2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

merhaba bu konuyu yeni gördüm daha nihan niye söylemedin kıı bak yakalandın hee:63:
18 ekim 2008 de evlendim bende sohbetinize katılabilirmiyim:KK71:

ayy kızlar bugün saat 5 ten beri bir yemekle uğraşıyorum resmen yordu beni,,,3 saatimi aldı yaffff:KK3:
sizler naptınız bugün,pek sesiniz çıkmadı da:KK12:

ayy kızlar bugün saat 5 ten beri bir yemekle uğraşıyorum resmen yordu beni,,,3 saatimi aldı yaffff:KK3:
sizler naptınız bugün,pek sesiniz çıkmadı da:KK12:

bnde çamaşırdı toz almaydı uğraştım cnm.yemeğim vardı Allahtan.ama şimdiden yarın ne yapsam diyorum:KK6:

diyetteğim ya sebze ağırlıklı pişiriyorum oh mis gibi:KK8::KK8:8:
Allahtan eşimde çok seviyor sebze pek dert olmuyor.ya kızlar karı koca herşey yeniliyorda
misafirlere özel ikramlarda bulunacak tarifleriniz var mı??siz yemek ismi söyleyin ben netten araştırırım.
gerçe bilirim kesin yapılışını..ama aklıma gelmiyo kızlar donup kalıyorum bütün aklımdaki yemekler uçuyo gidiyo yok böyle bişey:KK6:

ka_der cimm ne yapayım yarına akıl ver bana ya:KK76:

valla canım ben bugün adana yöresine ait ekşili köfte yaptımm,,,çok güzel oldu,,,içine yöreye özgü şeyler katılıyo,tarifini verirdim ama malzeme sıkıntısı olurrr sende,,,,ne tür tatlardan hoşlanırsınız canım,zeytinyağlı,etli,kıymalı,tavuklu,,,,vs...

karnı yarın patlıcan oturtma patlıcan kebabı(kürdan kebabı)bunlar yapılıyor ana yemek genelde..
patlıcan kurtarıyor bizi ama değişik birşeyler olsa fena olmazdı.
ama türk yemekleri kadar güzel yemek yok kızlar ayyy hep klasik dediğimiz yemekler olmasa ağzımızın tadı kaçar ama dimi:KK8::KK8:

bütün saydıklarını severiz canım hiç fark etmez:KK8:
bende yoğurtlu ekşili sulu köfteye bayılıyorum ya..
annem çok güzel yapar gidince spariş vereyim yapsın bari:KK9::KK9:

X