2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

2hckkft.jpg

ikinci deneme başardım 19+5 lik fotoğrafım ama biraz hile mi var ne duruşumdan dolayı görünmemiş kızım kaydirigubbakcemile3

CANIM ÇOK TATLISINIZ KIZINLA BERABER. ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN. :nazar:
BU ARADA HEMŞEHRıYıZ ASLAN BALIKESıRLıYıM AMA ANKARADA OTURUYORUUUMM.. DAHA 2 GÜN ÖNCE GELDıM BALIKESıRDEN. ÇOK SEVıYORUM MEMLEKETıMı.

dnzyldz maşallah göbişine amaa ben senden çok o güzelimm denizi seyrettim yaa hasret kaldık yaz gelsin artıkkk bide orda ne zaman denize girilmeye başlıyo tam olarak tarih verebilirmsin tahmini?

CANIM ÇOK TATLISINIZ KIZINLA BERABER. ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN. :nazar:
BU ARADA HEMŞEHRİYİZ ASLAN BALIKESİRLİYİM AMA ANKARADA OTURUYORUUUMM.. DAHA 2 GÜN ÖNCE GELDİM BALIKESİRDEN. ÇOK SEVİYORUM MEMLEKETİMİ.

ben aslen buralı değilim 8 yıl önce taşındık:) Tatil için gelmek daha güzeldi kışın çok sıkılıyorum malum altınoluk kışın bomboş.. İstanbuldan ilk taşındığımızda kendime gelememiştim yazın olduğu gibi sanıyordum ben sırnaşık şey

dnzyldz maşallah göbişine amaa ben senden çok o güzelimm denizi seyrettim yaa hasret kaldık yaz gelsin artıkkk bide orda ne zaman denize girilmeye başlıyo tam olarak tarih verebilirmsin tahmini?

sağol cnm deniz güzel ama sahile gidemiyorum pek evim taş çatlasa 20 adım sahil kenarındayım :) ben rekorumu 19 mayısta kırmıştım mayıs sonu girenler çok var burada mayıs ve ekim ayları aralığında giriliyor offf ya bu yaz ben su kuşu olarak giremeyeceğim bak aklıma getirdin şimdi :çok üzgünüm:

evet kizlarrr,

iste cumartesi gunu bulusma sonrası aldıgım cicilerim:) alınan cicileremi ekleeyim normal sayfaamı burayamı karar veremedim en son burayı uygun gordum :)

evet kizlarrr,

iste cumartesi gunu bulusma sonrası aldıgım cicilerim:) alınan cicileremi ekleeyim normal sayfaamı burayamı karar veremedim en son burayı uygun gordum :)

Şahane olmuşsun Esram...hepsi birbirinden güsel valla ama bastakı mavi daha cok yakısmıs.. :)))

Denizyıldızı.. maşallah Allah nazarlardan saklasın.

deniz yildizi masallah canim, citir hamis:))
esram bayildim aldiklarina, cok guzeller hpsi, gule gule giy ece bebekle:))

ca dan aldım evet canım birtek yesil uzerine minik beyaz cicekli olanını baska yerden aldım onun haricindekiler ca dan vala ca olmasa naparmısım bilmem hamile butiklerin fiyatları ve modellri gordunuz bunlar bin basar bence bluz anlamında o beyaz pantalonuda ca dan almıstım geçenlere hiç giymedim beyaz keten ve belinde kahverngi puskulul çok sık birkemeri var çok da rahaat

Esracım hepsi biribirinden güzel olmuş...çok tatlı gözüküyosun..favorim kırmızılı...maşallah..

Denizyıldızı...çıtır çıtır..maşallah...

esra aldıkların çok güseller..:)güle güle giy hepside çook yakışmış...zatn benim amacımda bol bol üst almak.yani alta bi kaç pantolon yeter üstü değişik giyince farklı oluyor zaten..:9

2cy4k8j.jpg
bu daha iyi sanırım a.s
al bir fit hamiş daha maşallah
evet kizlarrr,

1. ve sonuncu sıradakiler en beğendiklerim oldu..hepsi sana çok yakışmış güle güle giy

X