2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ay kızlar ne çok konuştum. Kusura bakmayın, canım çok sıkıldı sabah. Bir de ağlıyor, ben senin işini yaptım, bir teşekkür beklerdim, diyor. Teşekkürü azarlayarak alacağını sanıyor. Ben de "çok iyisiniz, bir kanatlarınız eksik" dedim. Bana gıcık olduğu başka bir şey var aslında, onu çıkarmaya çalışıyor ama, aynen sokarım valla.. :eek: :))
..

ayy süper valla cok tebrıık ederım sekerım yazını okurken baya bı güldüm.aynen bende öleyım aman damarıma basılmasın hırrrrlarım valla kaydirigubbakcemile3

Aidaa kullanıcısından alıntı Hani bir arkadaş (kim yazmıştı hatırlamıyorum) önceki yazılarda büyük tuvalete çıktığında doğum yapmış gibi olduğunu yazmıştı ya, şimdi onu çok iyi anlıyorum. Dün akşam saat 16:00-19:30 arası tuvaletteydim. Abartmıyorum. Ve wc.den çıkamadım. Bu kadar kötü bir kabızlık yaşamadım hayatımda. Hala canım yanıyor ve doktora gidicem birazdan. Rahatlatmak için ilaç yazıyormuş. Elimde olmadan çok ıkındım ve dün akşamdan sonra normal doğum yapamayacağıma karar verdim. Berbat bir durumdayım inşallah bebişe birşey olmamıştır.

canım eger lekelenmen yada dayanılmıycak kadar sancın falan yksa bıse olmamıstır inşallah.fazla ıkınmak iyi degıl o konuda dıkkat etmek lazım.ya kabız olunca bı yemek kasıgı zeytınyagı içerler yada şimdi mideniz bulancak ama pamukla popolarına süereler.içmenın bı sakıncası olurmu bebege bılmem ama pamukla sürmenın sana faydası olur sanırım:1rolleyes:

bu arada 10+5 çıktık biiiizzzz ve burnu o kadar net görünüyor ki! Dedim yüz hatları bu kadar belirgin olamaz herhalde bu burun mu dedim? evet, dedi :sm_cool::sm_cool:

bakınız : http://www.kadinlarkulubu.com/picture.php?albumid=5667&pictureid=30230

3.81 cm olmuş boyumuz :)

ayy süper baktım fotolarına.yaa cok belırgın gercekten burnu falan.ayy bende inşallah cumartesı guzel haberlerle gelırım doktordan.karındanmı baktı canım vajınalmı? bakalım cumartesı gunune 10+1 falan oluyoruz bızde ultrasonda kac cıkcak görcez:1rolleyes:

canım hayırlı uğurlu olsun rabbim inş bizede gösterir o günleri bende cumartesi gidecem dr bana de boş gebelik olduğunu söylemişti bilmiyorum bu ne diyecek rabbim hayırlısını versin çok güzel bi duygu olsa gerek bebeğini görmek bense ağlamaktan kahroldum çok zor

merhab kızlar bütün sayfaları okuyamadım inşallah hepiniz iyisinizdr.tazefasulye süper benimde elimde öyle bir fotomuz var herşeyi belli gerçekten mucize .benimde bugün kontrolüm vardı daha doğrusu 4 gün erken gittim bebiş iyi artık kocaman elleri ayakları ama hala düşük tehlikemiz devam ediyor.coraspirin hariç herşeyi kesti vitaminde vermedi 1 ay sonra başlıyacazğız dedi .anlamdım sizlerdede böylemi birde kızlar kasıklarımdaki ani kasılmalar hala çok şiddetli doktor normal dedi ama bazen gece bile resmen canım acıyor sağa sola dönerken sizlerde böyle olan varmı.

Çok teşekkür ederim iremcim. Sen de aramıza hoşgeldin. Darısı başına. Allah hepimize sağlıklı doğumlar göstersin.
AMİİİİN canım inşallah :Saruboceq: Bebişinin fotograflarıda bi harika, vajinal ultrason mu karından mı baktı canım? Çok net gözükmüş çünkü o yüzden merak ettim CADIARZU

yoğunluktan bakamadım kızlar. online görünüyorumdur ama bi göz bile atamadım saatlerdir.
BABYMOM, ohhhhh beeeee demek istiyorum. allah fakir kulunu sevindirmek için önce eşeğini kaybettirir sonra da buldururmuş. seninki de o hesap oldu. artık bebeğinin kıymetini daha iyi anlamışsındır. ama ben tahmin etmiştim kötü bişey olmayacağını. hadi çooooook gözünaydın canım.

ayy süper baktım fotolarına.yaa cok belırgın gercekten burnu falan.ayy bende inşallah cumartesı guzel haberlerle gelırım doktordan.karındanmı baktı canım vajınalmı? bakalım cumartesı gunune 10+1 falan oluyoruz bızde ultrasonda kac cıkcak görcez:1rolleyes:

karından baktı, hatta zarf attım, "vajinalde daha net görünür, değil mi?" diye ama, yemedi :)
Sen de göreceksin inşallah, ben buradaki kızlara çok özenmiştim. Allah yüzümü güldürdü.. İnşallah hepimizin..

canım hayırlı uğurlu olsun rabbim inş bizede gösterir o günleri bende cumartesi gidecem dr bana de boş gebelik olduğunu söylemişti bilmiyorum bu ne diyecek rabbim hayırlısını versin çok güzel bi duygu olsa gerek bebeğini görmek bense ağlamaktan kahroldum çok zor

Canım burada doktorların ne kasaplıklar yaptıklarına tanık oluyoruz. Moralini hiç bozma, neşeni hiç kaybetme. evet onu görmek, hem de hareketli görmek müthiş bir duygu. allah herkese nasip etsin.

Eskiden çok inançlı bir insan değildim ben arkadaşlar, ama bu mucizeye tanık olmak insanı çok değiştiriyor. İnanıyorum ki, sen de iyi haberlerinle geleceksin..

sakaleyn senin de 13 e kadar riskin var öyle mi? bana da bu doktor vitamin falan vermedi. Ama başka bir doktor vermişti, onları kullanıyorum. megadyn ve benexol. Artı folbiol ve progestana devam. Lekelerim olduğu için sanırım (gerçi artık yok ama) coraspin vermedi.

AMİİİİN canım inşallah :Saruboceq: Bebişinin fotograflarıda bi harika, vajinal ultrason mu karından mı baktı canım? Çok net gözükmüş çünkü o yüzden merak ettim CADIARZU

Teşekkür ederim canım, karından baktı. Ben de bu kadar net beklemiyordum..

merhab kızlar bütün sayfaları okuyamadım inşallah hepiniz iyisinizdr.tazefasulye süper benimde elimde öyle bir fotomuz var herşeyi belli gerçekten mucize .benimde bugün kontrolüm vardı daha doğrusu 4 gün erken gittim bebiş iyi artık kocaman elleri ayakları ama hala düşük tehlikemiz devam ediyor.coraspirin hariç herşeyi kesti vitaminde vermedi 1 ay sonra başlıyacazğız dedi .anlamdım sizlerdede böylemi birde kızlar kasıklarımdaki ani kasılmalar hala çok şiddetli doktor normal dedi ama bazen gece bile resmen canım acıyor sağa sola dönerken sizlerde böyle olan varmı.

ewt cnm bizlerdede böyle kasılmalar oluyo bende dr gittim gaz ağrısı olduğunu söyledi pazartesi yine gidicem bende bide bıçak saplantısı gibi saplantı oluyo sendede oluyo mu

ayyy canım aglama ne olur bak bebegınde coık üzülür sonra.inşallah bebegın senınledır boş gebeklık falan degıldır.benımde gec döllenme oldu belkı senınde ondan gözükmemiştir.inşallah doktora gıttıgınde görürrsün ve sevıncten bu kötü anları unutursun.:1hug:

ah ahh olmazmı o kasık agrısı yüzünden gecen gun agladım,bıse olcak heralde dedım panık oldum.ama azcık dınlenınce gectıgını farkettım.butun doktorlar aynı kanıdalar normalmıs.yanı dedıklerı sey,eger dayanılmıycak gıbıyse dınlendıgınızde gecmıyor ve lekelenme yada kanama oluyorsa hemen gelın dıyolar onun dısında önce rahım buyudugu içindi kasılmalar şimdi bebek buyudugu için.kii suan bebişlerimiz baya bı asagıda ondan kasıklarımıza bıcak saplanır gıbı oluyo.yavas yavas yukarı cıkıcaklar bızde rahat edıcez ınsallah.ayy bende cumartesı gıdıcem ınsallah cok heycanlıyım yaa,Allah ım inşallah hayırlı haberlerle dönerim doktordan.yanı varya sankı ılk kez gıdıcek gıbı heycanlıyımşakkıdı

babymom canım resmen yaladım yuttum sayfaları acaba sonuç iyi çıktı mı diye. Çok şükür iyiymiş bebişin. Çoook sevindim canım. Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin. Ama doktorun Igm bakıp Igg bakmaması bana şüpheli gelmişti. Tabii bir de hemen "alalım" demesi. Onların işi hayat kurtarmak, çoğu zaman bunu unutuyorlar:eek:klava:

Adaşçığım bebişine kocaman MAŞALLAH!! Sağ salim büyüsün, sağ salim doğsun inşallah annesi:nazar:

Kızlar dünkü fasulye muhabbetinden sonra ağzımın suyunu eşim de görmüştü. Canım sevdiğim bugün bana fasulye almış, bir güzel de pişirmiş. Mmmmcokacimcoookİkimize pişirdiği yemeği en son bana bıraktı, o kadar güzel yiyorsun ki kıyamadım dedi:eek:Aşkım benim yaaa:asigim:Allah sevdiklerimizden ayırmasın:Saruboceq:

babymom canım resmen yaladım yuttum sayfaları acaba sonuç iyi çıktı mı diye. Çok şükür iyiymiş bebişin. Çoook sevindim canım. Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin. Ama doktorun Igm bakıp Igg bakmaması bana şüpheli gelmişti. Tabii bir de hemen "alalım" demesi. Onların işi hayat kurtarmak, çoğu zaman bunu unutuyorlar:eek:klava:

Adaşçığım bebişine kocaman MAŞALLAH!! Sağ salim büyüsün, sağ salim doğsun inşallah annesi:nazar:

Kızlar dünkü fasulye muhabbetinden sonra ağzımın suyunu eşim de görmüştü. Canım sevdiğim bugün bana fasulye almış, bir güzel de pişirmiş. Mmmmcokacimcoookİkimize pişirdiği yemeği en son bana bıraktı, o kadar güzel yiyorsun ki kıyamadım dedi:eek:Aşkım benim yaaa:asigim:Allah sevdiklerimizden ayırmasın:Saruboceq:

ohhh afiyet olsun canım,valla bende zamanının gelmesını beklıyorum yapmak için.ayy sana katılıyorum Allah hıcbırımızı sevdıklerınden ayırmasın.benım esımde benım cok sevdıgım bişe olursa yemez bana bırakır :eek: canım ya cok sevıyorum onu :asigim: bırde heraksam gelırken elınde bıkac poşet ne var ne yok topluoy tasıyo eve ben yıyım die.bende hersey yıemıyorum maşşalah hepsi ona kalıyo,yiyo yiyo sonra off ya hangımız hamıle ben bişe anlamadım dio kaydirigubbakcemile3 hanı onceden söylüyodun hergun canım bişe cekcek 9 ay boyunca yandın sen diyodun dio ama sen hıcbıse yemıyosun dio.valla 2.5 aydır sadece 1 kılo aldım ama eşim 2.5 kılo kaydirigubbakcemile3

canım benimde sağ tarafta inanılmaz bir ağrı var.sanırım hamilelikten kaynaklanıyor.

canım benim bu ağrı hala devam ediyor,kaç gün geçti,senin durumun nasıl,elle tutulur bi sebep ve tedavisi var mı bari??? valla dayanamıyorum ya....delikafadulden

aaaa kızlar bu arada size bi haberim var...
Benim doktorum çok tecrübeli ve yıllardır bu işi yapıyor,
daha 13. haftadayız ama dün ultrasonda baktı ve Büyük ihtimalle bebek erkek dedi...bakalım nolucak??sonucu bildiririm.var mı böyle bi durumu olan??

Ayyy, ne güzel, bir de pişirmiş öyle mi? Sağol canım, hepimizinki sağ salim büyüsün inşallah :)

aaaa kızlar bu arada size bi haberim var...
Benim doktorum çok tecrübeli ve yıllardır bu işi yapıyor,
daha 13. haftadayız ama dün ultrasonda baktı ve Büyük ihtimalle bebek erkek dedi...bakalım nolucak??sonucu bildiririm.var mı böyle bi durumu olan??

eeeee, Balıkesir'e mi gelelim şimdi? kaydirigubbakcemile3

Nasılsınız arkadaşlar?
Hepimizin keyfi yerinde umarım.hihoyyyt
BABYMOM çok sevindim canım sonucuna.
hayırlısınla saglıkla gelsin bebişlerimiz inşallah.

slm kızlar.kaç gündür doğru düzgün yazamıyoyorum.dün biraz üzüldük.kanamam oldu korktum hemen doktorumu aradım proluton diye bir iğne verdi.benim doktora şehir dışına gittiğimiz için bu sabah burda doktora gittik.bebişiimiz cok şükür iyiymiş :) kalp atışını gördük ve ilk defa ellerini,ayaklarını,başını gördük.içimize su serpildi resmen.allahım bebeklerimizi bizden ayırmasın.ama bugün tekrar kanamam oldu bi daha olursa doktorum göriyim seni dedi.yine korktuk.kızlar yasayanların da böle mi oldu acaba?

Merhaba Figen geçmiş olsun.
bebeşinin iyi olmasına sevindim balıkesirde dr kime gidiyorsun canım.
benimde akıntım pembemsi geliyor.
doktorum önemli deyil dedi.bebe aspirini verdi.
ALLAHIM yavrularımızı korusun.

:teselli:
Merhaba Figen geçmiş olsun.
bebeşinin iyi olmasına sevindim balıkesirde dr kime gidiyorsun canım.
benimde akıntım pembemsi geliyor.
doktorum önemli deyil dedi.bebe aspirini verdi.
ALLAHIM yavrularımızı korusun.

saol canım.allah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağımıza almamızı nasip etsin.biz normalde bursa da suat hazer e gidiyoruz,bugün bandırmada özel hastanneye gürsel beye giitik.sende içini rahat tut doktorun bişi yok dediyse.benim akıntı gibi olmadı kanama oldu.bugün doktor bizi şaşrıttı.bebişimiz ikizmiş ama biri gelişmemiş ondan dolayı dedi muhtemelen.bebeğe bi zararı olmaz dedi.insan cok üzülüyo tabi

Balıkesir merkezde neden gitmiyorsun canım.
İnsan üzülüyor tabi elde deil.
sende içini rahat tut.demek ikizmiş bebege bir zarıda yokmuş çok şükür ne güzel.
saglıkla gelsin bebeşlerimiz.

X