2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Minik kelebek; ben de ayaklarımı düz uzatamıyorum sanki kramp girecekmiş gibi oluyor; hep karnıma doğru çekerek uyuyorum... Bu aralar kramp giriyor sabahları çok hafif...

benimde sag tarafıma çok kramplar giriyor yatarken dr sordum ilk önceleri rahim büyüdügü için olur şimdi ise bebek büyüdügü için oluyor bunlar normal korkmana gerek yok dedi içim biraz rahatladı

kızlar selam
benim dun grip icin ictigim iksir farkettimki odemimide almıyo
bugun siskinlik yasamadım
onu hergun 1 fincan icsem zararı olmaz sanırım
elma mandalina limon bir tutam ıhlamur kaynattım
bugunde ictim tavsiye derim odem icin

buyuk tuvaletinizin renginde degisiklik oluyomu
bugun benim koyu yesil di aslında telaslandım birden
ama ictigim caydan olabilecegini dusundum
sizdede degisiklik oluyomu

deryadevrim bende bebe yagı kullanyorum banyodan banyoya ıslakken suruyorum cok ise yarıyo

kızlar ben normal dogumu seyrettice normal yapasım geliyo ins ta normal olur

helincim bebisin cok tatlı ins saglıklada kucagına alacaksın

gece yarısı kurulu saat gibi aynen bende uyanıyorum sonrada cok susamıs oluyorum ve bıraz su ıcıyorum sabah uyanıp ise gitmek cok zor geliiyo
2gundr cok rahattım evde ptesi baslıycak dertler ins baslamaz

buaralar gogus uclarım kasınıyo sizde varmı kasıyamıorumda bi garip durum

yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz aramza

canım seninle aynı günlerdeyiz sanırım ağustos sonu eylül başı bebiş gelmesi bekleniyor inşallah:ecrin_bebek: şu an bende sadece folik kullanıyorum başka ilaç vermedi doktorum. en son geçen hafta muayene oldum bebişin kalp atışını duyduk ve 1 ay sonra gel dedi doktorum.şimdi günler geçsin die bekliom.. ya günler o kadar uzun geliyor ki bana bir türlü geçmiyor.sizede öyle geliyormu?fisfisfis

canım nerde doğum yapacağımı bilmiyorum.araştırmak gerek herhalde.yazın geldiğimde ayarlamayı düşünüyorum.aslında doğum evinde aile doktoru olan bir tanıdık var.kızkardeşimin halamın doğumunu o yaptırdı özel yeride var ama doğum evinin de doktoru.ama yine de araştıracam.
önerinede ihtiyacım olabilir.sen hangi doktora gidiyosun.önerebileceğin bir yer var mı

buyuk tuvaletinizin renginde degisiklik oluyomu
bugun benim koyu yesil di aslında telaslandım birden
ama ictigim caydan olabilecegini dusundum
sizdede degisiklik oluyomu

demir hapı alıyorsan renk değişimi bundan kaynaklanıyor.doktor beni uyarmıştı ondan biliyorum

babymom benim hamile kaldığımdan beri göğüs uçlarım kaşınıyo
benimde bazen sağ tarafımda bazen sol tarafımda iğne batması gibi ağrılar oluyor
birde son günlerde ani hareketlerimde kasıklarıma kramp giriyo

kızlar benimde büyüktuvaletimin rengi koyu yeşil ben progestan ve elevit vitamin ilacı kullanıyorum ilaçları almaya başlayınca hem renginin değiştiğini hemde isal[afedersiniz]olduğumu fark ettim sizlerdende okuduğuma göre tahminlerim demekki doğru benim bugün 10hafta 6günlük bebeğim Rabbim inşallah kucağımıza almayıda nasip eder

Buyrun sizi tanıştırayım. İşte Bebişimmmm TIKLA
kızlar tıklaya basarak bebeşimin 11+3 günlükkenki ultrason görüntüsünü görebilirsiniz
tabii şimdi 12+2 olduk teyzeleri

çok güzel ya demek ben de bu gün gitsem bebişim böyle görünecek hemen hemen.maşallah:CüvCüv:

slm kızlar uzun bı aradan sonra yıne geldım finallerım sınavlar mahvettı benı bırde az kaldı eşim bebişim ve ben hayata veda edıyoduk kıl payı kazadan kurtulduk ama cok korktum ınanaınkı bebeğime bişey olucak dıye daha cok endıselendım kaza olmadı ama o korku yettı bana bıdebtam dr. gıderkendı neyse bu kadar sıkıcı haber yeter hepinizi cok özledim bebişler nasıl benımkının kalp atıslarını dınledım yakından plazmada gördüm kıpır kıpır hic ellerı bacakları durmuyor meleğimin ve cok sağlıklıymıs..cok mutluyum cd verdı habıre ızlıyorum onu kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…