2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aftabru senin için çizelgeyi yapacaktım ama profiline kopyalayamadım.oluşan çizelgenin üzernde sağ tuşu tıkla enaltta özellikler diye yazan yeri aç orda küçük bi sayfa çıkıyor adres yazıyor ordaki adresi kopyala sonrada kk dan profilini gösteri tıkla en altta kilo doğum çizelgesi yazan yare yapıştır değişiklikleri kaydeti tıkla oluyor ozaman bende yeni yaptım canım.yardımcı olabildiysem ne mutlu.

aftabru senin için çizelgeyi yapacaktım ama profiline kopyalayamadım.oluşan çizelgenin üzernde sağ tuşu tıkla enaltta özellikler diye yazan yeri aç orda küçük bi sayfa çıkıyor adres yazıyor ordaki adresi kopyala sonrada kk dan profilini gösteri tıkla en altta kilo doğum çizelgesi yazan yare yapıştır değişiklikleri kaydeti tıkla oluyor ozaman bende yeni yaptım canım.yardımcı olabildiysem ne mutlu.

teşekkür ederim. Hemen denedim bakalım oldu mu?

SÜPERRRR.... çok saol sakaleynmaster. daha çok yeni sayılırım kk ya. epey özellikleri var ama ben kurcalayamıyorum. yoğunlaşmaya başlasa işler okuyacak vaktim bile olmaz ya buna şükür

arkadaşlar, vajinal ultrasonografi cihazı kaç paradır? ben bi tane eve almak ve her gün bebeğe bakmak istiyorum. pisikopat oldum ben. hergün vuruyorum iğneleri "yarasın" diyerek, sonra da meraktan çatlıyorum "iyi geliyor mu acaba" diye. benim bebeğimin iğnesiz yaşama şansı yok çünkü...

canım ne iğnesi bu?bende normal ultrason istiyorum.doktorlar hediye etmezmiki

ne güzel ya ben varken kimse yoktu.sıkılıp çıktım ve günlerdir uğramıyordum bir açtım siteyi inanamadım.arkadaşlar hepinizin ve tabiki benim bebişlerimiz hayırlı olsun.rabbim sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü versin...çok sevindim çoğaldığımıza.paylaşım önemli neticede.
bugün 38 günlük olduk.ve ilk doktorumuza gittik kesemizi gördük muhtemel doğum tarihim allah izin verirde herşey yolunda giderse 4 ağustos.bayramdan sonrada kalp atışları için gideceğim.ara sıra sancılarım oluyor adet sancısı gibi ama önemli değil dedi doktor.sadece folik plusa devam et dedi.zaten 4 aydır kullanıyordum.tahlillerden sonra bakarız dedi vitamin falan vermedi...

kayra sanırım senine aynı gidiyoruz..benimde muhtemel doğum 4 ağustos gözüküyor.son adet tarihi 28 ekim di.bu akşam bende gittim doktora vajinal ultrasonla belli belirsiz gözüküyo 10 gün sonra tekrar gel dedi.ayrıca gebelik öncesi gittiğim doktor bana elevit pronatal vermişti.onu kullanıyordum.ama bu doktor elevit pronatalı gebeliğin ilk aylarında önermedşklerini onun yerine folic plusı kullanmamı söyledi..
Sen Beta HCG testi yaptırmışmıydın, adet geçikmenin kaçıncı günü ve değeri ne çıkmıştı. yazarsan sevinirim. bu arada senin adına sevindim hayırlı olsun inşallah..

kayra sanırım senine aynı gidiyoruz..benimde muhtemel doğum 4 ağustos gözüküyor.son adet tarihi 28 ekim di.bu akşam bende gittim doktora vajinal ultrasonla belli belirsiz gözüküyo 10 gün sonra tekrar gel dedi.ayrıca gebelik öncesi gittiğim doktor bana elevit pronatal vermişti.onu kullanıyordum.ama bu doktor elevit pronatalı gebeliğin ilk aylarında önermedşklerini onun yerine folic plusı kullanmamı söyledi..
Sen Beta HCG testi yaptırmışmıydın, adet geçikmenin kaçıncı günü ve değeri ne çıkmıştı. yazarsan sevinirim. bu arada senin adına sevindim hayırlı olsun inşallah..

benimde sat 28 ekimdi canım.canım benim karından bakılarak görüldü kesem.vajinal ultrasonla değil.ben 4 ayddır folic plus kullanıyorum devam et dedi vitamin için erken dedi.canım ben hamileliğimi adetten 8 gün önce evdeki klasik idrar testleriyle öğrendim.üç defa yaptım silikti çizgiler adete 6 gün kala bhcg 185 adet günümde 1450 çıktı.yani gecikme olmadan öğrendim 8 gün önce hemde.senin bebişde hayırlı olsun canım.
rabbim kucağımızı boş bırakmasın inşallah...

:nazar::CüvCüv::nazar:MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİMİZ:nazar::CüvCüv:
Arda.......................................3 ağustos................5+4
Kayra......................................4ağustos................5+3
Badibade.................................4 ağustos...............5+3
Tırtıl kelebek............................7 ağustos...............5
Erviş.......................................11 ağustos..............4+3
Milk shake..............................11 ağustos..............4+3
Esrako....................................
Aftabru....................................
Caninuss................................
Aslı........................................
Gamze hlm.............................
Tealigt....................................
evet arkadaşlar ben okuduklarımı yazdım sizde ekleyin birbirimizi takip edelim haberdar olalım.

kızlar merhaba bende nasipse ağustos annesi olmayı bekliyorum burdan haberim yoktu aslında öğreneli 6 gün oldu c.tesi dr a gidecem inşallah kesesini görürüm kalbini duyarım çok heyecanlıyım

benimde sat 28 ekimdi canım.canım benim karından bakılarak görüldü kesem.vajinal ultrasonla değil.ben 4 ayddır folic plus kullanıyorum devam et dedi vitamin için erken dedi.canım ben hamileliğimi adetten 8 gün önce evdeki klasik idrar testleriyle öğrendim.üç defa yaptım silikti çizgiler adete 6 gün kala bhcg 185 adet günümde 1450 çıktı.yani gecikme olmadan öğrendim 8 gün önce hemde.senin bebişde hayırlı olsun canım.
rabbim kucağımızı boş bırakmasın inşallah...

Anladım kesenin ultrasonla görüntülenebilmesi adet gününde 1450 değeriyle ilgili. benim adet günümde 256 çıkmıştı. bayram tatiline geliyor diye bi baktırayım şimdiden demiştim Bhcg değerin henüz görüntüleme sınırlarında değil demişti dediği gibide belli belirsiz gördük.anlaşılan bikaç gün daha bekleyecez.yerimseniben teşekkür ederim...

esrako, ingilizcem var, baby-gaga ya da girdim baktım. due date imi girdim 8 ağustos diye , 4hafta 6 günlük diye cetvel de oluşturdu. altta 3 tane kutu var forumlara ekleyebilmek için. hangisini seçmem lazım. ilk kutuya "select and copy" dedim, anlattığın gibi profilimi düzenleden ilgili yere yapıştırdım ama yine de olmadı.

olmus sonunda hepimizin aynı cetvel var gibi zaten hafta ve guncetveli en kolayanlasılırı ı bence de

arkadaşlar, vajinal ultrasonografi cihazı kaç paradır? ben bi tane eve almak ve her gün bebeğe bakmak istiyorum. pisikopat oldum ben. hergün vuruyorum iğneleri "yarasın" diyerek, sonra da meraktan çatlıyorum "iyi geliyor mu acaba" diye. benim bebeğimin iğnesiz yaşama şansı yok çünkü...

ne ignesi oluyorsun kan pıhtılasması yani emboli mi var ??

:nazar::CüvCüv::nazar:MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİMİZ:nazar::CüvCüv:
Arda.......................................3 ağustos................5+4
Kayra......................................4ağustos................5+3
Badibade.................................4 ağustos...............5+3
Tırtıl kelebek............................7 ağustos...............5
Erviş.......................................11 ağustos..............4+3
Milk shake..............................11 ağustos..............4+3
Esrako....................................
Aftabru....................................
Caninuss................................
Aslı........................................
Gamze hlm.............................
Tealigt....................................
evet arkadaşlar ben okuduklarımı yazdım sizde ekleyin birbirimizi takip edelim haberdar olalım.

listeye otomatik hesaplayıcılardan verilen muhtemel dogum tarihinimi ekliyorsunuz _?
sayet oyle isebenim 16 austos ama tabibu hesaplayıcılar 40 haftanın doldgu tarihi hesaplıyor malumsezaryanlar 38-39 haftalarda yapılıyor
ama herkes o hesaplayıcılara gore yazıyorsa benimki de 16 agustos o zaman
sat 9 kasım

Kayra, öncelikle güzel listen için teşekkürler..

Badibade, ya kusuruma bakma bana arkadaslık gondermişsin ama ben senin ismini tanımadığımdan reddettim, burada görünce hatırladım, çok üzgünüm reddettiğim için..

Sibelim, tabiki sonuna kadar sana destek olacağım.. güzel haberlerinle senı burada bekliyorum.

Esracım, biliyorum cevreden cok etkileniyoruz ama bebeğimizin durumu herşeyden ve de herkesten daha da önemlidir, o yüzden biliyorum ki herkes bebeğini düşünecektir önce. Senin, benim ve de diğer arkadaşlarımızın yaptığı gibi..

Olabildiğince burada güzel şeyler konuşmak taraftarıyım, elbette sıkıntılar aksilikler de konuşacağız, bu konuları da açacacağız, birbirimize danışacağız,birbirimizin yarasını saracağız ama kendimize yansıtmamamız lazım diye düşünüyorum.. buraya her girdiğimizde birbirimize olumsuz duygular aşılarsak eminim kimseye faydası olmaz.O yüzden biraz kızarak yazdım onceki yazımda kusuruma bakmayın.

:nazar:Rabbim mucizelerimizi :emir_bebek: korusun,:nazar: onları bize bağışlasın.:nazar:

herkese gunaydın

evris guzel yazdın ben hiç alınmadım. arada ben boyle olumsuzluklar denizine suruklenirim birilerinin beni silkeleyip çıkarması gerekir. bayırımı komplo teorileri yaratmaya:) huy meselesi ama diyorum ya birisi sen napıyorsun dediginde hemen kendime gelirim burda da bu sen oldun sagol :)

sabah kan testi için ornek verdim saat 10da faksalayacaklar.

aksam evde yapılan testlerden kalmıstı son iki tane birini yine yaptım cizgi epey koyu çıktı. adet tarıhım henuz gelmedi yarın bekliyodum yinede o tarihi geçirmek keyifli olacak.
esim de senin gibi kziyor guluyor ben kantesti yaptırıyorum gunlerdir ama hala evdeki testlerde saglama yapmaya calısıyorum diye:))

günaydın canlarım......

bakalım inşallah sonucun güzeldir canım hayırlı haberler verirsin bize.... bende akşam dr. gidicem bakalım şimdiden heyecan sardı bende akşam yeniden testi tekrarladım maşallah daha koyu çıktı sanki benim eşimde bana kızıyor maaşını testlere yatırıyorsun yeter artık daha yapma diye :))))))))) o yüzden bugün yapmadım artık dr. gidicem yapmama gerek yok....... allaha şükür kanamam lekelenmem yok sadece arada kasık ağrılarım var onlarda normalmiş bu sabah biraz daha rahat uyumuşum sanırım biraz biraz rahatlıyorum dünde adet günümdü onunda atlatınca inşallah herşey çok güzel olacak......

bende zaten bir suru test vardı
intentten bir siteden kutusuz olarak 1 ytl den almıstım 15 tane falan o yuzden elimde bolca nasılsa var diye yapıyorum yoksa para verip gidip alıp yapmam sen abartmıssın .) bende sandım seninde elinde var onları yapıyorsun:)

aksam dr dan sonra mutlaka yaz bak çok merak ediyorum evden okuyacagım.

saat 10 gibi bende size sonucumu yazacagım insalah bir aksilik olmaz

inşallah canım dediğiniz gibi allahıma şükür ben bugün çok rahatım yani rahatlattınız beni..... çünkü aşırı ağrı, kanama lekelenme olmadığı zaman korkmamamız lazımmış o yüzden artık bende korkmuyorum..... inşallah herşey güzel olacak... bekliyorum sonucunu yaz hemen.....

günaydın arkadaşlar benim sat 16 kasım ben 8 aralıkta bi idrar testi yapsam çıkabilirmi sonuç? cvlarınız için şimdiden teşekkürederim...gününüz güzel olsun.

birde benim şimdiden belim ve karsığım ağrıyor ayrıca karnım ve göğsümde bi şikinlik var ya birde akıntılarım fazlalaştı bunlar normalmidir?

çok soru sordum biliyorum ama aranızda doğum kontrol hapını bıraktığı ay hamile kalan varmı?cvplarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

canım çıkıp çıkmaması tamamen geç yada erken yumurtlamayla alakalı... ama istersen kafan rahat etmezse bir yap istersen negatif çıkarsa bir kaç gün sonra tekrar edersin yani ama negatif çıkarsa üzülme çünkü daha çok erken varsa bile çıkmayabilir.... inşallah herşey gönlünce olur..... belirtiler yanıltada biliyor bazen psikolojikte olabiliyor istersen idrar testiylede uğraşma kan testi daha kesin sonuç onuda yaptırabilirsin

X