2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

selam kızlar ,uyumuşum hemen valla ,sonrasında kursa gıttım sonra gel yemek ye derken yataga gırdım sımdı ..üşüyorum çokk..

sabah geldım evıme 6da sabah 8de otobüse binip bı yerede gıtmem gerekıyordu ,bı baktım saat 8i5 gecıyor .nasıl cıktım evden bılmıyorum..

otobüs evın önünden gecıyor Allahtan yoksa tee aksama kadar bekle dur..

gittim hallettım eve gelıp çamasır yıka derken duş alıp yattım..hala uykum var..

yarın sabahta erken kalkmam lazım..

cok cabuk basladı tatıl dönüşü..ama tatıl cok güzeldı..kocamı özlemek iyi geldi :))

sızın naasıldı umarım kötü bi sey yoktur ..görüşürüz kızlar.yeni gelenler hoşgeldiiiii

gunaydınnnnn ,forumun bu hali hıc hosuma gıtmedı

evet ya girip bişey yazasım gelmiyor hiç hem çok yavaş
sumak ya sende prosun özel msajı gönderemiyorum arka arkaya 600 sn bekleyin diyor sendede öylemi ayrıca Pro üyeler konulara yazdıkları mesajların font, renk ve büyüklüklerini kaydedebiliyorlar, her seferinde bunları seçmeleri gerekmiyor, bu özellikte yok

Slm kızlar nasılsınız forumda sorun olduğu için böylemiş ama çok kötü

sumakcım bizim tatil iyi geçti bolca gezdk bu arada isimlernizi ala bilirmiyim :) siz arada konuşurke gçiyo ama karştırıyom :)

daha yenı geldım ..benım adım aysegul :)

öyle bı gecer zamankıyı ızlemek ıcın koştur koştur geldım valla..ayrıca forumun renklerını begendım eskısıne gore :)

günaydın nasılsınız kızlar memnun oldum ayşegülcm umarım unutmam :KK9:
ben kıızımdan dizi alışkanlığmı kaybettim malesef :KK53:

memnun oldum ayşegülcm umarım unutmam :KK9:

ben kızım sayesinde dizi izleme alışkanlığımı kaybettim :KK53:

nıhan merhaba cnım benım de 4 gun var adet olmama ,ınsallah olmam..

karsımda bı kız var benden cok sonra evlendı sımdı yenı bebegı oldu tahmını 3 günlük..

dısarıya agız sılme mendıllerını asmıslar..oturdum agladım ..

benım de olsunnn :KK5:

Ayşegülcüm ve diğer kızlar çok içten dua ediyom rabbim hepinizin kucaklarını tez zamanda doldursun kaç aydır bekliyonuz ayşegül ve nihan ablamnda ikinci olmasına rağmen 4 ay sonra oldu çünkü umuyom 2008 gelinleri sayfamızın bebişleri çoğalcak inşallah

Ayşegülcüm ve diğer kızlar çok içten dua ediyom rabbim hepinizin kucaklarını tez zamanda doldursun kaç aydır bekliyonuz ayşegül ve nihan ablamnda ikinci olmasına rağmen 4 ay sonra oldu çünkü umuyom 2008 gelinleri sayfamızın bebişleri çoğalcak inşallah

amin canımmmmm, dualarını eksik etme.

X