2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

Nurdan'cım maşallah, ne kadar güzel çıkmışsın öyle.. Çok kilo aldım diyordun ama burada gayet fit duruyorsun be kuzum :)

Nurdancım büyük bir maşallah - kilometrelerden ben erkeğim diye baırıyo - aman dediğin gibi metroda dikkat hakkaten çok fırlamış - super görünüyosun :))))

sagolun kizlar...
ebrucum olmusum 82 kilo, almisim 23 kilo, ne fiti tatlim benim, o siyah pantolonun kiyagi, toto almis basini gidiyor:))

maşallah norra çok tatlısın biliyomusun sanki yıllardır tanıdığım arkadaşım gibisin siteye üye olmadan baktığımdada çok sıcak gelmiştin bana.allah sana da bebeğinede sağlık versin

Nurdan ne kadar kilo almış olursan ol o kadar yakışmış ki hamile olmak..şahanesin..kilon bence suratından ve göbeğinden belli sadece..:))

canan senin göbüş de çok büyük değil benimki gibi galiba?? kız göbüşü dedikleri cinsten.maşallah

nurdancım nasıl bir füzedir o öyle.toroman nasıl bir yerleşim planı içinde acaba:)) insanın üstüne üstüne geliyor sanki kerata..çok yakışmış sana hamilelik

Nurdan, maşallah ikinize de! Ne kadar tatlı olmuşsun. Teo da karpuz gibi konmuş :))) (ben taze, bu annemin nicki)

diğer hamişlere bakıyorumda benim göbişim haftama göre bayagı küçük

zaten görenlerde 5-6 aylık sanıyolar :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…