2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Aftabru sana katılıyorum, norraa gibi bir arkadaşımız olduğu için çok şanslıyız. Ben de teşekkür ediyorum..

Canim bende bu sitede sizler gibi arkadaslarim oldugu icin cok sansliyim, buarada bebisini yirim ben cok seker, allah dogumdan sonraki resimlerini koymayida nasip etsin insallahkaydirigubbakcemile5

slm kızlar.kaç gündür doğru düzgün yazamıyoyorum.dün biraz üzüldük.kanamam oldu korktum hemen doktorumu aradım proluton diye bir iğne verdi.benim doktora şehir dışına gittiğimiz için bu sabah burda doktora gittik.bebişiimiz cok şükür iyiymiş :) kalp atışını gördük ve ilk defa ellerini,ayaklarını,başını gördük.içimize su serpildi resmen.allahım bebeklerimizi bizden ayırmasın.ama bugün tekrar kanamam oldu bi daha olursa doktorum göriyim seni dedi.yine korktuk.kızlar yasayanların da böle mi oldu acaba?

gecmis olsun figencim ,bebisini gormene sevindim, umarim baska sikinti yasamazsin..

biz askerihastaneye gidiyoruz bütün arkadaslarım o doktora giiti hepsi memnundu bizde onu tercih ettik.ama yakında da olması lazım.bandırma da buna gideriz artık.hepimize ve bebeklerimiz sağlıkm versin allah.siz balıkesirde mi gidiyosunuz canım?

aaaa kızlar bu arada size bi haberim var...
Benim doktorum çok tecrübeli ve yıllardır bu işi yapıyor,
daha 13. haftadayız ama dün ultrasonda baktı ve Büyük ihtimalle bebek erkek dedi...bakalım nolucak??sonucu bildiririm.var mı böyle bi durumu olan??
aa hadı bakalım hayırlı olsun ilk cinsiyetını öğrenen sen oldun.bunu herdoktor yapmıyo,birazda yanılırım korkusu var.oyuzden kesın olsun die 16.haftayı beklıyo cogu galıba.ama sen sanslısın hadı bakalım ilk prensımız senden inşallah bellı oldu
slm kızlar.kaç gündür doğru düzgün yazamıyoyorum.dün biraz üzüldük.kanamam oldu korktum hemen doktorumu aradım proluton diye bir iğne verdi.benim doktora şehir dışına gittiğimiz için bu sabah burda doktora gittik.bebişiimiz cok şükür iyiymiş :) kalp atışını gördük ve ilk defa ellerini,ayaklarını,başını gördük.içimize su serpildi resmen.allahım bebeklerimizi bizden ayırmasın.ama bugün tekrar kanamam oldu bi daha olursa doktorum göriyim seni dedi.yine korktuk.kızlar yasayanların da böle mi oldu acaba?
ayy canım gecmıs olsun inşallah bişeciği yoktur bebısının,ama doktora gıttınız hersey normal dedıyse korkma
:teselli:

saol canım.allah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağımıza almamızı nasip etsin.biz normalde bursa da suat hazer e gidiyoruz,bugün bandırmada özel hastanneye gürsel beye giitik.sende içini rahat tut doktorun bişi yok dediyse.benim akıntı gibi olmadı kanama oldu.bugün doktor bizi şaşrıttı.bebişimiz ikizmiş ama biri gelişmemiş ondan dolayı dedi muhtemelen.bebeğe bi zararı olmaz dedi.insan cok üzülüyo tabi

:1shok: :1shok: :1shok: aa ikiz oldugunu yenımı öğrendınız ayy nekadar şaşkınlık verıcı bı olay.belkıde öbür bebegınde buyuyo ondan oldu kanaman.çünküğ bunu duymustum cogul gebelık beklıyenlerde genelde lekelneme kanama oluyormus galıbe.ee kolaymı 2 can sıgmaya calısıyo rahime

aftabru burko ve tazefasulye siney cok sukur atlattık ins tum testlerimiz hepimizin topigimizin tertemiz cıkar

Son düzenleme:
biz askerihastaneye gidiyoruz bütün arkadaslarım o doktora giiti hepsi memnundu bizde onu tercih ettik.ama yakında da olması lazım.bandırma da buna gideriz artık.hepimize ve bebeklerimiz sağlıkm versin allah.siz balıkesirde mi gidiyosunuz canım?

evet canım balıkesirde gidiyorum.
doktorum Nurettin serinkan.

ayy canım gecmıs olsun inşallah bişeciği yoktur bebısının,ama doktora gıttınız hersey normal dedıyse korkma

:1shok: :1shok: :1shok: aa ikiz oldugunu yenımı öğrendınız ayy nekadar şaşkınlık verıcı bı olay.belkıde öbür bebegınde buyuyo ondan oldu kanaman.çünküğ bunu duymustum cogul gebelık beklıyenlerde genelde lekelneme kanama oluyormus galıbe.ee kolaymı 2 can sıgmaya calısıyo rahime

cok saol canım.bebişimizi görünce rahatladık.ikizmiş ama biri gelişmemiş boşmuş kese o yapar dedi doktorum.bi zararı olmaz bebeğin büyüdükçe o kese de küçülür zar seklinde kalır dedi.işte öle kızlar.

Canim bende bu sitede sizler gibi arkadaslarim oldugu icin cok sansliyim, buarada bebisini yirim ben cok seker, allah dogumdan sonraki resimlerini koymayida nasip etsin insallahkaydirigubbakcemile5

İnşallah canım, sağol..

cok saol canım.bebişimizi görünce rahatladık.ikizmiş ama biri gelişmemiş boşmuş kese o yapar dedi doktorum.bi zararı olmaz bebeğin büyüdükçe o kese de küçülür zar seklinde kalır dedi.işte öle kızlar.

Canım, geçmiş olsun. Burada kanaması olmuş olan pek çok arkadaş var (ben de dahil) her kanama düşük riski değil aslında ama, tabii ki doktorlar hiç birini pas geçmiyor. İğneni olmuşsun zaten, istirahat et, ilişkiye girme (ben giremiyorum ya, herkese yasaklıyorum lülülülülülü) Şaka bir yana, biraz dikkat etmeni öneririm. Yorma kendini..

İnşallah canım, sağol..

Canım, geçmiş olsun. Burada kanaması olmuş olan pek çok arkadaş var (ben de dahil) her kanama düşük riski değil aslında ama, tabii ki doktorlar hiç birini pas geçmiyor. İğneni olmuşsun zaten, istirahat et, ilişkiye girme (ben giremiyorum ya, herkese yasaklıyorum lülülülülülü) Şaka bir yana, biraz dikkat etmeni öneririm. Yorma kendini..

:)cok saaol canım.şimdi dikkat ediyorum istirahat ediyorum.aynı şeyleri yasadığın kişilerden tavsiyeler duymak rahatlatıyo.

kızlar canımı taza fasulye istettiniz he okudum da nasıl ballı anlatmışsınız.
ay şapur şupur.cokacimcoook
of tazafasulyede atmadım busene dolaba iyimi şimdi konserve ,alsam olurmu he diyin bakalım.
bir yerde hamileler konserve yememeli diyordu. ben ne yapayım hade bir şeydeyin yoksa taze fasulye arkadaşımızı yiyecegim duyrulur.cokacimcoook
kızımda konserve yidimmi yemedimmi hiç hatırlamıyorum.fisfisfis

Son düzenleme:
kızlar güzel haberler varmış bugün ama kaçırdım biliyorsunuz rahatsızdım bütün gece uyuyamadım bogulcak gibi oldum akşam eşim geldi hastaneye gittik orada bana bakan ebe vardı neden dikkat etmedin kendine diye sitem etti benim elimde degilki hastalık bu başka dr muayne olma yarın gel kendi dr baksın ilaç kullanma dedi bir gece idare etcekmişim çok kötü bir hastalık buya bütün gün mahfoldum yarın gidince dr bebişede bakar inşallah gelince yazarım

babymom
çok sevindim canım bazen doktorlar insanın ruh halini düşünmeden çok kolay ve ani kararlar veriyorlar.önemli olan şu an herşeyin yolunda olması diyelim artık

kızlar belim biraz düzeldi.ağrım azaldı.hamileliğim boyunca zorlanacam ama dayanacam artık.

tazefasulye gözünaydın canım bebişin gerçekten çok net.inşallah hep böyle güzel haberler veririz birbirimize

herkese gunaydın
kabus gibi gecen bir gecenin ardından nihayet tazelenmis olarak burdayım
hepinize tekrar cok tsk ederim dualarınız ve destekleriniz icin
ins ptesi 2liden sonra bende bebisin resmini eklerim
cok merak ediyorum herkes gibi
ara ara kasıklarımda batma oluyo sanırım yer degisip duruyo sıpam
herkese hayırlı cumalar guzel haberli bir gun diliyorumm

günaydın babymom tüm günlerin aydın olsun canımm.

tazefasulye bebişini gördüm gerçekten yüzü çok belirgin hatta sanki saçı var gibi...

esin doktorun söylediği cinsiyetle çin takvimi uydu mu? cevaplarsan çok sevinirim..

günaydın babymom.
ya bebeğini canlı olarak görüyorsan bu doktorların dediklerine kafanı takma. bak dün boşu boşuna üzüldün benim saf doktorum sonra diyo ki ben belki alabiliriz dedim sen niye üzüldün ki diyo. onlara göre bu kadar basit yani. o yüzden bu ikili test sonucuna falan pek güvenilmez ama mecbur yaptıracağız napalım. hayırlısı artık. çok dua etmek lazım. ben de bugün gitcem doktora bakalım bebeğim napıyomuş. inş herkes güzel haberlerle gelir.

inşallh güzel haberlere dönersin ebrar.dönünce herşeyi ayrıntılı yaz olur mu? özellikle ense kalınlığını nasıl ölçüyorlar merak ediyorum.

kızlar günaydın sanırım kimse yok bende yarın gıdıcem ıkılı için acep ultrasonada sokuyolarmı ya sadece kanmı alıyolar

inşallh güzel haberlere dönersin ebrar.dönünce herşeyi ayrıntılı yaz olur mu? özellikle ense kalınlığını nasıl ölçüyorlar merak ediyorum.

tamam canım inşallah güzel haberlerle dönerim. annesi bebeğini de çok özledi zaten.

X