2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

Geçirmez miyim.Ocak-Haziran arası Ayvalıktaydım. Kışın aynen dediğin gibi çok sessiz, hatta belli bi saatten sonra dışarı bile çıkılmıyor, korkutucu. Kardeşim gelmişti, abla yazın geldiğimiz Ayvalık bu mu yaa diye.. Ne olursa olsun arkadaşım kıymetini bil, ben aşığım oralara..

işte arkadaşlar benimde 24 haftalık göbişim ve kızım şimdiye kadar 5.3 kilo almışım:CüvCüv:

Eklentiler

• $adsız1.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 50
  • $adsız2.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 48
aYhhh sağolun güzeller ama 75 kiloyum bea ne formu :) Kollarım bacaklarımla aynı kalınlığa ulaştı :) Ama gene de totomu kaşıyacağım kadriyem. muccuk

adaşım güle güle giy çok güzelmiş aldıkların o mavilerin birinden bendede var bende ca dan almıştım bissürü şey :))

haydaa sende bana haziran ilk hafta bilem girme üşütürsn hamile hamile diyosunn şimdide orda olup denize girseydim diyosunn nisandaa klava: tmm gitmiyorum altınoluğa balıkesire felan
işte arkadaşlar benimde 24 haftalık göbişim ve kızım şimdiye kadar 5.3 kilo almışım:CüvCüv:
maşallah canım..ağustos anneleri topiğinide bekleriz??

23. hafta göbeeee
ayyy ben o göbeee de bebeeede yerim maşallah gayet fit ve sportif gözüküyosun yayık bayık diilsin bknz gypsyesra misaliii
aYhhh sağolun güzeller ama 75 kiloyum bea ne formu :) Kollarım bacaklarımla aynı kalınlığa ulaştı :) Ama gene de totomu kaşıyacağım kadriyem. muccuk

kaşıı kaşııı bende iki hafta önce 83 tüm 85 olmuşumdur heralde -tatlicadiarzu-

yavyum, ben ayvalıktan istanbula gelmeseydim keşke diyorum, oralarda olsam da hamile hamile denize girerdim ağustosa kadar yolu var. hemen şimdi demedim ki..hem denizde bilem pörtletebilirdim bebeği yaneeee..

valla maaşallh göbeğinize bende 24 haftalık hamileyim ama bende okadar göbek yok 5 kilo almışım şimdiye kadar ama ben zayıftım belki ondandır 45 kiloyla hamile kaldım şimdi 50 boyumda 1.60bakalım bu aydan sonra benimde çıkar hoş ben anlıyorum zaten ama dışardan pek anlaıyolar çok dikkatli bakınca falan işte..

tazem masallah sanada tosunada canımcım

Tazecik maşallah göbeğine...

Tazem Fasulyem..........ben göbeeeeeeeee yerim.......

tazecim göbek süperr form süper ...
kutlarım .....

vala süpersin 23.haftada benimki nasıl olacak kimbilir kaydirigubbakcemile2

günden güne şişiyorum sırnaşık şey

Valla kızlar hepinizi ayrı ayrı öpüyorum. Beni çok şaşırttınız ve mutlu ettiniz. Demek fitim ve iyi görünüyorum, öyle mii?? Hmmm ONUUURRRRR!!!!!!!!!!! Şeniz mUCCUK SİSİ SEVİYORUM.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…