2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

:KK16:
slm kizlar Hayirli Ramazanlarrr:KK16:

tsk.ederim canim.
sen nasilsin,nasil gidiyor canim:KK16:
olurmu canim hic unuturmuyum,sizleri unutmak mumkunmu:KK16:

hosbulduk canim iyiyim tsk.ederim,sen nasilsin,ilayda nasil canimm:KK16:
yok ya unutmadim ecemle ilgilenmekten zamanim olmuyor...

canım bizde iyiyiz şükür ecem de büyümüştür canım ne kadarlık oldu kuzucuk.ramazanın ilk günü nasıl geçti kızlar benm gayet iyiydi sadece regl başladı başlıcak gibiydi orucum gidicek diye stres oldum şükür yarına kaldı 4-5 gün molaya giridm bile tam başta hiç olmuyor ne güzel alışmışken ama ramazanın bereketi huzuru ayrı oluyor.hepiniz iyisinz umaırm hepinizi öpüyorum kızlar.

Son düzenleme:
ayşegül kışa tutmak gerek benmde çok borcum var her sene tutucam diyorum ama öyle kalıyor.masal ek gıda yemiyormu aslında bir gün denesen gün içinde sıkça emiyormu.hülya insanın evi gibisi yok.derya nerelerde acaba yazmadı hiç iyiler umarım.

slm kızlar uzun bi aradan sonra gelebildim eşimin izni dün bitti artık evdeyim,sizlerleyim..ben iyiyim çok şükür ama oruç tutamıyorum tansiyon sorunum var dr yasakladı bayılıyıyorum aç kaldığım zaman..çağan bi kaç gün hastaydı gece sabaha kadar kusmaları oldu ama iyi çok şükür..bol bol gezdik izinde tatil yapamadık sadece.sizler nasılsınız?

ayşegül kışa tutmak gerek benmde çok borcum var her sene tutucam diyorum ama öyle kalıyor.masal ek gıda yemiyormu aslında bir gün denesen gün içinde sıkça emiyormu.hülya insanın evi gibisi yok.derya nerelerde acaba yazmadı hiç iyiler umarım.

Evet canım ya insanın evi gibisi olmuyor.

slm kızlar uzun bi aradan sonra gelebildim eşimin izni dün bitti artık evdeyim,sizlerleyim..ben iyiyim çok şükür ama oruç tutamıyorum tansiyon sorunum var dr yasakladı bayılıyıyorum aç kaldığım zaman..çağan bi kaç gün hastaydı gece sabaha kadar kusmaları oldu ama iyi çok şükür..bol bol gezdik izinde tatil yapamadık sadece.sizler nasılsınız?

Selam canım.
Hoşgeldin.
Geçmiş olsun.
Ben iyiyim şükür.

emıyor canım sık sık meme duskunu gubenemıyorum o yuzden de

ben ıyıyım kızlar ıste dukkanla ugrasıyoruz ..vakıt bulursam da konu acacagım acınca haber vereyım yorum yapın olur mu cok dusunduruyor cunku

hoşgeldin derya geçmiş olsun çağana canım şimdi nasıl.sanada geçmiş olsun cnm sonuçta istem dışı bir durum sağlı çok hassas bir konu.ayşegülcüm ozaman vücudunu yorgun düşürür su kaybıda olduğu için seneye nasip etsn inşallah allah küçük cadı desene memeye düşkün ne kadar emzirmeyi düşünüyon.

hoşgeldin derya geçmiş olsun çağana canım şimdi nasıl.sanada geçmiş olsun cnm sonuçta istem dışı bir durum sağlı çok hassas bir konu.ayşegülcüm ozaman vücudunu yorgun düşürür su kaybıda olduğu için seneye nasip etsn inşallah allah küçük cadı desene memeye düşkün ne kadar emzirmeyi düşünüyon.

hoşbulduk sibelcim çağan şimdi daha iyi canım ishalide geçti,kusmasıda iştahıda açıldı güzel yemeye başladı...evet canım dra gideceğim eşimin izinli olduğu bi gün 2 saatte bir yemeyeyim elim ayağım titremeye başlıyor başım dçnüyor,midem bulanıyor.sen nasılsın canım?ilayda nasıl?

hosbulduk canim,iyiyim canim tsk.ederim.Ecem de iyi cok sukur...
evet teyzesi bir alistiki sorma gitsin,hergun onunla ora senin bura benim dolasiyoruz.

sen nasilsin canim,nasil gidiyor..:KK16:
Yogunluk devam ediyormu

ohhh ohhhh her taraf nasilda mis gibi olmustur,güle güle kilet canim...

kolay gelsin sana canim,gorusmek uezer...

İyiyim çok şükür ama hala çok yoğunum ve sanırım 2013'e kadar böyle gidecek Nissam.

Teşekkür ederim.

Öpüyorum seni ve minik kızını

Kaçak nihayet döndün özlettin kendini. Geçmiş olsun kuzuya. Gezip kafa dağıtmışsındır. Artık bol bol dedikodu yaparız.:KK1: :KK1::KK1:

İyiyim çok şükür ama hala çok yoğunum ve sanırım 2013'e kadar böyle gidecek Nissam.

Teşekkür ederim.

Öpüyorum seni ve minik kızını

Kaçak nihayet döndün özlettin kendini. Geçmiş olsun kuzuya. Gezip kafa dağıtmışsındır. Artık bol bol dedikodu yaparız.:KK1: :KK1::KK1:

evet döndüm ama moralim çok bozuk eşimle ramazan girdiğinden bu yana tartışmalıyız herşeye bağırıyor,kızıyor küs kalıyoruz günlerdir ben ağlamaktan kötü oldum ama o beni üzmekten bıkmadı annemler arıyo gel diye gitmiyorum,kızkardeşim arıyo geleyemmi diye gelme diyorum en sonunda biraz önce kardeşim aradı yine gelecekmisin benmi geleyim diye ne sen gel nede ben geleyim bi süre dedim kapattım tlf eşim neye tavır yapıyo bilmiyorum ama aramız çok kötü...

evet döndüm ama moralim çok bozuk eşimle ramazan girdiğinden bu yana tartışmalıyız herşeye bağırıyor,kızıyor küs kalıyoruz günlerdir ben ağlamaktan kötü oldum ama o beni üzmekten bıkmadı annemler arıyo gel diye gitmiyorum,kızkardeşim arıyo geleyemmi diye gelme diyorum en sonunda biraz önce kardeşim aradı yine gelecekmisin benmi geleyim diye ne sen gel nede ben geleyim bi süre dedim kapattım tlf eşim neye tavır yapıyo bilmiyorum ama aramız çok kötü...

Oruç tutuyorsa ve sigara içiyorsa ondandır .

Yok öyle değilse eşler arasında bazen oluyor neden bilmiyorum ama oluyor.

Boşver takma sen hayatına devam et ağla ağla onlar için nereye kadar.

Oruç tutuyorsa ve sigara içiyorsa ondandır .

Yok öyle değilse eşler arasında bazen oluyor neden bilmiyorum ama oluyor.

Boşver takma sen hayatına devam et ağla ağla onlar için nereye kadar.

hem oruç tutuyor hemde sigara içiyor biraz önce aramış oda bana soruyo senin derdin ne?niye bana ters davranıyosun karşında çocuğun yok senin diyor halbuki ben öyle yapmıyorum o öyle algılıyor.boşveremiyorum canım ağlamaktan helak oldum

memeye duskun cnım ya

valla ne kadar emerse o zamana kadar emzırecegım cnım 1,5 yas gıbı dusunuyorum kesmeyı ama bakalım

ınsallah kendı bırakır yoka ben dayanaamam her ıstedıgınde verırım :)

duzelır ınsallah cnım ramazana alısamamıstır daha

X