2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Offff çok üzüldüm ya :KK14: Arasam konuşamam hemen ağlıyorum telefonda :KK14: Allah yardımcısı olsun, sabır versin.
Neden bir kaç gün bekletiyorlar ki?

Offff çok üzüldüm ya :KK14: Arasam konuşamam hemen ağlıyorum telefonda :KK14: Allah yardımcısı olsun, sabır versin.
Neden bir kaç gün bekletiyorlar ki?

eşi yanındaymış canım tlfda açamaz sanmıyorum eşi 5 dkklığına dışarı çıkmış o sırada aradı benide ama çok ağlıyordu elimden geldiği kadar teselli etmeye çalıştım ama kolay değil işte.
incicim anladım ama taa 10 ncu haftada ölmüş bebek neden o kadar bekletiyorlar dedim dru demiş tam anlamadım o şoklada canım

eşi yanındaymış canım tlfda açamaz sanmıyorum eşi 5 dkklığına dışarı çıkmış o sırada aradı benide ama çok ağlıyordu elimden geldiği kadar teselli etmeye çalıştım ama kolay değil işte.
incicim anladım ama taa 10 ncu haftada ölmüş bebek neden o kadar bekletiyorlar dedim dru demiş tam anlamadım o şoklada canım

Çok zor yaa :KK14: Allah yardım etsin.
Yaaa o kadar zaman beklenir mi. Kaç hafta geçmiş, anne için de tehlikeli Allah korusun.
En az hasarla atlatır inşaallah.

Çok zor yaa :KK14: Allah yardım etsin.
Yaaa o kadar zaman beklenir mi. Kaç hafta geçmiş, anne için de tehlikeli Allah korusun.
En az hasarla atlatır inşaallah.[/QUOTE

Bende dedim ya anneye bi zararı yokmu neden diye bişey olmuyomuş dedi:26::26::26:şaşırdım amin canım evet çok zor rabbim sabır verir inş

Bende dedim ya anneye bi zararı yokmu neden diye bişey olmuyomuş dedi:26::26::26:şaşırdım amin canım evet çok zor rabbim sabır verir inş

Olur mu öyle şey. Ne duydum ne gördüm. Nasıl bir doktor bu anlamadım. Tespit edildiği an alınması lazım. Ona da yazık, bebek karnında ama alınmıyor. Offf çok canım sıkıldı.
Şimdi bir sürü test tahlil yapılacak. Bebeği genetiğe gönderirler inşaallah.

Olur mu öyle şey. Ne duydum ne gördüm. Nasıl bir doktor bu anlamadım. Tespit edildiği an alınması lazım. Ona da yazık, bebek karnında ama alınmıyor. Offf çok canım sıkıldı.
Şimdi bir sürü test tahlil yapılacak. Bebeği genetiğe gönderirler inşaallah.

canım 3 hafta geçmiş arayıp bi söylesemmi acaba anneyi zarar verir diye biliyorum bende

Derya konuşursan bebeği mutlaka patolojiye göndermelerini de söyle. Genetiğine bakılsın neden durmuş anlaşılsın. Ona göre bir yol çizilir.

Bence söyle. Telefonu açamazsa mesaj at başka bir doktora gitsin hemen danışsın. Böyle şey duymadım ben.

incicim aradım açtı bebeğin kalbi bi kaç gün önce durmuş hafta sonu girdi araya dedi yarın kan filan verecekmiş çarşamba perşembede alacaklarmış öyle söyledi.Bende duymadım ama ne diyeyim canım dikkat et dedim bi belirti bişey olursa hemen dra git çarşmaba perşembeyi bekleme dedim

bga nasılsın cnaım cok uzuldum okuyunca ..

hayırlısı boyleymıs demek kı ,inci de soylemıs gonderdıler mı patolojıye ?

Söylenecek bir şey yok. Hiç bir teselli de fayda etmiyor zaten.

İkinci kez denemeyi hem çok istiyorum hem çok korkuyorum. Benim gibi olan o kadar çok kişi varmış ki.Allah beterinden saklasın.

X