani caktırmazdım yaslı teyzeler hele hiçç istif bozmadan bakıyorlrakazara goz goz gelirsen sayet gulumseyip alah kurtarsın deyiveriyorlar:)

oğlumun adı kesinleşti nasıl YUSUF MİR EMİN

nası yani derya uç tane adı mı olaccak oglunun simdiii

minikcim benim oglum 11 temmuz dogumlu yani yarin dogumgunuuu benim için hayatımınen ozel gunu yarın simdiliken ozel gunu yani:)

neyse ben dogumy aptıgım 2000 yılında deli sıcaklar vardı son bilmemkacy ılın sıcakları
aksam dogum yaptım ani olmustu sabah çocuk dr u geldi tırnaklarını kesin eldivenleriniçıkarın soyun tek body ile kalsın birde ince çorap sadece dedi dısarıçıkınca sapka takarsınız sadece dedi ve sonra gittigim muaynanedeki dr da aynını onayladı biz inanamadık hani usur falan yazık ama anlyüorsun ki bebek oyle iken bile su içinde kalıyor terliyor sacları su gibi oluyor hele emerken buyuk cabaharcıyoryoruluyor sanki birde kat kat giysili olsa kurdesen doker yani , yani yine soyluyorum bilmediginiz icin sizlere garip geliyor yazın dogumy apan bir yakınınıza sorsanız eminim o da çıplak yani body ile gezdirmistir, bu okadar kotu biursey dğil yani:)

şu kasılmalar yalancı sancılar falan fişmannn bende tık yokkk ne iştirrr ne zaman başlıcak acabaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…