2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Slm kızlar,nasılsınız,reglime 4 gün kaldı,acaba hamişmiyim değilmiyim,,,bekliyoruz bakalım hayırlısı,,,sadece göğüs hassasiyetim var o kadar,sumakçım senin ne zaman reglin,,,

herkese bı msj atmak lazım ,neredesınız sız dıye :97:

sen nasılsın napıyorsun
iyiyim napim yemeğe çıkmıştım geldim
Slm kızlar,nasılsınız,reglime 4 gün kaldı,acaba hamişmiyim değilmiyim,,,bekliyoruz bakalım hayırlısı,,,sadece göğüs hassasiyetim var o kadar,sumakçım senin ne zaman reglin,,,
hadi inş hamilesindir canım ya
benim daha çok var günüme bakalım :97:

iyiyim napim yemeğe çıkmıştım geldim

hadi inş hamilesindir canım ya
benim daha çok var günüme bakalım :97:

nihancım inşllhh bu ay bize şans getirriir,,,olmazsa üzülmem ama ocakta memlekete gidicem ,hani hamiş olarak gitmekte var ,ailelerimiz sürekli soruyolar,,,herkes beklemede...:KK39:

kadercim inşallah Allah yüzüne güler..
güzel bebiş haberlerini bekliyorum..:KK71:

bu arada ben geçen gün slm verdim kimse cevap vermedi.
şimdi gene aynısı olmasın diye uğramıyorum açıkcası:KK17:
ama tabiki sizin sohbetiniz bol olsun arkadaşlar...

canım benım ayn 26.sında..

daha cok var sadece 2 kere calsıtık :KK43:

bu arada ben geçen gün slm verdim kimse cevap vermedi.
şimdi gene aynısı olmasın diye uğramıyorum açıkcası:KK17:
ama tabiki sizin sohbetiniz bol olsun arkadaşlar...

canım olur mu oyle sey arada kalmıştır ,yoksa cevap vermemezlık yapar mıyız hıc..

hem sureklı soruyoruz bu kızlar nerede dıye..

nasılsınız kızlar ben sabah cıktım erkenden agdacıya gıttım rahatladım ohh :KK37:

aksama günüm var ,bu sefer sıra bende evı temızlemeye gırısıyorum cok ısım var bugun bakalım..

:KK52:

canım benım ayn 26.sında..

daha cok var sadece 2 kere calsıtık :KK43:

canım olur mu oyle sey arada kalmıştır ,yoksa cevap vermemezlık yapar mıyız hıc..

hem sureklı soruyoruz bu kızlar nerede dıye..

nasılsınız kızlar ben sabah cıktım erkenden agdacıya gıttım rahatladım ohh :KK37:

aksama günüm var ,bu sefer sıra bende evı temızlemeye gırısıyorum cok ısım var bugun bakalım..

:KK52:
sende bi durmuyon kız yerinde:KK1:
kolay gelsin şimdiden

nihancım
sumakçım tamam nyse görmemişinizdir ben bunu dile getirmek istemezdim
ama bu topiki çok seviyorum.belkide ondan önemsiyorum minik şeyleri.:KK34:çok iyi arkadaşlar var her topikte olduğu gibi
ama burda her telden muhabbet var sıkılmıyorum yaa:KK8::KK8:

nihancım
sumakçım tamam nyse görmemişinizdir ben bunu dile getirmek istemezdim
ama bu topiki çok seviyorum.belkide ondan önemsiyorum minik şeyleri.:KK34:çok iyi arkadaşlar var her topikte olduğu gibi
ama burda her telden muhabbet var sıkılmıyorum yaa:KK8::KK8:
anladım canım
evet bide eskisi gibi gelse herkez daha güzel olcak neyse
iyimisin canımcım

daa simdiden öldüm geberdım ,ıkıı oda tamam ,bbı oda bunu esımle yapıcaz,bi mutfak bı de tuvalet banyo kaldı..

sımdı kendıme kola molası verdım ..

ben bu aksam musaıt olursam herkese mesaj atmayı planlıyorum kaçaklar gleın topige diye..

söyle güzel güzel sohbet edelım dıye..

kurdelam sen gel mutlaka tamam mı gitme,her gün bi konu mu açsak ne bız ,bugun ne yemegı yaptından baslarız çeyizimize kadar götürürüz işi :KK52:

3 saat degıldı yahu ,bız 20.00 de girdik 22.30 da cıktık..

zaten reklam ve ara derken 2 saat ızledık fılm ,akıcı ,sürükleyici, gerici ,cok begendım ben

bırazdan cıkıp devam edıcegım ,valla işim zor ama bıter zaten 7.5-8 gibi gelecekler..

X