2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Selam herkese. kayracım noldu, kimse merhaba demedi mi sana? kızma, herkes kendi derdinde, olur arada öyle. Aynı şekilde benim de defalarca yazısına yanıt verdiğim, ama bana yanıt vermeyen arkadaşlar var.. Napalım...

Ben de çarşamba günü haftalık rutin kontrolüme gidiyorum kızlar. Bakalım bebiş ne alemde.. Folbiol konusuna çok şaşırdım. Yarıya mı indirsek acaba?

evet ya nasılsınız dedim tık yok yazan yazıp çıkıyor selamsız sabahsız. malesef herkes klasik bikaç kişiyle konuşuyor.artık bende isim isim merhaba diyeceğim.ben öğretmenim ve gün içinde girme şansım olmuyor sabah7.30 da bir çıkıyorum eve giriş saatim 15.30 yemek falan derken uğrayamıyorum.neyse ya herkes iyi olsunda gerisi boş.kırıldım yalnızca...güzel haberler alırsın inşallah canım.ben folik plus kullanıyorum ama doktorlar en iyisini bilir

mercimekim seninde gozun aydın. bu bulantı gecmesini resmen kutlamak gerek sosyal hayatımı bukadar etkileyen bisey olmamaıstı simdiye kadar resmen depresyona sokuyo beni ve sanırım hepimizi

tskler kayracım. cok sevindim bulantıların gecmesine canım gozun aydın nekadar dogru bilmiorum ama yine diger topiklerde mide yanmasını turk kahvesinin gecirdigini okumustum. bir cay kasıgı turk kahvesi yutulacakmıs o geciriomus kimdi bilmiorum yazan

onu denedim ama malesef tersim ben ya olmuyor bende.çok sağol güzelim.darısı bulantısı olan tüm arkadaşların başına.

mercimekim seninde gozun aydın. bu bulantı gecmesini resmen kutlamak gerek sosyal hayatımı bukadar etkileyen bisey olmamaıstı simdiye kadar resmen depresyona sokuyo beni ve sanırım hepimizi

teşekkür ederim canım.darısı diğer arkadaşlarımın başına...kaydirigubbakcemile5

iyiyim çok şükür.midem felan da bulanmıyor artık.güzel geçiyor hamileliğim:nazar:
sen de iyisindir inşallah.bebişin de iyidir umarım.:1hug:

sağol güzelim yarın doktora gideceğim.sanırım iyidir bebeğim bana yardımcı olacak bu kez inşallah...

onu denedim ama malesef tersim ben ya olmuyor bende.çok sağol güzelim.darısı bulantısı olan tüm arkadaşların başına.

ozaman sanırım drun sana uygun bir ilac onerecektir. gaviscon duymustum arkadasıma dru vermis ama sen yinede arastır. yenibisey duyarsam yazarım yakında benimde basıma gelecek cunku :)

simdilik ben kactım hepinize ii aksamlar yarın ii haberlerle dolu birgun olsun hergunuzmuz gibi

selam kızlar nasılsınız?ya bugünlerde kaç hamile gördüysem hep kız.diğer topiklerde cinsiyet öğrenen arkadaşlarında kız sadece bir erkek oldu.sizlerin tahmini varmı?

selam kayra çok gazlıyım sen nasılsın :)
çin testine göre erkek çıktı, bir yanım erkek istiyor bir yanım kız, aslında hiç fark etmez Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlat versin

ikili test yaparken bebişin cinsiyeti bellimi oluyor yoksa yalnışmı anladım ?

çin testine göre erkek çıktı, bir yanım erkek istiyor bir yanım kız, aslında hiç fark etmez Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlat versin

canım sağol gaz bendede var karnım davul gibi ve ağrı yapıyor.kemik yapısına bakarak söylüyor arkadaşımda aynı doktora gidiyor 12.haftasında ona söyledi ben sordum bakarız dedi arkadaşımınki doğru çıktı.ikili testtede free bhcg var 50 den aşağısı erkek yukarısı kız.arama yaptırırsan nette ikili testte cinsiyet tahmini diye çıkıyor hatta kağan kocatepe bile doğrulamış bunu.
tabii rabbim bilir ama sağlıklı zamanında olsunda önemli değil.ama merak işte.ilkinde canım çok yandı bu kez deli gibi hazırlık yapacağım o yüzden merak ediyorum.oda yapacağım duvar kağıdı falan..hayırlısı olsun canım.

kızlar kendinize ve bebişlere iyi bakın.yarın doktordan sonra görüşürüz.dua edin bana.

evet ya nasılsınız dedim tık yok yazan yazıp çıkıyor selamsız sabahsız. malesef herkes klasik bikaç kişiyle konuşuyor.artık bende isim isim merhaba diyeceğim.ben öğretmenim ve gün içinde girme şansım olmuyor sabah7.30 da bir çıkıyorum eve giriş saatim 15.30 yemek falan derken uğrayamıyorum.neyse ya herkes iyi olsunda gerisi boş.kırıldım yalnızca...güzel haberler alırsın inşallah canım.ben folik plus kullanıyorum ama doktorlar en iyisini bilir

lütfen kırılma kayra. ben de çok nadir bakabiliyorum, bana bişey sormuş olanlara filan ancak yanıt veriyor, daha da fırsatım olmuşsa genele konuşup çıkıyorum. ben de yoğun çalıştığım için penceresi açık da olsa siteye bakamadan saatler geçiyor. bu aralıkta ben online gibi görünüyorum ama oysa bakmıyorum bile. o yüzden lütfen kırılmayalım birbirimize.

selam kızlar,ben de önden mi gidiyorum,nedir?bulantım yok ama zaman zaman mide yanmalarım oluyor.göğüs hassasiyeti ve karnımda şişkinlik olmasa moralimi bozacağım yine.gerçi annem demişti'benim 3'ünüzde de hiç bulantım olmadı' diye,onunla kendimi avutmaya çalışıyorum.

selam kızlar,ben de önden mi gidiyorum,nedir?bulantım yok ama zaman zaman mide yanmalarım oluyor.göğüs hassasiyeti ve karnımda şişkinlik olmasa moralimi bozacağım yine.gerçi annem demişti'benim 3'ünüzde de hiç bulantım olmadı' diye,onunla kendimi avutmaya çalışıyorum.[/QU

benimde bulantım olmadı çok çok az oldu.yani sadece birkaç defa. ama midem yanmam beter durumda ve göğüslerim çok acıyo. doktorum olmayabilir bulantı dedi. biraz genetik oluyormuş. benim annemde de olmamış pek

tebrikler canım allah sağlıkla yavrunu kucağına almanı naip etsin inşş.a.s.

cnm allah razı olsun çok heycanlıyım oldumu acaba rabbim neolur olsun 4günüm kaldı inşallah bizimde yüzümüzü güdrsün isteyen herkeze rabbim nasıp etsin:emir_bebek:

iyi akşamlar kızlar mide bulantım bitti dediydim yaaa.bitmimiş...dün bütün yediklerimi cıkardım ve hiç bukadar kötü midem bulanmamıstı.acaba aslında şimdimi başlıyorr...

selam kızlar,ben de önden mi gidiyorum,nedir?bulantım yok ama zaman zaman mide yanmalarım oluyor.göğüs hassasiyeti ve karnımda şişkinlik olmasa moralimi bozacağım yine.gerçi annem demişti'benim 3'ünüzde de hiç bulantım olmadı' diye,onunla kendimi avutmaya çalışıyorum.[/QU

benimde bulantım olmadı çok çok az oldu.yani sadece birkaç defa. ama midem yanmam beter durumda ve göğüslerim çok acıyo. doktorum olmayabilir bulantı dedi. biraz genetik oluyormuş. benim annemde de olmamış pek

cnm sen hamilemisin yoksa yenimi başlıyo belirtilerin :CüvCüv:

canm sen hamilesin sanırım negüzel yüce rabbim inşallah banada verir şafak 3 bekliyorm inşallah hayırlı haberler alırım senbi annesin duat bizler için duan kabul olur canm senin çünkü iki cnlısın negüzlgamyoncuiremsu

Valla bulantım yoktu benim de normalde, Bir kaç gündür yanmayla başlayıp bulantıya çeviren bir rahatsızlığım başladı. Gaviscon, rennie, talcid kullanabilirsin dedi doktor. Günde 2 talcid ten bir şey olmazmış ama içinde bilmem ne barındırdığından tuz görevi görüyormuş, çok da iyi bir şey değilmiş yani. Çok zordaysam alıyorum, yoksa günün yarısında talcid çiğnemem ya da 3 günde 1 şişe gaviscon u bitirmem gerekir.

keops, göğüs ağrılarını çok kıskandım, benim de var ama 1 hafta önceki gibi değil. 1 hafta öncesinde çıldırtacak biçimde ağrıyor ve kaşınıyordu, şimdi o kadar değil. Hafif indi. Gerçi bir yerde okudum, sürekli büyümezmiş ve ağrımazmış, yoksa göğüslerimiz çok devasa büyüklüğe ulaşırmış. Arada dururmuş.

Bu aralar gene gaz olayı beni öldürüyor. Çarşamba günü doktora gideceğim için mutluyum, hem bebeişi göreceğim hem de lavman etkisi yapıyor bana doktora gitmek (heyecanlanıyorum). Gitsem, beni 3-4 gün rahatlatır, gaz falan kalmaz ortamda.

Bu soruyu sormuştum önceden kimse evet dememişti, gene soruyorum; göğüs uçları büyüyen ya da koyulaşan oldu mu?

X