2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım doktorundan memnun kalmadıysan ona gıtmeye devam etme.çünkü gercekten doktora guven cok önemlı bence.hep içinde bı acabayla yasayamazsın kalan ayları.hem bence önemlı bıse degıldır kist varsada.çünkü hamılelıkle bereber dısarı atıldıgını duymustum.muhtemelen kıstde adet olmadıgımız için olumus olmalı.çünkü yumurta büyüyüp eger catlamazsa kıst olurmus kafana takma canım.
canım ya ne mümkün klimasız oturmak.biz de batmandayız.yazın evin içi 40 derece.bir de 5. kat,bir de hamilelik...bize dua edin arkadaşlar

ee tabı cok sıcak yerlerde mecbur kullancaksınız ben zaten klımanın karsısına gecıp oturmayın dedım.hanı klimayı acarsın ama biraz uzagında oturursun.hiç klima kullanmak zorunda olamadıgım için pek bı bılgımde yok zaten,eh ama zararlı oldugunu herkez bılır netıcede.Allah size yardım etsın canım güney in sıcakları nasıl olur kımbılır.bızım karadenız sahılı oldugu için nekadar olmasa aksamları serın gecer.gercı artık hersene daha bı artıyo sıcakjlar ama sizin oralara göre bizim buralar cennnet galıba :1rolleyes:

mercimekim ve baybmon albümlerinize baktım cok güzel,valla hep hayal ettıgımın dısında cıkıyor her gördüğüm.neyse ınsallah bıraz zaman sonra göbüşlerimizide cekıp koyarız:CüvCüv:.benım karnım cıktı ama bebekten oldugunu sanmıyorum,full gaz die düşünüyorum naniknanik

gizze.....minik kelebek çok teşekkür edrim size rahatladım ya...ptesi kendi drma gitcem ii bak dicem kist varmı dopplere geek varmı diye..ya bide olabilir bu...uyuz ya sinir etti beni...ya dr memnunum ama uzak bana ist trafiği malum ani sancım tutarsa tanıdık dr olsun idt kendi drm 1 saatlik uzakta trafik saatine denk gelirsede 3 saat yollarda kal hiç olmadı hstana babamın evinin yanında son zamanlarda orda kalırım ne edim

gizzecim ben de eşimle sürekli beraber kalamadım malesef.evlendiğimizden beri işi gereği hep şehir dışında çalışıyor.şu anda da öyle malesef.2 haftada 1 pazar günü görüşebiliyoruz.evliliğimizi şöle doya doya yaşayamadık.inşaat işiyle uğraştığımız için pek izin kullanma şansımız da olmuyor.özel sektör...doktora da hep kendi başıma gidiyorum.bakıyorum herkes eşiyle gelmiş.üzülüyorum...napalım bizim kaderimiz de böyle...sağlıklı doğsun da bebişim belki anne babasına şans getirir de kavuşturur bizi...canım kocam bu hafta burda yuppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..................................:dance:

herkese merhaba,
kızlar albümlerinize baktım,çok güzelsiniz.hamileliğimiz belirginleştiğinde eminim daha da güzel olacağız. hihoyyyt
ben dün tahlil için başka bir hastaneye gitmiştim,ultrasona da girdim.ama SAT'tan 2-3 gün önde giden bebeğim,bu kez 3 gün geride çıktı. CADIARZU asıl randevum pazartesi günü,o güne kadar kendisini merak edeyim diye yapıyor minik sıpam klava: .zaten kalp atışlarını da duyduk,kollarını hareket ettirmesini de eşim gördü.doktor da 'herşey normal' dedi.kendini naza çekiyor aklı sıra ama yemezler...pazartesi günü doktor amcası onun bütün foyasını meydana çıkarır.
bu haftasonu benim için biraz yoğun geçecek,size iyi tatiller...

kızlar benim de bugün 9 haftalık ama dr 8 haftalık dedi.nedenini bilen var mı?

canım okadar takma kafana ve dedıgınde cok haklısın ist trafıgınde o yol cekılmez demen gıbı anıden sancın tutsa ne yapıcan.o hastanede belkı memnun kalabılecegın baska bı doktor vardır,hastaneneın yakın oması önemlı tabı.benım gıttıgım hastanede 1 saat uzakta ama yollar müsait ve artık genısledı oyüzden 40 dakkada falan hastanedeyız.kisttinde cok mühim degıldır boşuna stres yapma canım hadı öpüyorum senı.
ayy canım cok zor oluyodur senın için ama üzülme :1hug: enazından haftasonuda olsa yanına gelebıllıyor.inşallah şans getırır bebegın size ve babasının işi yakınınıza gelır.

ohh hadı gözün aydın bakalım.olsun 3 gun gerı gıtme olayına hc takılma benım bebgım 8 gun falan gerıde kı zaten 3 gun yanılma payı var.yeterkı saglıklı olsunlar 3 gun gerıden gelsınler hıc farketmez

selam kızlar bende dr geldim biraz buruk döndüm sat göre 10 haftayı bitirdim ama ultrasonda 9+6 çıktı bebiş birde dr tam şekillenmemiş dedi kalp atımı güzel şuan bizim için önemli olanda o dedi 1 hafta sonra dahada belirginleşir tamamen görürüz dedi anlıyacagınız geç döllenme olmuş galiba sag kasıgımdaki krampları ve batmaları söyledim bebek büyüdügü için normal endişelenme dedi herşey güzel sorun yokmuş yani elevite devam edicem boyu 28 mm olmuş büyümüş degilmi kızlar

kızlar benim de bugün 9 haftalık ama dr 8 haftalık dedi.nedenini bilen var mı?

canım gec döllenme olmustur takılma okadar.benım bebegımde bır hafta gerıden gıdıyor.normalde adet döngüm 33 gunde bırdı.herkez gıbı 11.gun ile 14.gun arasında yumurtlamıyorum 18.ile 21.gun arasında yumurtladıgımdan bı hafta gerıde bebegım ama ilerki zamanlkarda aldıgımız vitamınlerler bu acıgı kapatırız takılma okonuya :1hug:

Son düzenleme:
canlarım album ve gecmis olsun dilekleriniz icin cok tesekkurler
inanın bu iksir cok isime yaradı
biraz daha iim
ins hepimizin ii haberleriyle gobus resimleriyle devam edecek seruvenimiz
benimde gobegim cıktı ama gaz olma ihtimali yuksek
aksamları daha buyuk sabahları daha ufak gobusler
bide gece uyku sorununa cozum bulsaydım ii olacaktı

kızlar bebisler hızlı gelisip gec dollendigi haftayı kapatıyo aslında sorun yok ama drlar 14.gune gore hesaplıolar.
ben yumurta takibiyle hamıs kaldım ve yumis 20.gun catladı
dolayısıyla geriden gozuktu
bence dert edilcek bi konu degil
yeterki saglıklı olsunlar

saolun arkadaşlar rahatladım valla.benim de geç olgunlaşıyo yumurtalarım .inşallah sorun olmaz.

başakcım o ne tatlı bir kız öle.allah bağışlasın yavrunuzu,çook şekermiş....

canım üzülme doktor hersey normal dedıyse bı sorun yoktur.valla benımde gec döllenme ama takılmıyorum oraya.ayrıca benımde hep sol tarafımda artık bıseyın büyüdüğünü ve orayı gerdıgını hissediyorum.ama doktorunda teyit etmiş bebek büyüdüğü için die ohh tekrardan rahatladım.ilk zamanlar rahım genısledıgı için diyolardı benım hala devam edınce busıralar biraz tedirgin olmustum şahsen.ama rahatladım.buarada baya buyumus benımkı ocagın 5inde daha 12mm.bakalım 10 gun donra ne dıycek doktorumuz.

basakcım hic moralini bozma
biraz beslenmene dikkat et
bebis gelisecektir
suanda belli olmaması normal
cok cabuk gelisio bebekler
masallah kuzuna bak 28mm olmus
3cm nerdeyse

canım aman dıkkat et ben hafıf atlattım inşallah sende öle olursun,buarada portakal sık içine bırde limon ohh onu iç yada greyfurtla portakalı sık.valla tam bı direnc deposu.şidettle tavsiye edıyorum sırnaşık şey

buarada aynı fıkırdeyız benımde göbüş şişdi ama muhtemelen gazdan dolayı fazlaca bı şişlik söz konusu.artık şubat ayında göbüş şovumuz başlar kaydirigubbakcemile2

minik kelebegim corba yaptım simdi limonla oda ii geldi ayaklandım sayılır
ama sabah cok fenaydım
yaptıgım karısımda ıhlamur mandalina elma limon kaynattım
herkese tavsiye ederim arkadaslar
cok sukur daha iii hissediyorum simdi

babymom geçmiş olsun
lilth ve başak sitede bir çok kişinin geç döllenmeden kaynaklanan geriden gelme var.herkesin adet döngüsü 28 günde bir olmuyo.daha fazla olanlarda geç döllenme daha za olanlarda erken döllenme oluyor
ben 26 bazen 27 günde bir adet olurdum o yüzden bebek 4 gün önde.bebekler hemen şekillenmiyorlar merak etmeyin ama her gidişinizde hızlı gelişimleri ve şekillenmeleriyle sizleri şaşırtacaktır

kızlar ben 12+1 günlüğüm ama göbişim şişmedi.akşmları davul gibi şişiyor bende karnımı seviyorum acaba şişmeye başladımı diye ama sabah eski haline dönüyor
doktorum 4. ayı bitirip 5.aya girice göbeğin büyüyecek dedi bir ayım daha var yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…