2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın kızlar yine uyuymadım oğluşum uyutmadı gazı vardı galiba...ama alıştım artık artık 12 senedir uykusuzluğa fazla uykuyu bünyem kalıdrmaz artık..:KK9::KK9::KK9:

gunayydııın kardesımı gönderdım esımı gonderdım geldım

saat 6*30 da kalktım aksama yatarım erkenden :KK9:

napıorsunuz bakalım

NANELİSEKER hg görmüyordum ne zamandır seni?
nihan sumak ve sen bir üçlüydünüz ben bu topike ilk geldiğimde:)
ama artık yoksun!

oyyy kuzucummmm özledimmmm sizi, sumak çabuk gel yoksa hımmm :113: diye mesaj atınca uçarak geldimmmm :KK1: :KK1: :KK1:
dokotr kontrolünden geçtik kocişimle, bebek istiyoruz olmuyor diye gittik. o telaştan pek uğrayamadım canım, buralardayım artık, soğuk kış şartları ile mücadele ediyoruz, ev ısınmıyo çok soğuukkkk :KK37:

bendede boyun fıtığı var galiba boynum ve sırtım uzun zamandır çok ağrıyo bu gecede koluma vurdu ağrısı ve kolumda uyuşmalar oldu..çarşamba doktora gitcem muhtemelen

kızlar hosgeldınız nanelışeker ne zaman bellı olucak..

derfat aman ıhmal etme hemen gıt oksa zor olur ılerlerse benımde gıtmem lazım ama kaldı öyle

a benımde yumurtlama gunumdu hep ıkı gun arayla yapıorduk bu sefer hergün yaptık

ama bıktım ya:78: dıorum şu günler geçsın bı daha yapmıcam :KK52:

çok sağolun kızlar ben şimdi çıkmak zorundyaım çağan durmuyo bi bakayım karnı acıktı galiba şimdilik kendinize iyi bakın byeeeeee....

hayırlı sabahlar kızlar...
gununuz bereketli olsun...
nasılsım sumak???

ııyım cnım sen nasılsınnnnn

hoşbulduk sumak. evet 10 sayfa yazılmış sevindim:KK76:
sen nasılsın:82:

ıyıyım aynı sayılır

dün aksam bulasıkları yıkamadım sudan gecrıdım su cok soguktu ,bulasık makınesını de bosaltmamıstım..

bulasık makınesı bosaltılıp bulasıklar dızılecek ve 2 makıne camasır yıkanacakk,

ben sıcacık yataktan cıkamıoruuuuuuuuuuuuuum :92:

2008 gelinleri yazısını görünce bende sizdenim diye bi yazayım dedim..

günaydın..

X