2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

TAZE ve TELKIRMA göbeklerinize maşşallah.
herhalde poposu göbeğinden çok büyüyen bir ben varım aranızda.

Ya sen de poponu çek koy diycem ama olmayacak..Neyse buluşmaya gelenler anlatırlar..

-"aaaaa duymasın ama Aftabru'nunki kocaman olmuş".

-"ay kız ben de gördüm fena büyütmüş, sanki bebek orda"..

Latife yapıyorum...Ben inanmıyorum ya senin gibi çıtı pıtı bir bayanın poposunun çok büyüyeceğine. Sen alışkın olmadığın için az büyüme çok geliyordur gözüne..

Çok arzu edilen yandan göbüş halimiz... misafirlikten gelmiş, tıka basa doymus karnımıs: 22+5 iz burada.

evriim maşallah maşallah pek guzel bi resim olmus oglun ve sen...büyümüş gercektende...

O senin güzelliğin pinkycim. a.s.İnşallah

ya çok sirinsin burcum :) artık dikkat edersen kimse çekici seksi lafları etmiyordur :)) sirin tatlı sevimli sıfatları ile anılcaz birsure daha :))
massallahhh

Değil mi :) Yok anam seksi olma derdinde değilim ama, saçımı açmıyorum artık. Çok kötü buluyorum saçlarımı. Zaten artık 2 renk bariz bir şekilde. Artı diplerden beyazlarım da görünüyo. Bir de önlerden hep kısa saçlar çıkıyo, ne açınca bir şeye benziyor, ne toplayınca, ne fönle. Sanırım daha fazla dayanamayıp boyayacağım. 7 Mayısta bir randevum var. İnşallah doktor izin verir. Kimyasal içermeyen, saç kurutma makinasıyla saça yedirilen bir boyaymış. Du bakalım, azimliyim Çok üzgünüm çoook

Tazeee..ama çok tatlısın yaa...

TAZE ve TELKIRMA göbeklerinize maşşallah.
herhalde poposu göbeğinden çok büyüyen bir ben varım aranızda.

Sağolum kıslar, sizsiniz tatlı :)

evrimmmm son noktayıı koymuşsun kuzum göbek showda upuzun bi boy gözüküyor ama önde koca bi basket topu amaa popo yok fazlalık yok omaskiii maşallahhh kuzeyimizee annesineee

burcumm ne tatlı hatunsun yaa şu gülüşün hiç eksilmesin yüzündennn oğluda anasına çeksin güzel yürekli koca göbekli tazem benim

behiyecim maşşal göbişine seninkide ne güzel sadece göbiş var ortada extralar yokkk

kıslarrr bende ayça gibi yandan sanatsal bi çalışma yapmayı planlıyorum acaba nasıl durur ama ben ayça gibi poz versem yani hafif arka dönük yanlamasına gibi popodan göbek gözükmezz anamm yarın olsunda siz görün beniii :icecream:

ayrıca yarın nazanın poposunu çekmeyi planlıyorumm bu kadar büyük diyodu bakalım ne kadar büyük hatta mezuro götürücem cm cm ölçücem hepsinin popo ve göbeği :sm_cool:

Herkese tesekkur ederım.. güzel dilekleriniz için.

kızlar kendim çektiğim için biraz düzensiz bi foto bununla idare ediiim dedim:)
buda oturuken kendim çektim dün akşam çekildi kızlar:CüvCüv:

Ne kadar güsel hamileler var artık yaa.. maşallah..

eftelya bende bu resmi dün çekildim canım 22+1 günlükken yani. aynı gündeki göbüşlerimiz. benim ki senin ki kadar sivri değil ama...

Çok gusel hamile olmussunuz yaaa.. maşallah.

Kızlar bu 21. hafta göbüşümüz :)

Ay annemm yeni gördüm ben bu fotoyu yaa.. yerimm seni ben :))) maşallah kuzuma.

kızlar kendim çektiğim için biraz düzensiz bi foto bununla idare ediiim dedim:)
buda oturuken kendim çektim dün akşam çekildi kızlar:CüvCüv:
olsun gayet iyi çekmişin çok güzel görünüyonuz valla nazar değmesin...
eftelya bende bu resmi dün çekildim canım 22+1 günlükken yani. aynı gündeki göbüşlerimiz. benim ki senin ki kadar sivri değil ama...
maaşallahhh seninkide süper ne güzel iyice göbiş göbiş olduk valla
Kızlar bu 21. hafta göbüşümüz :)

ohhh taze ne güzel yemyeşil çimlerde bebişle temiz hava valla göbişde sende süper görünüyonuz

evrisim gobus super, ben artik kesin inaniyorum bu sivri gobek yaygin gobek olayina, ahanda kaniti erkeke anneleri, kiz anneleri...

Yeni koydum ben onu EVRıM ama biz zaten sürekli görüştüğümüz için... telkırmanın da çok tatlı bir göbüşü var.

Behiye, evriş, gypsy, mercimekim, taze, eftelya hepinizin göbüşleri şahane... Maaşallah size ve minişlerinize!!

Gypsy ve behiye siz baya yukarıda taşıyorsunuz göbüşleri ne güssel. Benimki aşağıda çokkkk...

size de maşallah kuzucum...:))

[/URL][/IMG]

22+1 günlük resmimimiz kızımla burçin büyüyor ama annesine kilo aldırmıyor teyzeleri zaten karının çok kilosu var birde ben eklemeyeyim diyordur kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…