2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

BURKO cum ben de fark göremeiyorum. inan bana ilk baktığım da ikisi de senin sanmıştım alttaki yazını olukyana dek. eşin de maaşallah senle göbek yarıştırıyor.ama sen onu yakında açık ara sollarsın

slm kızlar ben de nasipse eylül 2009 annelerinden olucam inş.siz bizden tecrübelisiniz bi bakem dedim ne var ne yok....hepimiz sağ salim bebişlerimizi kucağımıza alırız inş.sağlıcakla kalın bebişleri ii bakın

arkadaslar resimleri dun aksam cektirdim esime:) hatta ne bilim yuzumu gizlemiyorum ama genelde tek gobek resmi çekilenler var bende dedim ilk kafamı almadan cek esim dalga geçti :))) nerelere koycaksınız bu resmi nası yani niye kafan yok falan :))) neyse izah ettim sonra amanormal bir resmimide yani yuz gorunen birresmimide ekledim .gordugunuz koca karın bebege ait değil hep midem vardı benim bu kadar gergin hamile goruntusunde değildi tabi gaz var malum hepiniz gibi aksam saatlerinde.

Eklentiler

• $S5003638.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 33
  • $S5003639.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 50
oooo maaşallah esrako, çok hoş olmuşsun bence. yüzün aydınlanmış, diğer fotolarına göre daha hoş çıkmış yüzün. akşam saatlerinde göbekler daha önde duruyor. ve ne güzel , göğüslerin çok büyümemiş. benim hala göğüslerim ikinci plana düşmedi.

ya çok merci arkadasım sagolasın iltifatlar için :)
yok benim gouslerim zaten çok kuçuk hos sende çok kuçuk oldugndan bahsetmisdin ama oyle ilk haftalar irilesti sonra sondu 8. haftadan sonra falan indiler eski halinde olmasada bir beden buyudu gibi.

esrako kuzum o ne güzel göbüş öle fıstıkım gören hiç ikinci çocuğu dermi maşallah sübhanallahhhh sana da içindekine de benim artık aldı başını gidiyo eeeee benimki abi oldu artık dimi?????

semaaa naber yaa nerden çıktın sen ne isin var b izim topikte bakiiyimmm.:)))
yahu koca birmide genis bir bel daha ne olsun :)) sagol yani iltifat etmek istedin belkim ama ben kendimi çok iyibiliorum ne yazıkkı B:))

esrako yaf.ben seni şöyle bayağı kelli felli yaşını başını almış biri sandım.sen çok çıtırmışsın

aa hayırdır insallah dide niye oyle sandınkı :))
albumumde var benim bakmak istersen profilimde herkese acık yapnıstım en son sanırım yada hemen eklerim seni arkadas olarak:)
24/11/78 dogumluyum yani çıtırlıktan çıktık artık ama 9 yyasında oglum var diyince ole sanılıyor genelde. e birde her zaman olgun yapılı oldgum soylenir :) belki konusmalarımdan oyle dusundun neyse resmime bakıp buyuk sandım demendense :) yazılarımdan buyuk sanmann iltifat sayılırb enim için :)))

ajda ben hiç anlayamadım yandan gorutnu dimi bu biraz uzaktan cekim yapıp atsan neresi neren anlamakta zorlandım ben .

sanırım dediğin tüm nedenlerden öyle sanmış olabilirim..bir hissiyattı geldi geçti fotonu görünce...

esracımmm cok güzel göbişin valla 2.hamılelıgın ama maşşalahın var.bende cekıp tekrar eklıyım barı benım göbiş acayıp buyudu 3 haftadakaydirigubbakcemile3

aidaa cım esraya katılıyorum bencde bıraz uzaktan cekıp koysan daha bı anlasılır olur.bende tam anlayamadım :sm_confused:

evet AİDA ben de ben de bişey anlamadım. sanki kazağının örneğini çıkartalım diye göndermişsin bu fotoyu. yeniden ekle lütfen. cık cık cık cık....

Esrako cok sirin olmussun, bayildim valla( buarada kirmizi sueterine de bayildim), bende hafta sonu cekeyim bi dene daha bari...

aidaa rahmini yokladın mı sabah kızlar bu da benim göbiş.gebelik öncesi 59 cm di şimdi 74 dersem aradaki farkı anlarsınız :lepi: basenim de 88 di şimdi 95 lülülülülülü 4 kilo almış bir insan olarak bu cm genişlemelerini garip buluorum tabi.yani insan 4 kiloyla 20 cö kadar genişler mi.ya vücudum pıtpıta yer açtı daha pıt pıt büyümeden hzırladı evini :) ya da ben su tutuorum çok. ne olursa olsun göbişimden memnunum. xs bodylerim olmuo.kocamınkileri giyiorum.kotlarım zaten olmuor. sabah aidacım gene baktım rahmim kocamannnnnn şutarafagitti herkes bakıo mu sabah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…