2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

sagol canım dün kayınvalidemin komşusu fark etmemiş dogumdan söz açılınca ay sen hamilemisin dedi ay şok oldum eşime dedim belli olmuyormu bu bebek diye kendime şu hamile tşörtlerinden yaptırıcam göbek degil bebek yazılı olcak :roflol:

my.php
[/URL][/IMG]

22+1 günlük resmimimiz kızımla burçin büyüyor ama annesine kilo aldırmıyor teyzeleri zaten karının çok kilosu var birde ben eklemeyeyim diyordur kuzum

bu göbbişi görüpte aa sen hamilemisin diyen hatunu gözü kör sanırım başakcım maşallah akıllı kızın fazla kilolarla seni uğraştırmıyacak :nazar::lepi:

Herkese tekrar tekrar tesekkur ederım arkadaslarım.. mutlu edıyorsunuz bu hamileyi :))

Başakım evladın hayırlısı sende daha baştan bellii :)) ne mutlu sana.

evriş ben senin o bluzünü de göbüşünü de yerim.çok güzel lmuş..nazanın sözünü dinle böyle aferin sana.
başak cidden göbüş büyümüş sen aynısın..ne güzel

hepinize çoookkk teşekkür ederim arkadaşlar... güzel görüşleriniz için. ben de si<zin göbüşleri bol bol seyrettim... hepiniz çok tatlısınız..Şeniz

BaŞak aferın burÇıne ne gÜzel sana aldırmıyo kendı alıyo kıloları bu arada sana hamılemısın dıyen bayana pess dıyorum

kızlar

tum gobis resmi ekleyenlerin gobislerine massallah diyorum

evrim ne kadar belirgin sivri senin gobis yaa
bende inanıyorum yayık karın sivri karın olayına kesinlikle.

dun oglumun veli toplantısı vardı orda birçok veli arkadas biliyor naber nası gdiyor ne zaman doum dedi ordan bir kısmı aa bebekmi var dedi hala anlamayan kilolu sananlar var ne zaman kesin kesin hamile olusum anlasılcak acaba bilmioyrum:))

sisko olmanın getirdikleri bunlar sanırım.:KK66:

ama kararlıyım dogumdan sonra inccecik olmayan ne olusn:)))

kızlar

tum gobis resmi ekleyenlerin gobislerine massallah diyorum

evrim ne kadar belirgin sivri senin gobis yaa
bende inanıyorum yayık karın sivri karın olayına kesinlikle.

dun oglumun veli toplantısı vardı orda birçok veli arkadas biliyor naber nası gdiyor ne zaman doum dedi ordan bir kısmı aa bebekmi var dedi hala anlamayan kilolu sananlar var ne zaman kesin kesin hamile olusum anlasılcak acaba bilmioyrum:))

sisko olmanın getirdikleri bunlar sanırım.:KK66:

ama kararlıyım dogumdan sonra inccecik olmayan ne olusn:)))

bende göbekli biriyim hamile olunca herkes hala göbek sanıyor..Doğumdan sonra öyle zayıflıcam ki kimse inanamıcak :jeyyar:

ay sagolun kızlar gerçekten şimdi şişlerde inince hamile göbişi oldu diger arkadaşlarımın dedigi gibi göbekli olunca herkesin inanması zor oluyor galiba amannnnn varsın kilomda olsun bebegimde saglıklıyız ya gerisi boş kızlar dogumdan hemen sonra zayıflıyıcaz diye yemeklerden uzak durmayın ayol bizim kuzulara süt lazım sütaş gibi olcaz valla

sagolasın burcucum ve mercimekim hayırlısıyla birde dogursaydık ama hamişliginde tadını çıkrmam gerek degilmi nede olsa burçin ikinci ve son bebişim olacak birdaha bu hamileligi yaşayamıyacagım için benim için özel bir bebek burçin kızlar sizler ilk bebişten sonra ikinci için sakın uzun aralar vermeyin sakın

X