2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

teşekkür ederim canım sen nasılsın:nazar:

ben de iyiyim çok şükür. bi sıkıntım yok ama hep bebeği merak ediyorum eşim dalga geçiyor sana bi tane ultrason aleti alayım bak dur evde diye. 9+1 olduk bakalım. hayırlısıyla sonunu da görürüz inş.

slm kızlar uzun bı aradan sonra yıne geldım finallerım sınavlar mahvettı benı bırde az kaldı eşim bebişim ve ben hayata veda edıyoduk kıl payı kazadan kurtulduk ama cok korktum ınanaınkı bebeğime bişey olucak dıye daha cok endıselendım kaza olmadı ama o korku yettı bana bıdebtam dr. gıderkendı neyse bu kadar sıkıcı haber yeter hepinizi cok özledim bebişler nasıl benımkının kalp atıslarını dınledım yakından plazmada gördüm kıpır kıpır hic ellerı bacakları durmuyor:nazar: meleğimin ve cok sağlıklıymıs..cok mutluyum cd verdı habıre ızlıyorum onu kaydirigubbakcemile3

merhabalar..çok çok geçmiş olsun..bebişin in sağlıklı olmasına sevindim.ben de haftaya göreceğim inşallah bebişimi.sen ikili testini yaptırdın mı..ayyy kaç haftalıktı ki bebişin..bir bakayım

ikili test yaptıran arkadaşlar var mı aramızda? neler oldu anlatın bakalım yahu...çatlayacağım meraktan

ikili test yaptrmadım bende..aslında doktorumu degiştirmemin bi sakıncası yoktur inşl.çünkü adam acil durumlarda ilgilenmiyor her seferinde para karşılıgı alıyor muayeneye.çok acaip bi durum neyse bundan sonraki takibimi başka bir doktor yapsın artık napalım..

hayırlısı olsun ya. Rabbim nasip ettiyse hangi doktor olursa olsun fark etmez. ama her şeyi para için yapan bi doktoru da tercih etmemek lazım. benimle para muhabbetine giren doktoru ben hemen terk ediyorum.

ikili test yaptıran arkadaşlar var mı aramızda? neler oldu anlatın bakalım yahu...çatlayacağım meraktan

bitanem ben 10+5 oldum ve bu ayın 24 de ıkılı testım var dua edın ne olur korkuyorum rabbım iyi sonuclar cıksın ne olur.Bu arada bı arkadasım var kızlar bebiş cok ıstıyodu kıst yuzunden olmuyodu o kadar değerliki bnm için iğne vurulmustı yumurtalık çatlasın dıye 4 gunu gectı test yaptırdı bthg-c testı aksam 5 de alıcaz sonuçları 3 seneyı gectı evlenelı hemen hemen sızden ısteğim hepimizin melekleri var ne olursunuz dua edelim hepimiz onun için bizim dualarımız kabul olurmuşya :Saruboceq::Saruboceq:

degilmi yani.. acil kanamam oldugunda gitmiştim almadı içeri..bi igne yapıcaktı onun için tekrar muayene parası istedi..benim acil durumda işimi görmicek doktorla benimde işim olmaz..şimdi özel bi hastaneye başlamayı düşünüyorum. inşl.orada ilgilenirler artık..eski doktoruma hiç soru bile soramıyordum ..nekadar ilginç deilmi

ben de iyiyim çok şükür. bi sıkıntım yok ama hep bebeği merak ediyorum eşim dalga geçiyor sana bi tane ultrason aleti alayım bak dur evde diye. 9+1 olduk bakalım. hayırlısıyla sonunu da görürüz inş.

valla aynı durumdayız. ben de çok merak ediyorum ürekli ultraona girmek istiyorum ama eşim kızmaya başladı:eek:

kızlar ne olursunuz yasemine dua edın :KK43: 4 günde cıkarmı acep bnmkı 3 gun gecınce cıktı ama :KK70: zaten dr. dıyokı bu cok fena arsız ya hiç durmuyo dedı :KK70:hadı bakalım meraktan olucem aksam 5 olurmu saat ya

degilmi yani.. acil kanamam oldugunda gitmiştim almadı içeri..bi igne yapıcaktı onun için tekrar muayene parası istedi..benim acil durumda işimi görmicek doktorla benimde işim olmaz..şimdi özel bi hastaneye başlamayı düşünüyorum. inşl.orada ilgilenirler artık..eski doktoruma hiç soru bile soramıyordum ..nekadar ilginç deilmi

bitanem benım hastanem cok güzel ya sen ne taraftasın bakım evın bak bakkalköyde bı hastane sıgortada yarısı karsılıyo yanı ınd. li ve dr. bayan cokda ii ayrıcada 10 gun muayıne parası 1 kere verıp gıdebılıyosun 10 gun boyunca para talep etmıyo vedeeee cepten 7/24 arıyorum allah razı olsun açıyo akıl verıyo konusuyo

kızlar kasıklarında sancı hisseden var mı?benim acayip ağrıyo.bir de göğüslerim de hiç ağrı yok normal mi acaba?

ben gaziantepteyim :) burdada var aynen dedigin gibi hastaneler tşkkr ederim. inşl bütün dualarımız kabul olur ve saglıklı bebişler getiririz dünyaya ..

kızlar kasıklarında sancı hisseden var mı?benim acayip ağrıyo.bir de göğüslerim de hiç ağrı yok normal mi acaba?
canım o bendede vardı doktora sordum aynı adet sancısı gibi dedim oda normal dedi bırak okadarda olsun bebek oraya yerleşiyor çünkü dedi sende içini rahatlatmak için sor doktoruna istersen ama önemli bişi deilmiş cnm merak etme...

Günaydın kızlar a.s.
calimero ve nicol hoşgeldiniz
comely çok geçmiş olsun.

benimde tam aksine gögüslerimde agrı var kasıklarımda yok.bencede kişiden kişiye degişiyor gibi..herkesin vücut yapısı farklı delmi

benimde tam aksine gögüslerimde agrı var kasıklarımda yok.bencede kişiden kişiye degişiyor gibi..herkesin vücut yapısı farklı delmi
benimde göğüslerimde ağrı yok ama benim göğülerimin ucu yoktu uc çıo dediler ondan ucları hem çok sert hemde çok acıo dediğin gibi her insan farklı yaşıor ama

canım o bendede vardı doktora sordum aynı adet sancısı gibi dedim oda normal dedi bırak okadarda olsun bebek oraya yerleşiyor çünkü dedi sende içini rahatlatmak için sor doktoruna istersen ama önemli bişi deilmiş cnm merak etme...

teşekkür ederim canım bir de herkes göğüslerim çok ağrıyo falan diyo ya ben de hemen hemen hiç ağrı yok ister istemez evham yapıyorum:bbo:

günaydın arkadaşlar,
benim için güzel bir haftasonundan sonra hepinize selamlar.nasılsınız diye soran arkadaşlar için ben ve bebişim gayet iyiyiz.nicole, seda ve calimero haşgeldiniz aramıza.hayırlı, sağlıklı bir hamilelik geçirmenizi diliyorum.comely cim sana da büyük geçmiş olsun diliyorum.allah hepinizi sevdiklerinize bağışlamış.arkadaşına da dua ettim.
herkese sevgiler...

X