2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

adascım massallahhhh
ustundeki elbise mi o da çok hos muss.
benimde 20+ larda oldugumda kesin bu kadar olcak simdiden kocaman
ama her aksam oglumun yanında 21,30 da uyuyakaldıgım için foto mak ini yanıma almayı ve buraya getirip size yollamayı basaramıyorum. insallah bu aksam eve gider gitmez laptop tan yukleyeceğim.

Pinky cim maşallah çok şirin bi göbeğin var...

Esra...çok tatlı gözüküyosun..kıyafetin çok ciciymiş gerçekten..maşallah güzelim..

ay göbüşümü yanii bebişimi begenen herkese thanks.... sizinkileride görelim ama sanki bu topik başak ben ve gpsy in toipiği gibi oldu....evriiiiiiş nerdesn ya hani senin göbüşün ..aaaaaaaaaa kimsecikler eklemio..

GYPSY kocaman olmuş göbeğin, maşallah... çok çok sevimli duruyor. benimki de büyüdü, belki bu akşam eklerim.
buarada ben seni dün gece rüyamda gördüm. çok komikti, fırsat bulunca diğer topikte anlatırım.

kizlar 17+3 masallah bize, ama biraz buyuk degilmi, bana cok sis geliyor karnim..

hiç de değil, gayet güzel. ben de böle üste oturan kıyafetler giymeyi seviyorum. göbeği daha bir ortaya çıkarıyor ve çok sevimli görünüyor. maşallah sana

[/URL][/IMG]
18+3 günlük olduk ama gaz fazlalıgımızda var tabi

yine bayrak elde koşuyorsun başakcım, henüz kimse devr alamadı bayrağı senden. e tabi seninki ikinci olunca.... sana tu tu tu tu maşallah

[/URL][/IMG]

19+5 günlüğüz

çok güzel, beğendim... emek verip fotonu da ekledin ya , sağol şeker...

ya yine olmadı...ahhh ahhh tam rezillikim ben ya olmuyor...

olmuş olmuş, gördüm ben... sen de geriden gidenlerdensin canım, yine de maşallah

EFTELYA, ben seninkileri açamadım. ama çok merak ettim.

kızlar maşallah valla sizlere ne güzel bakıyorumda bi ben kalmışım bende akşama koyim bare daha fotosunu bile çekmedim maşallah maşallah

dogru söylüyorsun aftabru canım 2 ci fazla belli oldu benim kiloda vardı ama eşimde bebegin büyüdügünü söylüyor ay olsun ya kiloda bebekte olsun canımız sagolsun bebişler saglıklı olsunda benim için fark etmiyor almasını bilen vermesinide bilir demi ama.
buarda egilirken artık rahatsız oluyorum fıstık dur anne ben burdayım diyor resmen

tabi ki vereceğiz başakcım. sen şimdi gönlünce geçir hamileliğini doğurduktan sonra zaten
büyük kısmı gidecek, emzirirken de geri kalanı veririz. sen yeter ki iste, eskisinden bile zayıf olabilirsin. benim bir sürü arkadaşım hamileliklerinde 25-30 kilo almışlar. şimdi hepsi de incecik.

cep telefonuma alarma kurdum aksama kesin olarak foto mu ekleyeceğim kizlar bilginze.))

cep telefonuma alarma kurdum aksama kesin olarak foto mu ekleyeceğim kizlar bilginze.))

ekle tabi ya... zaten ben o gün chiccodan bişey alamadım diye değil de senin şu dillere destan göbeğini göremedim diye üzülmüştüm şeker... kaydirigubbakcemile3

dillere destan degil nazancım ya:) sadece basagınkıne yakınoldugunu dusunuyorum oyuzden :)
ama foıto mak evde de baglantı kablosu sirketteki cekmecemde imis ne komik ikisinibulusturamadım gunlerdir
sibmdi cantama atıyorum yarın sabah ilk is bunuyapacagım:) zaten bu saatte kimseler yok topikte:) sabah gorursunuz seninkilerede baktımçok guzel resimlerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…