2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

oyyy burkomun göbişeee bak süt gibi sen hiç güneşe çıkartmadınmı bu göbşi yaa :))
maşallah busemizeee

pervinimmm sana pembe ne çok yakışıyo yaa
pembe ve kırmızııı
çok tatlı olmuş göbişinnn maşallah canım

babay masalah tatlim ya, sen dogumdan sonra hemencecik veririsin kilolari, kollar incecik, sadece gobuse gitmiss..

saolun kızlar bakalım dogumdan once ne olcak bu gobusun hali...

norram saol hayatım kol bacak sorum deilde sorun olan gobektekini vermek :))) bebek cıkınca yine gobus kalıo ya . amann vericez bisekilde bosverelim simdi yemenin bebisleri buyutmenin tadına bakalım

Ay ay ayalkisalkisalkisBir sürü göbüş olmuş. Maşallah hepsine. Bence de pembe çok yakışmış Pervinim. Maşallah

sizi görünce kendimi iyi hissediyorum. koca göbek konusunda yanlız değilim :)) hepiniz süpersiniz. eh şurda kaç haftamız kaldı.

pervin canım maşallah kızına kocaman olmuş benim memişlerde fazla büyümedi nedense olsun kızlara yeter heralde ama senin kız bayagı yukarıda benim kızmı acep tembel hep göbek deligimden aşşagıda duruyor veriyor kafasını göbek deligime anası acı içinde kıvransın dursun sendede oluyormu öyle

pervin masallah tatlim gobusune, baya baya buyumus, benim memislerde cok buyumedi, nasil doycak bu cocuk bilmiyorum??:))))

Ağustos anneleri nerdesiniz iyice ağırlaştık tabikiii ... benim bebeğime kavuşamam 14 gün kaldı 3 Ağustosta Allahım nasip ederse kucagıma alacam bebeğimi... Allahım hepimizi kurtarsınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…