2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

derfat
Allah kolaylık versin sana
gece de uyuyamamışsın
Çocuk olunca böyle oluyor işte dimi
yinede çok pozitifsin çok beğendim tavrını..
genelde uyuyamayan insanlar sitemli olur:)
fedakar anne tebrikler:KK34:

sağol canım benim oğlum ve eşim için fedakarlık yapmak zorundayım onlar benşm için çok önemli iki insan...hayatımın anlmı ikiside hatta eşim annemlerden arayıp nasıl gelecem gelemiyorum dediği zaman çok kötü oldum ağladım ben o olmadan yapamam uyuymam...eşim teknosada çalışıyo hamileliğimin ilk dönemlerinde çok kötüyüm mide bulantısından sürekli hastanede yatıyodum..o sıradada benim durumumu bile bile eşimi 11 günlüğüne gazinatepe mağaza açılışı için gönderdiler o orda ağladı ben burda 11 gün 11 sene gibi geldi geleceği günde o halimde aştiye karşılamaya gittim onuda oğlumuda çok ama çok seviyorum herşey onlar için...

slm kızlar:KK3: ben yine geldim:92: bayadır ugrayamıodum kk ya yogunluktan, artık ugrayabilirim zannımca:KK1: ee napıosunuz bakalım baya cogalmısız:KK66:

neree atandın söle bakalım ,kaçıncı sıra ..

darısı bana artık ya lütfeeeen :78:

meraba kızlar, bu aralar bebiş konusuna konsantre olunca buraya pek uğrayamadım :KK25:
doktor kontrollerimiz vardı, tahlil sonuçlarımız gene kötü çıktı. yeni ilaçlarla yine yeniden yola devam kararı aldık. bakalım bu sefer sonuç ne olacak... inşaallah bizi daha fazla bekletmeden gelir bebiş :KK49:
nasılsınız görüşmeyeli, varmı güzel haberler :KK34:

sumak tatlışımmm mesajın için çooook teşekkürler :KK54:

bısey degıl cnım benım ,hadı hayırlısı hep birlikte hamıle kalırız ınsallahhhh :KK52:
konularımız hep hamılelıkten acılır :)

kadercimm beni çağırdın ama sen yoksun:))
NANELİSEKER hg görmüyordum ne zamandır seni?
nihan sumak ve sen bir üçlüydünüz ben bu topike ilk geldiğimde:)
ama artık yoksun!

mesajı alınca hemen gelmiş,mesaj ıse yaradı :)

sağol canım benim oğlum ve eşim için fedakarlık yapmak zorundayım onlar benşm için çok önemli iki insan...hayatımın anlmı ikiside hatta eşim annemlerden arayıp nasıl gelecem gelemiyorum dediği zaman çok kötü oldum ağladım ben o olmadan yapamam uyuymam...eşim teknosada çalışıyo hamileliğimin ilk dönemlerinde çok kötüyüm mide bulantısından sürekli hastanede yatıyodum..o sıradada benim durumumu bile bile eşimi 11 günlüğüne gazinatepe mağaza açılışı için gönderdiler o orda ağladı ben burda 11 gün 11 sene gibi geldi geleceği günde o halimde aştiye karşılamaya gittim onuda oğlumuda çok ama çok seviyorum herşey onlar için...

ah özel sektörrrrr bilmem mı hıccc :KK47:

nasılsınız kızlar ben gec kalktım hemen geldım ..kurdelam ne oldu ben kacırdım olayı bırıyle mı tartıstın ..ay cok merak ettım :KK30:

bende geldim sumakcım ama kimse yok annemler vardı yeni gittiler çağanı yatırdım yemek hazırlıycam 1 saat sonra filanda kocam gelir

ay görmemişim ben de bı mutfak bı netteım sımdı pılavı aptım esımı aradım gel yıyelım dıye..

sen napıorsun ıyı kı msj attın valla .

bak yine yoksun kız bi dur yerinde anneciğinin karnındada durmayıp erekn doğun galiba bende bi taraftan yemek hazırlıyorum

canımbenim koca geldikten sonra ben giremem kaç gündür görüşemiyoruz özledim vallha

kocam geldikten sonra ben gelemem görüşemiyoruz zaten onunla biraz ilgilenmem gerek neyse görüşemezsek yarına artık

valla diyecek söz bulamadım cnm sadece çok sevindim bağlılığınıza..
bende öyleyim eşimsiz asla uyuyamam.
daha bir kere bile annmde tek kalmışlığım yok
imkansız duramam.
büyük konuşmamak lazım
olağan üstü bi durumda mecburuz tabi:KK43:

valla diyecek söz bulamadım cnm sadece çok sevindim bağlılığınıza..
bende öyleyim eşimsiz asla uyuyamam.
daha bir kere bile annmde tek kalmışlığım yok
imkansız duramam.
büyük konuşmamak lazım
olağan üstü bi durumda mecburuz tabi:KK43:

ALLAH mutluluğunuzu bozmasın daim olsun canım bende sevindim öyle olmanıza böyle birbirini seven insanları görünce çok mutlu oluyrum içim içime sığmıyo

X