2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİMİZ
Arda.......................................3 ağustos................5+4
Kayra......................................4ağusto s................5+3
Badibade.................................4 ağustos...............5+3
Tırtıl kelebek............................7 ağustos...............5
Erviş.......................................11 ağustos..............4+3
Milk shake..............................11 ağustos..............4+3
Esrako....................................16 ağustos
Aftabru....................................7 ağustos
Caninuss................................
Aslı........................................
Gamze hlm.............................
Tealigt....................................

kızlar biliyorum bu yazdıklarımı okuduktan sonra bu kız salak diyceksiniz dediğim gibi benim satım 16 kasımdı bazı arkadaşlar adetinden 1 hafta-8 gün önce idrar testinden hamile olduklarını öğrenmiş ben de ne yaptım dayanamayıp gidip test aldım daha erken olduğnu bile bile tabi sonuç negatif eee sonuç olarak genede moralim bozuldu ümidimde kayboldu bu ay nolur gülmeyin bana birden heycan yaptım işte nie böle heveslendimki bile bile moralimide bozdum hay benim salak kafam offfffffffff iyi oldu bunu hakettim ben

ayyyyyyyy canım kıyamam sana varsa bile şimdi negatif çıkması gayet normal..... çünkü daha çok erken testlerin arkasında bile 10 günlük adet gecikmesinden bahsediyorlar.... sen biraz daha sabret kırmızıları görene kadarda umudunu yitirmek yok görsende yitirmek yok...... biraz daha sık dişini tatlım adetine bir kaç gün kala tekrar denersin bakalım ozaman ne çıkacak... hemen moral bozmak yokkk....

allah iyiliğini versin paradisecity, durduk yere moralini bozuyorsun. bence 3 gün sonra bi daha yap.

sağlun kızlar siz bana doktorumdan daha iyi gelidiniz napıyım bende burda hamileyim demek istiyorum eşimde kızıyor bana bu kadar takma iyi olmaz die ama napıyım elimde deil neyse içim biraz daha rahatladı yazdıklarınızdan teşekkürederim

buarada kızlar anladığım kadarıyla hepiniz düzenli olarak ateşinizi ölçmüşsünüz. benimse böyle birşeyden hiç haberim bile olmadı. doktorum bana hiç ateşimi ölçmemi filan söylemedi. hatta regl gecikmeden test yapılabileceğini bile ben yeni öğrendim ilk defa bu hamileliğimde o testi kullandım.

canım ateş ölçme yöntemini bize dr. söylemediki bizde bu siteden duyduk ve uyguladık.....

paradisecity arkadaşım bu kadar merak etme ve panik yapma bende çok konu açtım çok üzüldüm sanki hiç hamile kalamayacakmışım gibime geldi ama bak allahıma şükür rabbim minik mucizemi verdi inşallah birşey olmaz.....

ben 2,5 senelik evliyim geçen sene dış gebelik geçirdim, tüpümün teki tıkalıydı, efendim 3 ay boyunca minicik bile hiç yumurtam yoktu düşün artık dolayısıyla yumurta olmayınca nasıl gebelik olsun klomen kullandığım ilk ay yumurtam bile yoktu ikinci ay yumurtam oldu fakat çok büyüdü dr. büyük ihtimal kiste dönüşür çatlamaz dedi ve ben bu ay kist beklerken hamile olduğumu öğrendim ve ben birkaç ay geçsinde klomenden nasıl olsa cevap alamayacağız bir kere aşılama dener sonra direkt tüp bebek yaptırırım diyordum hatta netten gideceğim tüp bebek merkezini bile araştırmıştım sanırım biraz klasik olacak ama stres yapınca inan hiç olmuyor ben kaç aydır stres yaptım bu ay hiç umudum yoktu ama şükür rabbim beni sevindirdi....... uzun lafın kısası canım bu kadar sorunla ben hamile kaldıysam allahın izniyle sende kalırsın hem senin şansın daha fazla çünkü sanırım tüplerin açık benim şansım yarı yarıyaydı....... mevlam vereceği zamanı biliyor ne yaparsan yap herşey olacağına varıyor tatlım..... bu kadar şeye rağmen hep dedim birgün bende hamile kalacağım olacak ama ne şekilde olacak bilmiyordum yani içimden umudumu hiç yitirmedim dedim belki tüp bebek belki yine tüp bebek gidebildiği yere kadar 3-5 kere tüp bebek ama umudum var eninde sonunda olacak dedim ama rabbim bana bir hediye gönderdi hiç ummadığım anda......bu akşam randevum var bende çok endişeliyim bir okadarda mutluyum karışık duygular yaşıyorum inşallah hayırlı bir haber alırım dr.dan......

canım benim senin yazılarından ne kadar içten ve samimi olduğnu anladım ewet çok yazışmadık ama çok sıcak bi insansın alllahım inşlh yüzünü güldürür senin dua etcem kaçta gitceksin doktora

canım saat 18. 00 de randevum var çok heyecanlıyım vakit geçmek bilmiyor birde işte geçen senenin korkusunu atlatamadım ve ben geçen sene 4 aralıkta dış gebelik olmuştum yine şimdi aynı zamanda hamileyim o yüzden rabbim bir daha yaşatmasın ama tedirginim işte.....

çok teşekkür ederim ne demek arkadaşım elimizden geldiğince her konuda destek olacağız birbirimize.... bunun için burdayız......inşallah herşey istediğimiz gibi olur.....

canım benim inşallah herşey çok güzel olcak rahatla güzel düşün benim arkadaşımda aynı senin yaşadıklarını yaşadı hatta o yazmış gibi geldi şimdi çok şükür hamile ve sağlıklı eminim seninde yüzün gülcek bugün ve rahatlıycaksın güzel haberlerini bekliyorum

inşallah tatlım şans dileyin bana ve dua edin hayırlı haberlerle döneyim.... rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin kimseyi evlat yokluğuyla ve evlat acısıyla sınamasın......

kızlar biliyorum bu yazdıklarımı okuduktan sonra bu kız salak diyceksiniz dediğim gibi benim satım 16 kasımdı bazı arkadaşlar adetinden 1 hafta-8 gün önce idrar testinden hamile olduklarını öğrenmiş ben de ne yaptım dayanamayıp gidip test aldım daha erken olduğnu bile bile tabi sonuç negatif eee sonuç olarak genede moralim bozuldu ümidimde kayboldu bu ay nolur gülmeyin bana birden heycan yaptım işte nie böle heveslendimki bile bile moralimide bozdum hay benim salak kafam offfffffffff iyi oldu bunu hakettim ben

canım daha çok çok erkenn. sen neye bos yere uzuluyorsunkii. ben adete 7 gun kala kanda çıktıgı halde idrarda yaptım çıkmadı yani birkaç gun sonra çıktı ki benim erken dollenme. yumurtam erken igne ile catlatıldı yeterincebuudgu için o yuzden sakın bos yere uzulme ama gercektende bu ay bosgeçmis olabilir tabi umudun kaybetme ve moraliini bozma. ama asılına bakarsan kendimi hatırlıyorum arada boyle adet olmassam hangi ayın anneleri arasında olacagım diye onları arasına girer okurdum yazdıklarını kendimi daha da kotu hisederdim onların konusmalarındna dahada heveslenirdim.. insallah netlesir ve seni endiseyle değil sevincle aramızda goruruz.

buarada kızlar anladığım kadarıyla hepiniz düzenli olarak ateşinizi ölçmüşsünüz. benimse böyle birşeyden hiç haberim bile olmadı. doktorum bana hiç ateşimi ölçmemi filan söylemedi. hatta regl gecikmeden test yapılabileceğini bile ben yeni öğrendim ilk defa bu hamileliğimde o testi kullandım.

ates olcme ilkel bir yontem bilimsel değil o yuzden dr lar bunu zaten onermiyor. ayrıca ates olcme yontemi hamile kalcakmıyız kaldıkmı acaba diye dusunmemek için olan biryontem tedavi edici vs olmadıı için dr undan duymamıssındır. ama ben bugune kadar bu aya kadar kesinlikel doguru derdim adet oldugum gun olcerdin acayip duserdi atesim. ma bu ay çok yukselmedi anlamadım gitti .
regl olmadan test yapılıp çıkacagını gercekten bende burdan ogrendim:)) yoksa ben ilk hamleligimde adetin ustunden 6 gun geçmisti e çıkar arıtk heralde diye test almıs yapmıstım bir hafta sonra salına salına gerilimsiz dr a gitmistim kuçuk olmanın ve bilmemenin avantaji iste. ama erken çıkacaksa cıkıyo r idrarda bu da bir gercek ben 6 gun kala gordum iki cizgi silikde olsa

bu arada dr umla konustum yeni degerimi soyledim oo çok guzel gozun aydın dedi. demek bugune kadar gozum aydın değilmis benim haberim yokmus :))
neyse bayram sonrası cktesi yani 13 aralık muhakakk ama muhakkak geliyorsun dedi. bakalım artık hersey bir hafta sonra belli olacak.

teşekkürederim esrako artık bekliycez bakalım olmazsada hayırlısı doğru zaman nezamansa allahım nezaman yazdıysa alnıma

Arda.......................................3 ağustos................5+5
Kayra......................................4ağusto s...............5+4
Badibade.................................4 ağustos...............5+4
Tırtıl kelebek............................7 ağustos...............5+1
Erviş.......................................11 ağustos..............4+4
Milk shake..............................11 ağustos..............4+4
Esrako....................................16 ağustos.............3+6
Aftabru....................................7 ağustos...............5+1

Son düzenleme:
canım saat 18. 00 de randevum var çok heyecanlıyım vakit geçmek bilmiyor birde işte geçen senenin korkusunu atlatamadım ve ben geçen sene 4 aralıkta dış gebelik olmuştum yine şimdi aynı zamanda hamileyim o yüzden rabbim bir daha yaşatmasın ama tedirginim işte.....
çok teşekkür ederim ne demek arkadaşım elimizden geldiğince her konuda destek olacağız birbirimize.... bunun için burdayız......inşallah herşey istediğimiz gibi olur.....
umarım bi sıkıntı olmaz canım eskiyi düşünüp canını sıkma bence.hayırlısyla sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah.bizi de haberdar et.
bu arada dr umla konustum yeni degerimi soyledim oo çok guzel gozun aydın dedi. demek bugune kadar gozum aydın değilmis benim haberim yokmus :))
neyse bayram sonrası cktesi yani 13 aralık muhakakk ama muhakkak geliyorsun dedi. bakalım artık hersey bir hafta sonra belli olacak.
bir hafta sonra güzel haberlerini bekliyoruz o zaman.sağlıkla kal.

--------------------------------------------------------------------------------

Arda.......................................3 ağustos................5+4
Kayra......................................4ağusto s................5+3
Badibade.................................4 ağustos...............5+3
Tırtıl kelebek............................7 ağustos...............5
Erviş.......................................11 ağustos..............4+3
Milk shake..............................11 ağustos..............4+3
Esrako....................................16 ağustos
Aftabru....................................7 ağustos
şu listeyi biraz renklendir be güzelim .siyah siyah içim karardı valla.-tatlicadiarzu-okuldan helirgelmez emedin içmedin nete girdin eh ne diyim artık sana.artık bakman gereken bi ufaklık var bi karnını doyursaydın bari.cokacimcoook

X