2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar sonucum çıktı 390 çok sevndim yani benim yoruumm sonuç iyi gibi birazdan dr u araacagım

bu arada bilgi olması icin yazayım
21, gun 10,81
23. gun 49,64
27. gun 390

günaydın arkadaşlar benim sat 16 kasım ben 8 aralıkta bi idrar testi yapsam çıkabilirmi sonuç? cvlarınız için şimdiden teşekkürederim...gününüz güzel olsun.

hamileysen buyuk ihtimale çıkar benim adetin 23,. gunu çıkmıstı mesela

inşlh çıkarda bende sizin gibi ağustos annesi olurum ve benide aranıza alırsınız allahım inşlh hepimize sağlıklı melekler veriri...

benim sadece akıntım vardı canım belirti olarak........

esrako canım tebrik ederim için rahatlamıştır bakalım inşallah bende akşam hayırlı haberle dönerim....senin adına çok sevindim......

esrako hadi hayırlı haberi ver canım kardeş geliyodur inşallah.

merhaba kızlar ben de bu ay yumurtlama günlerini değerlendirdim.eğer tutarsa 22 ağustos doğum yazıo. aralık 15 regli zamanım bekliorum bakalım. olmadı eylül annelerine ekim kasım diye gezicem belki :):).)bir kez hamile kaldım ama kürtaj olmak zorundaydım sağlık sorunlarından.o zaman ki his ve duygularım yok.o zaman reglime 1 hafta kala ya ben hamileyim deyip eczaneden aldığım testle öğrenmiştim.farklı bir duygu o insan anlıor.belki hamilelikten hamileliğe fark var bilmiorum:) 5 gündür göğüslerde doluluk var başka bişi yok :) inşallah aranıza girerim . ben ilk hamileliğimi 2. haftamda anlamıştım 1 hafta sonrasında da test yapmıştım sizinkilerde öle olmş anladığım kadarıyla.darısı başıma :) hepinize hayırlı uğurlu olsun.sağlıkla kucağınıza alın bebekleriniz çok çok şanslı ve bahtlı olsun ....

Kuruntulu anneler selamlar kaydirigubbakcemile3

Ya ben hala uyuyamıyorum.. uyuyamıyorum, zaten tuvalete gıtmekten de uyuyamıyorum, ıyıce uyku acılıoo gene uyuyamıyorumi rahat pozsıyon bulamıyorum bır turlu gene uyuyamıyorum, eşimi de uyutmuyorum, perişan olduk yaw :kızgın:

Var mı hala böyle abuk sabuk uyuyan aranızda?

Bu arada hafif hafif mide bulantım oluyor arada, onun harıcınde çok şükür başka sıkıntı yok..

Veeee en güzel haber; bugun saat 16 30 da dr dayız... Aksam olanı biteni yazarım size.

inşlh çıkarda bende sizin gibi ağustos annesi olurum ve benide aranıza alırsınız allahım inşlh hepimize sağlıklı melekler veriri...

Ne demek arkadaşım hamile olsan da olmasan da aramızda olmak istiyorsan alırız biz seni.. yeter ki senin gönlün olsun, hamile olanlarla arkadaşlık edilir diye bir şart yok.

Sana tek tavsiyem sakın belirtilere takılı kalma. Bende hiç ne akıntı, ne bişi, hiç bir şey olmadı.Sadece adete 4 gün kala ciddi bir bel ağrısı oldu, dedim kesin adet olcam, bu ay da başaramadık, gece çok adet ağrım oldu, dedim sökülüyor galiba, gittim ağrı kesici aldım. Ertesi gün baktım gelen giden yok.. sabah kalktım ateş ciddi yüksek.. En iyi belirtli sabah ölçtüğün ateşindir, gerisi yalandır emin ol.

Adet olcaksan ateşin düşer.. o zaman anlıyorsun durumu.. Bu arada benim yaptığım hatayı yapıp ta ağrı kesici felan alma..

peki ateşten bahsetmişken benim yumurtlama zamanımda bile ateşim bu kadar yüksek olmazdı.sabah 36.8, 36.9 çıkıor 2,3 gündür. yumurtlamadan da fazla. 10 gün kaldı satıma :) bakalım inecek mi çıkacak mı

kızlar benim atesim her ay yumurtalma donemi oncesi 36,1 36,2 olurdu yumurtalam sonrası 36,5 olurdu genelde. bu ay 36,5 u hemen hemen hiç gormedim. hep 36,2 36,3 falan en çok. yani ben hamileyim ama uç tane kan testi yaptırıdm degerim artarak devam ediyor . yani atese çok guveniyordum bened hayallerim yıkıldı dermisim.))
ama atese de umut baglamayın çok fazla

Kuruntulu anneler selamlar kaydirigubbakcemile3

Ya ben hala uyuyamıyorum.. uyuyamıyorum, zaten tuvalete gıtmekten de uyuyamıyorum, ıyıce uyku acılıoo gene uyuyamıyorumi rahat pozsıyon bulamıyorum bır turlu gene uyuyamıyorum, eşimi de uyutmuyorum, perişan olduk yaw :kızgın:

Var mı hala böyle abuk sabuk uyuyan aranızda?

Bu arada hafif hafif mide bulantım oluyor arada, onun harıcınde çok şükür başka sıkıntı yok..

Veeee en güzel haber; bugun saat 16 30 da dr dayız... Aksam olanı biteni yazarım size.

canım ben bacak arama yastık koyup uyuyordum 6 haftalıktı sanki bacaklarımı kapatıp yan yatınca doluluk hissi veriodu.tavsiye ederim yastığı :)kaydirigubbakcemile5

valla benim yumurtlamadan sonra aşağı yukarı ateşim hep yüksek gitti hala ölçüyorum zaten ilk defa bu ay ölçmüştüm ve hep 36.8 yada 36,9

evrişcim bende uyuyamıyorum sanırım bebeğe birşey olacak diye rahat uyuyamıyoruz biraz daha uykusuz kalıcaz gibime geliyor :))))))) ya sabahın 5 de kalkılırmı yaaa.......

hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyorum.......benimde 18,00 randevum bende işten 16,30 da çıkıcam anca giderim çok heyecanlıyım zaman geçmek bilmiyor nasıl akşam olacak bilmiyorum.... bakarsın görürüz allahın izniyle bebişlerimizi...........aaa bu arada nerede benim moralim evriş.........birde dr. değiştirdim bu akşam ilk defa başka dr. gidicem onunda heyecanı sardı tavsiye üzerine gidiyorum bakalım inşallah iyi biridir............. benim kociş işten izin alamadı ben yanlız gitmek zorundayım dr. aslında onla gitmeyi çok istiyordum ama ne yapalım yanlız gideceğim başka çaremiz yok bu kriz işsizlik ortamında zırt pırt izin almasın...........belki bayramdan sonra allahın izniyle kalp sesini ve bebişimizi görmeye ozaman gideriz hakkını ozaman kullansın benim kociş hehehhh:)))))) dua edin kızlar hayırlı haberlerle dönelim...........

peki ateşten bahsetmişken benim yumurtlama zamanımda bile ateşim bu kadar yüksek olmazdı.sabah 36.8, 36.9 çıkıor 2,3 gündür. yumurtlamadan da fazla. 10 gün kaldı satıma :) bakalım inecek mi çıkacak mı

Vallahi değerler harika, benim 36.7 de sabıt kaldı, sımdı ölçüyorum 36.9 larda...

:nazar::CüvCüv::nazar:MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİMİZ:nazar::CüvCüv:
Arda.......................................3 ağustos................5+4
Kayra......................................4ağustos................5+3
Badibade.................................4 ağustos...............5+3
Tırtıl kelebek............................7 ağustos...............5
Erviş.......................................11 ağustos..............4+3
Milk shake..............................11 ağustos..............4+3
Esrako....................................
Aftabru....................................
Caninuss................................
Aslı........................................
Gamze hlm.............................
Tealigt....................................
evet arkadaşlar ben okuduklarımı yazdım sizde ekleyin birbirimizi takip edelim haberdar olalım.

aftabru 7 ağustos (inşallah)

valla benim yumurtlamadan sonra aşağı yukarı ateşim hep yüksek gitti hala ölçüyorum zaten ilk defa bu ay ölçmüştüm ve hep 36.8 yada 36,9

evrişcim bende uyuyamıyorum sanırım bebeğe birşey olacak diye rahat uyuyamıyoruz biraz daha uykusuz kalıcaz gibime geliyor :))))))) ya sabahın 5 de kalkılırmı yaaa.......

hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyorum.......benimde 18,00 randevum bende işten 16,30 da çıkıcam anca giderim çok heyecanlıyım zaman geçmek bilmiyor nasıl akşam olacak bilmiyorum.... bakarsın görürüz allahın izniyle bebişlerimizi...........aaa bu arada nerede benim moralim evriş.........birde dr. değiştirdim bu akşam ilk defa başka dr. gidicem onunda heyecanı sardı tavsiye üzerine gidiyorum bakalım inşallah iyi biridir............. benim kociş işten izin alamadı ben yanlız gitmek zorundayım dr. aslında onla gitmeyi çok istiyordum ama ne yapalım yanlız gideceğim başka çaremiz yok bu kriz işsizlik ortamında zırt pırt izin almasın...........belki bayramdan sonra allahın izniyle kalp sesini ve bebişimizi görmeye ozaman gideriz hakkını ozaman kullansın benim kociş hehehhh:)))))) dua edin kızlar hayırlı haberlerle dönelim...........

Ya Sibelim senin artık morale felan ıhtıyacın yok gözünü seveyim.. gayet iyisin, git, gör anlat bıze güzel haberlerini.. Bayramdan sonra da kalp seslerini duyup başka hallerıne yelken açacağız. Hepsi bu.. di mi ama kaydirigubbakcemile5

canım ben bacak arama yastık koyup uyuyordum 6 haftalıktı sanki bacaklarımı kapatıp yan yatınca doluluk hissi veriodu.tavsiye ederim yastığı :)kaydirigubbakcemile5

Ya ben dün akşam bi yastık aldım başlarda kucakladım ama sonra ileriki saatlerde onu yataktan atmışım kaydirigubbakcemile3, bu sefer bacak arasına sıkıştırayım bari, saol arkadasım

hamilelik öncesi sigara içen var mı varsa ve bıraktıysa nassı oluo o iş :KK43:

ben içiyodum gunde 8-10 tane light ve slim olanlardan dumanı bile çok az yada artık kendimi kanıdırıyorum ogrendigimden beri gunde en fazla toplasan bir adet içiyorumdur onuda ultrasonda falan gorup hissettikten sonra bırakacagım su an gerginim bir iki nefes alıp sonduruyorum sbaah ve oglen yemeklerden sonra beni mutlu e diyor obur turlu çok kasıyorum kendimi kotu oluoyrum.

aftabru 7 ağustos (inşallah)

aftabru listeye nası yazıyorsunuz diye sabah sordum t arihimide verdim ama beni eklememissin benk endimde eklerim ama nası yazdıgınızı anlamam gerek.
hesaplayıcalırın yazdıgı dogum tarihinimi yazıyorusnuz oyle ise benim 16 agustos ama sezaryan olcagı için muhtemelen ilk hafktası agustosu n alınır bebek.

Ya Sibelim senin artık morale felan ıhtıyacın yok gözünü seveyim.. gayet iyisin, git, gör anlat bıze güzel haberlerini.. Bayramdan sonra da kalp seslerini duyup başka hallerıne yelken açacağız. Hepsi bu.. di mi ama kaydirigubbakcemile5

ya evrişcim birşey soracağım .... sagol bu arada desteğin için......... şimdi bizim sat aynı gün allahın izniyle doğumda aynı gün ve ikimizde aynı gün muayene olacağız allahın izniylede kafama takılan birşey var.... seninkini bilmiyorum ama benim randevum ta 6 da o saatten sonra kanda gebelik bakarmı yani hani diyorlar ya 1000 in üstünde olursu görünüyormuş diye o yüzden kana bakmayıp direkt ultrasonmu yapar acaba ama eğer beta hcg çok yüksek değilse görmeyede bilir offf kafam karıştıkafamçokkarıştı neyse hayırlısı olur inşallah akşam hemen haber veremeyebilirim merak etmeyin ank. eltimler geliyor girebilirsem nete ta gece yatarken girebilirim o yüzden meraklanmayın...... dua edin nolur bu akşam herşey çok güzel olsunkaydirigubbakcemile2

X