2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydıııııııın ,ölü gibi yattım ama 1.30 da uyudum 6.30 da kalktım yedı de esımı kaldırdım 8 de tekrar uyudum 10 da kapı calsı uyandım ..kimse gelmedı de olan benim kaçan uykuma oldu :63:

bugün erken yatarım artık ..

sizde ne var ne yok kurdelam kar mı yagıyor buraya hıc yagmadı :KK52:

su perisi dikkat et bebişe cok sguk cokkkk...

ama ben bı soru sormustum yukarlarda cevap vermemıssınız :92:

ay gıttıler ama bende bittim yanı ,onlar geliyor dıye temızlık yaptım ama yapmısken herseyı yapayım dedım

yatak odası dolap üstünden tut taaaaa köşe takımlarının latına kadar..öldüm geberdım bı de onlara hızmet derken

bu saat oldu..

baya bı elımi bir yere sürmem temizlemek icin ,er yer mis mis :KK52:

ben bu kadar zorlanacagımı bılsem kesınlıkle bugun için kadın tutardım ..

kı esım yardım ettı bı oda ıcın ama yıne de zordu..

daa ıc kadın lamadım eve ,hamile olunca düşünüyorum ..

siz alıyor musunuz ,kaç parar neler var içinde ,başında duruyor musunuz ..

bu gün konu bu olsun o zaman :KK3:

yok canım daha hiç yardımcı almadım,,,herşeyimi kendim yapıyorum,hamiş olunca belkii alırım,,,
şehire göre değişir fiyatlar heralde,,,başında durmak lazım ,tanımadığımız biri sonuçta nasıl güvenecezkii,,,

annem almıstı bı kac kez ama ama kadından daha cok yoruldu annem :KK52:

guvenemem bende erhalde ama cok yor:KK52:lmusum yatak yorgan yatıyorum hala

annem almıstı bı kac kez ama ama kadından daha cok yoruldu annem :KK52:

guvenemem bende erhalde ama cok yor:KK52:lmusum yatak yorgan yatıyorum hala

öyledir muhakkak,tarif etmek bile insanı yorarr,,,aslında biriktirmeden yapmak lazım,,,yoksa işin içinden çıkılmıyoo,,,canım bide ya hamişsen ,niye bu kadar kendini yordunn,,,yavaş yavaş yapsaydınn:89:

ya huyum kurusun ıste basladım mı hepsını yapmam lazım,

yanı temız evım aslında zaten ıkı kısyız ama yapmısken tam yapayım dedım tüm koltukları cektım fılan

esımde kızdı zaten..

ama umudum yok kı o yuzden belkı de ne bıleyım sureklı acaba hamılemıyım yok ya hamıleysem dıye düşünüp kendımı dınlemeyeyım dedım..

düşündükçe kaptırıyorum kendımı cunku ,varsa var yoksa yok ..

daa 15 gun var yaa ,sende nasıl durumlar.

ya huyum kurusun ıste basladım mı hepsını yapmam lazım,

yanı temız evım aslında zaten ıkı kısyız ama yapmısken tam yapayım dedım tüm koltukları cektım fılan

esımde kızdı zaten..

ama umudum yok kı o yuzden belkı de ne bıleyım sureklı acaba hamılemıyım yok ya hamıleysem dıye düşünüp kendımı dınlemeyeyım dedım..

düşündükçe kaptırıyorum kendımı cunku ,varsa var yoksa yok ..

daa 15 gun var yaa ,sende nasıl durumlar.

bende öyleyim başladım mı bitimeyi severim,misafir filan gelince evi dip köşe temizlerimm,,,o gün bide misafire hizmet ederim,iyice yorulmuş oluyorum,o yüzden bir daha hepsini aynı güne sıkıştırmama kararı aldım,,,
bende pazartesi regl günümm,,,olmazsam ilk testimi yapayım diyorum,,,,olursamda üzülmem 2 yada 3 kez çalıştık bizde ,hayırlısı ne zaman gelirse kapımız açıkkk:))

benımde hepsını bı zaman sıgdırmamam lazım ama yapamadım bu sefer.

neyse geldı gectı dınlenınce kendıme gelırım :)

ay cok azzz kalmıs,pazartesıyee ınsallah hamılesındır

topiğimizin ilk hamılesı olursuuuun :KK39:

benımde hepsını bı zaman sıgdırmamam lazım ama yapamadım bu sefer.

neyse geldı gectı dınlenınce kendıme gelırım :)

ay cok azzz kalmıs,pazartesıyee ınsallah hamılesındır

topiğimizin ilk hamılesı olursuuuun :KK39:

inşlhh hepimiz hamiş oluruz yaa,,,o kadar çok isteyen var ki bu ay sankii,,,diğer topiklerede bakıyorum arada,,,
sumakçım sen online gözükmüyosun ama,çıktığını sanıyoruum hepp

yok canım ben gızlı moddayım buradayım hep,

dün günde bı beke bardı arkadasımın bebegı ALlahım sureklı guluyor ,
annesıyle konusuyoruz kendısıyle konusuyoruz zannedıyor gülüyor..

ah dedım benım de olsa bı an önce..

cok mu gec oldu ,hamıle olunca 9 ay ıcınde hazır olurdum aslında bılemıyorum
olmadıkca korkuyorum ,

bı arkadasım var o 3 yıllık evlı ama esınde varıkosel vardı amelıyat fılan olmadı
kız da korunuyordu bı kac kez korunmamıs hamıle kalmıstı,ama bılmıyordu kendı de
doktor hatasından dolayı kurtaj olmak zorunda kaldı ..
dün konustuk bıraz benım nasıl oldu bılmıyorum dıyor yanı hıc bı sey yapmadım oldu ..

sımdı onlar da denıyor o da korkuyor olmazsa dıye bende ona dıyorum oluyor en azından bellı
bizim o bıle bellı degıl olucak mı olmayacakk mı ..

takmıyorum ama konu acılınca takıyorum..

doktora gıdıcez tekrardan bu ay da olmazsa..

sende var mı belırtıler ,nasıl hıssedıyorsun..

bız de cok calısmadık 2 kere fılan ama daa var günüme calısırı< 2-3 kere daaha..

esım bu ay umutlu yılbasına 3 kişi girecegiz diyor ama benı umutsuz gördüğü ıcın dıyor olabılır.

yok canım ben gızlı moddayım buradayım hep,

dün günde bı beke bardı arkadasımın bebegı ALlahım sureklı guluyor ,
annesıyle konusuyoruz kendısıyle konusuyoruz zannedıyor gülüyor..

ah dedım benım de olsa bı an önce..

cok mu gec oldu ,hamıle olunca 9 ay ıcınde hazır olurdum aslında bılemıyorum
olmadıkca korkuyorum ,

bı arkadasım var o 3 yıllık evlı ama esınde varıkosel vardı amelıyat fılan olmadı
kız da korunuyordu bı kac kez korunmamıs hamıle kalmıstı,ama bılmıyordu kendı de
doktor hatasından dolayı kurtaj olmak zorunda kaldı ..
dün konustuk bıraz benım nasıl oldu bılmıyorum dıyor yanı hıc bı sey yapmadım oldu ..

sımdı onlar da denıyor o da korkuyor olmazsa dıye bende ona dıyorum oluyor en azından bellı
bizim o bıle bellı degıl olucak mı olmayacakk mı ..

takmıyorum ama konu acılınca takıyorum..

doktora gıdıcez tekrardan bu ay da olmazsa..

sende var mı belırtıler ,nasıl hıssedıyorsun..

bız de cok calısmadık 2 kere fılan ama daa var günüme calısırı< 2-3 kere daaha..

esım bu ay umutlu yılbasına 3 kişi girecegiz diyor ama benı umutsuz gördüğü ıcın dıyor olabılır.

haa anladım canımm
bizde dün eşimle hava kötü diye avm de gezindik,,,hep bebek kıyafetlerine,ayakkabılarına bakındık durdukk,,,çok tatlı yaaa,,,bahsettiğin bebeği sevesim geldi bak şimdi,demek gülüyoorr sanki onunla konuşuluyormuş gibi
ayy Allah korusun inşllhh eşlerimizde bi problem yoktur ben kendim muayene oldum ama o hiç olmadı,,,daha yeni deniyoruz,benim arkadaş olmuyo diye dr a göründü dr 1 yıl deneyin olmazsa gelin demişşş
oda tam 1 yılın sonunda hamiş oldu,,,şansa bak tam olmuyo diye dr a gidecekti ki,Rabbim yüzünü güldürdü
kısmet yaa hayırlısıı
benim eşim öğretmen rüyasında sınıfa beşiz öğrenci gelmişş,,,yoksa diyo beşizmi:))))
yok artık dedim,bi tane olduğundan bile emin değiliz kaldı ki beşizz olacakk
valla sadece göğüs hassasiyetim var başka hiçbişi yokk,
anlamadımm olacakmı acaba,
sen çalışmalara devam et yumurtlama günün geçti mi
daha var senin,,,

nihan sen nerde yaşıyorsun?
ist çok karlıydı sabah ama durdu:KK43:
bende temizlikçi falan düşünmedim hiç herşeyimi kendim yapıyorum.
çok şükür..dip temizlik içinde eşimden yardım alıyorum.gene alacam büyük ihtimal:KK69:

haa anladım canımm
bizde dün eşimle hava kötü diye avm de gezindik,,,hep bebek kıyafetlerine,ayakkabılarına bakındık durdukk,,,çok tatlı yaaa,,,bahsettiğin bebeği sevesim geldi bak şimdi,demek gülüyoorr sanki onunla konuşuluyormuş gibi
ayy Allah korusun inşllhh eşlerimizde bi problem yoktur ben kendim muayene oldum ama o hiç olmadı,,,daha yeni deniyoruz,benim arkadaş olmuyo diye dr a göründü dr 1 yıl deneyin olmazsa gelin demişşş
oda tam 1 yılın sonunda hamiş oldu,,,şansa bak tam olmuyo diye dr a gidecekti ki,Rabbim yüzünü güldürdü
kısmet yaa hayırlısıı
benim eşim öğretmen rüyasında sınıfa beşiz öğrenci gelmişş,,,yoksa diyo beşizmi:))))
yok artık dedim,bi tane olduğundan bile emin değiliz kaldı ki beşizz olacakk
valla sadece göğüs hassasiyetim var başka hiçbişi yokk,
anlamadımm olacakmı acaba,
sen çalışmalara devam et yumurtlama günün geçti mi
daha var senin,,,

ordamısın sumakk

canım kusura bakma haber veremeden cıktm ,
benım bugun yumurtlama gunum valla arka arkaya calısıcagız artık..
ben de gıttım dktora ama esım gıtmedı bu ay olmazsa onu da götürücem ..
insallah bı an once hamıle kalırız

nihan sen nerde yaşıyorsun?
ist çok karlıydı sabah ama durdu:KK43:
bende temizlikçi falan düşünmedim hiç herşeyimi kendim yapıyorum.
çok şükür..dip temizlik içinde eşimden yardım alıyorum.gene alacam büyük ihtimal:KK69:

nian bursa da yasıyor kurdelam ,o yok ya ben soyleyım dedım atladım gıbı oldu ama kızmaz bana o :78:
bende dün bi aldım yardım zaten tek yapma dıyor ama ben dayanamıyorum baslıyorum :)

dısarıda hava buz buz dondu kıçım ya,pazara gıdıcektım bosver dedım gel sonra manavdan alırız o derece yanı :)

İzmire kar yagmış ya ,burası da buzzzzz
:KK52:

bız calısma yaptık ,uzattım bekledımm ayaklarımı 15 dk ,sonra yıkamadım ılk kez :KK60:

sımdı de uzandım ayaga kalktım hemen oturdum sonra ,cay demledım ama gıdıp alamıyorum dökülecekler dıye :92:

İzmire kar yagmış ya ,burası da buzzzzz
:KK52:

bız calısma yaptık ,uzattım bekledımm ayaklarımı 15 dk ,sonra yıkamadım ılk kez :KK60:

sımdı de uzandım ayaga kalktım hemen oturdum sonra ,cay demledım ama gıdıp alamıyorum dökülecekler dıye :92:

canım çalışmadan sonra ayaklar yukarı dikilecek diye önerilmişti bana,en az yarım saat,,,bende o yüzden hep yatmaya yakın çalışıyorumki kalkınca dökülmesin,,,

merhaba arkadaşlar bende 2008 geliniyim,6 aylık hamişim :) oğluşum olacak,bugün kontrolümüz vardı hatta çok tatlı bir bebiş aynı babası :)

ben bu zamana kadar yapmadım oyle cok en fazla 5 dk bekledım..

bızde gece tercıh edıyoruz ama kardesım bende kalıyor ya o varken yapamıyoruz ,bizde o yokken yapıyoruz artık napalım.

merhaba arkadaşlar bende 2008 geliniyim,6 aylık hamişim :) oğluşum olacak,bugün kontrolümüz vardı hatta çok tatlı bir bebiş aynı babası :)

hosgeldın cnım aramızaa ,bizde amıle kalmak ıcın ugrasıyoruz..

ısım ne düşünüyorsunuz nasıl gecıyor hamılelıgın

X