2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

çok teşekkür ediyorum kızlar hepinize iyi dilekleriniz için. ve emin olun ki herzaman dua ediyorum sizler için herzaman.

rahelcim sizinçok bi prob. yok o zaman. yani mesela eğer sperm sayısı çok düşük ise aşılama yapmadan ya da 3 yılı doldurmayı beklemeden direk tüp bebek raporu verilebiliyor. ama dediğim gibi eşinin testi normal ve senin de yumurtalar normal ise, kanallar açık ise o dediğin prosedürleri atlatman gerkiyr canım. olsun hiç üzülme. inşallah aşılamada olur. hem daha maliyeti düşük hem de tüp bebeğe göre kolay işlem aşılama. hiç gerek kalmaz inşallah tüp bebeğe. ilaç raporu bekliyorsun şimdi sanırım. gonal f mi verdi sanada dr?

mavi deniz adet olmana inan çok sevindim arkadaşım bu arada ilkkez birinin adet oluşuna bu kadar seviniyorum :)))) yazdığın gözümden kaçmış malum ramazanda hızlı hızlı okuyup cevap vermeye sizlerle beraber olmaya çalışıyorum

menzil canım ben teselli vermek için demedim cidden diyorum ne sorunlar var hamdolsunki seninki ilaçla kürle hallolacak arama yap bak ne kadar yararını gören var ibrahim saraçoğlunun sitesine gir orda kür yazıyor hatta dur ben senin için bakayım bekle 1 dakka:)))hah buldum

Kür 3: Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı
Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız.
Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra
ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla
keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda
akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz.
Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz.
Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

işe yarayacağına eminim faydasını gören çok arkadaş var ama itine şart:KK66:

neşe nerelerdesin bu ay ne yapmayı düşünüyorsun rahim filminimi çektireceksin yoksa tekrar doktora görünmekmi istiyorsun planın nedir

rahel canım vardır bundada bir hayır belkide aşılamadan hamile kalacaksın inşallah tatlım inşallah

diğer arkadaşlarım sizlerde kendinize iyi bakın emiii

hayırlı hafta sonları diliyorum herkese...

Canım hala ne yapacağıma karar vermededim. Dün iftara misafirim vardı kızlar, bugün de var ve dağ gibi ütülenecekler beni bekliyor. Hepinizi kocaman öpüyorum. Canım kürü ben kuru kuru yenecek sanıyordum, yazdığın için teşekkürler, ben de uygulasam iyi olacak. Başka kür tarfileri de var mı kızlar???

mavi deniz adet olmana inan çok sevindim arkadaşım bu arada ilkkez birinin adet oluşuna bu kadar seviniyorum :)))) yazdığın gözümden kaçmış malum ramazanda hızlı hızlı okuyup cevap vermeye sizlerle beraber olmaya çalışıyorum

menzil canım ben teselli vermek için demedim cidden diyorum ne sorunlar var hamdolsunki seninki ilaçla kürle hallolacak arama yap bak ne kadar yararını gören var ibrahim saraçoğlunun sitesine gir orda kür yazıyor hatta dur ben senin için bakayım bekle 1 dakka:)))hah buldum

Kür 3: Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı
Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız.
Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra
ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla
keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda
akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz.
Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz.
Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

işe yarayacağına eminim faydasını gören çok arkadaş var ama itine şart:KK66:

neşe nerelerdesin bu ay ne yapmayı düşünüyorsun rahim filminimi çektireceksin yoksa tekrar doktora görünmekmi istiyorsun planın nedir

rahel canım vardır bundada bir hayır belkide aşılamadan hamile kalacaksın inşallah tatlım inşallah

diğer arkadaşlarım sizlerde kendinize iyi bakın emiii

hayırlı hafta sonları diliyorum herkese...

Sagolasin canim evet buldum bu kuru ben. Ama burda keciboynuzu yok taaa ingiltereden gelebilir ebay vasitasiyla. Bir daha bakicam kibele nickli arkadas var onada sorcam bakim bi. Bakalim esimde cok emin o gun cok az meni geldiginden. Ramazandan sonra duzelir diyor. Allahim insaaaaallll...

sevgili menzilgulu, keciboynuzu latince adi carob.
bunun cvs gibi pharmacy srorelarda veya internette direkt tupe doldurulmus sekilde satilani var. yani kaynatmana vs gerek kalmiyor. ilac gibi yutuyorsun gunde 3 adet.

benim aldigimsa 1LB TRULY RAW WILDCRAFTED CAROB POWDER FROM SPAIN. hemen geliyor siparis edince. paypale uye oluyorsun eger paypalin yoksa.

carob herbal diye arattirdiginda da cikiyor. amazonda vs de var ama sakin 40-50 dolar diye korkunc rakamlar verme. 5-6 dolar 8 dolar 1 tup.

ayrica texasta var mi bilmiyorum. natural food satan yerler var. whole foods mu ne? orasya da git. icinde carob olan sekerlemeler cikolatalar var. kendisi bile vardir. esine bol findik al. gerci burada findik yok neden bilmiyorum. hemen siparis ver. bol bol yesin. uk dan spainden geliyor olmasina bakma hemen geliyor.

canim uzulme lutfen. emin ol. bence hersey duzgun olacak.

bu arada biz tasindik. 3. kattan 1. katat. internet baglantimiz hala 3. katta. ben de baykus gibi elimde laptop merdivenlerden yaziyorum. evden cekmiyor.

carsamba gunu baglanacak daha rahat konusuruz.

ozellikle bu tozu herseyine kat. sutune, kahvesine, tostuna, yemegine, iftarina, sahuruna... hadi canim Allah yardimcimiz olsun.

bir de dedigim gibi cinko hapi al. o da erkeklerin cinsel gucu icin cok etkiliymis.

sevgili menzilgulu, keciboynuzu latince adi carob.
bunun cvs gibi pharmacy srorelarda veya internette direkt tupe doldurulmus sekilde satilani var. yani kaynatmana vs gerek kalmiyor. ilac gibi yutuyorsun gunde 3 adet.

benim aldigimsa 1LB TRULY RAW WILDCRAFTED CAROB POWDER FROM SPAIN. hemen geliyor siparis edince. paypale uye oluyorsun eger paypalin yoksa.

carob herbal diye arattirdiginda da cikiyor. amazonda vs de var ama sakin 40-50 dolar diye korkunc rakamlar verme. 5-6 dolar 8 dolar 1 tup.

ayrica texasta var mi bilmiyorum. natural food satan yerler var. whole foods mu ne? orasya da git. icinde carob olan sekerlemeler cikolatalar var. kendisi bile vardir. esine bol findik al. gerci burada findik yok neden bilmiyorum. hemen siparis ver. bol bol yesin. uk dan spainden geliyor olmasina bakma hemen geliyor.

canim uzulme lutfen. emin ol. bence hersey duzgun olacak.

bu arada biz tasindik. 3. kattan 1. katat. internet baglantimiz hala 3. katta. ben de baykus gibi elimde laptop merdivenlerden yaziyorum. evden cekmiyor.

carsamba gunu baglanacak daha rahat konusuruz.

ozellikle bu tozu herseyine kat. sutune, kahvesine, tostuna, yemegine, iftarina, sahuruna... hadi canim Allah yardimcimiz olsun.

bir de dedigim gibi cinko hapi al. o da erkeklerin cinsel gucu icin cok etkiliymis.

Canim benim sagolasin. Ama birsey sorcam bu denilen kur seklinde uygulanirsa etkili oluyormus. Yoksa bunun tozu ne bilim pekmezi o kadar etkili degilmismis bilmiyorum valla. Ama dedigin gibi alicam insallah.

Tasindiginiza sevindim. Hayirli olsun.

Kızler hepinizin günü aydın olsun..Hepinize desteğiniz ve dualarınız için teşekkür ederim...
Tuubay canım evet dediğin gibi sorun olmadığı için aşılama denildi ama ne bileyim onda şans düşük biliyorsun..Hakkımızda hayırlısı olsun artık ne yapalım...
Burcu canım eşine test yapılmışmıydı ben hatırlayamadım..Ama keçiboynuzunu bende çok duydum gerçi denemedim ama..Umarım sende de güzel sonuçlar verir..
herkese kolay gelsin...

Kızler hepinizin günü aydın olsun..Hepinize desteğiniz ve dualarınız için teşekkür ederim...
Tuubay canım evet dediğin gibi sorun olmadığı için aşılama denildi ama ne bileyim onda şans düşük biliyorsun..Hakkımızda hayırlısı olsun artık ne yapalım...
Burcu canım eşine test yapılmışmıydı ben hatırlayamadım..Ama keçiboynuzunu bende çok duydum gerçi denemedim ama..Umarım sende de güzel sonuçlar verir..
herkese kolay gelsin...

Evet canim yapildi ve sperm sayisi dusuk cikti. Biz yemek yememesine gucsuz kalmasina yorduk. Bir daha yaptiricaz testi. Insallah bu sefer iyi cikar.

Merhabalar kızlar...Yeni bir hafta yeni umutlar...Hepinize sağlık, afiyet diliyorum.Mavideniz canım, nihayet adet olmuşsun senin adına çok sevindim inşallah bir daha böyle bir sıkıntı yaşamazsın.
Tüm başsağlığı mesajlarınız için çok çok sağolun arkadaşlar...Bu arada günüm hiç şaşmadan adet oldum hatta bitmek üzere.Umutlar yarınlara kaldı yine.Ama olsun canımız sağolsun. Olacak ne varsa kaderimizde onu yaşayacağız eninde sonunda.
Gerçekten sayı olarak giderek çoğalıyoruz ve yaz bitiyor maalesef...
Bence Konu ismi '' Hamile Değilim ama azimliyim Anne Olacağım '' olsun:)Tabi bu biraz esprili bir öneri, ne biliyim içimden geldi...
Bu arada şu hayıt tohumu hakkında araştırmalar yaptım çok şifalı ve zararsız bir bitki.Tohumunu kullanmaya başladım bir umut işte, belki ilgilenirsiniz anahtar kelimelerde veya arama yaptığınızda bununla da ilgili paylaşımlar var.Ben kendi adıma zarar görmeyeceğime inandım ve tohumu aktardan alıp demleme usulü içmeye başladım.Hayırlısı...
Herkes kendine iyi baksın tamam mı? Öpüyorum kızlar...

slm kızlar nasılsınız..yeni bir hafta ugurlu gelsin hepimize..nasıl gidiyor bugün pek ugrayan olmamış galiba...bendede aynı hep..bal çörek otu tarçın yiyorum c.tesiden beri...
zaman hiç geçmiyor... ama bu ara bunaldım biraz..yarın sınav olacagı yere gidecem sabah birazda orada ders alacam c.tes sınav var..umarım iyi geçer..bayram gelse çabuk hayırlısı ile ailemin yanına gitsem biraz degişiklik iyi gelecek..

menzil gülü haklısın cnm ramazan dolayısıyla olmuştur bizdede olmuştu ...günler uzun aç susuz duruyorsun akşama kadar normalde de zaten insanı bitkin düşürür uzun süreli açlık..tekrar yaptırın bakalım testi inş.yükselir bir de onun stresi oılmasın..hayırlısı olsun cnm..dua et..

burcu bencede açlık susuzluk etkilemiştir diye düşünüyorum sen bulabilirsen kürünü uygalarsan daha iyi olur çünkü sitede fayda gören arkadaşların hepsi ne pekmezi ne hapı kürü diyorşar ki ibrahim saraçoğluda aynısını diyor

neşeciğim kolay gelsin canım valla ramazanda iş güç bitmiyor bereketli bir ay hamdolsun misafiri işi bitmiyor:))))

rahelciğim az umutta olsa sonuçta umutvar veren Rabbim ondada verir umudunu kaybetmek yok

librarian demek bu ay hayırlı değilmiş de ben hep öyle yapıyorum

diğer arkadaşlarım sizleride öpüyorum

haa bu arada ben en son cuma doktora gitmiştim hatırlarsanız solda iki adet 17 lik yumurta vardı pazartesi bi daha bakalım dedi doktor ve bugün gittiğimde ikiside ortada yoktu:)))))yani hafta sonu kendiliğinden çatlamış iğneye falanda gerek kalmadı:)))doktor sende hiçbirşey yok yumurtalıklarının rezervi büyümesi çatlaması herşeyi gayet düzgün o yüzden bu ay adet olursan direk rahim filmi ve spermiyorgram istiyorum dedi bakalım hayırlısı artık

neyse mutfağa geçme vakti geldide geçiyor:)))hadi herkese hayırlı iftarlar kız birgünde bana gelin iftara:))))öpüyorum can arkadaşlarım

benssenbcim insallah haftasonu bos gecmemistir sizde, catlama olmus ya:KK66: Canim insallah dedigimiz gibidir yememe icmeme sorun olmustur insallah..

mavi deniz sanada sinavinda basarilar...

librariancim teklif ettigin baslik esprili ve guzel olabilir bencede..

nesemese, fatima zehra, goknur, yasemink, tuubay herkeste son durumlar nedir?

değerlendirdim ama taktir Allahın çünkü yumurtanın ömrü çatladıktan itibaren 24 saatmiş bakalım o ana denk getirebildimmi gerççi ben bu sefer getirdiğime inanıyorum çünkü ilk defa hissettim çatlamanın gerçekleştiğini hatta doktora gittiğimde bakarken yoklar dimi dedim oda evet hemde ikiside kaybolmuş dedi güldü:))))ve ben hissettiğim için değerlendirdim yani belkide pazartesi iğne olacak diye değerlendiremeyebilirdimde dedim ya herşey taktir-i ilahi bakalım hayırlısı artık ama olmadı rahim filmi ve spermiyogram kesin olacak cidden sperm azlığı ramazandan kaynaklanıyordur burcu çünkü 12-13 saat aç kalıyorlar Allah yardım ediyor ama hamdolsun çok şükür çokk

değerlendirdim ama taktir Allahın çünkü yumurtanın ömrü çatladıktan itibaren 24 saatmiş bakalım o ana denk getirebildimmi gerççi ben bu sefer getirdiğime inanıyorum çünkü ilk defa hissettim çatlamanın gerçekleştiğini hatta doktora gittiğimde bakarken yoklar dimi dedim oda evet hemde ikiside kaybolmuş dedi güldü:))))ve ben hissettiğim için değerlendirdim yani belkide pazartesi iğne olacak diye değerlendiremeyebilirdimde dedim ya herşey taktir-i ilahi bakalım hayırlısı artık ama olmadı rahim filmi ve spermiyogram kesin olacak cidden sperm azlığı ramazandan kaynaklanıyordur burcu çünkü 12-13 saat aç kalıyorlar Allah yardım ediyor ama hamdolsun çok şükür çokk

Oh cok iyi, cok sevindim insallah hayirlisi ile bu sefer bebisin gelir canimcim:)

Tuubay sana bir sorum olucak. Esimin spermlerinde galiba sekil bozukluguda var:KK43: Morfoloji sekille ilgili degilmi??

Sorum su, eger sekil bozuklugu varsa mikroenjeksiyon yapiliyordu galiba?? Birde eger tup beb ek yapmamiz gerekirse spermin yumurtayi dolleme orani cok mu dusuktur? Diger sorumda, tup bebek yapabilmek icin kriterler neler??

Allah razi olsun, cok tesekkur ederim simdiden.

Kizlar esimin spermiyogram sonuc kagidini aldimda, durum pek ic acici degil. Allah sonumuzu hayir etsin.

Arkadaslar cok ama cok uzgunum az once agladim ve ben bunu esime belli etmemeliyim. Onun uzulmesini asla istemem ama tup bebek yapma sansimizin bile olmayisi beni gercekten mahvediyor. Yani dusunmek istemiyorum..Onceden su kadar ay daha bekleriz herhalde derken simdi belkide yillarca beklicez belkide hic olmayacak:KK43:(

canım ya bozma moralini biliyorsun bu tür sorunlarda ne kadar moral yerlerde gezsede metanetimizi korumamız gerekiyor bizimkide ay sonu yapılacak ve şimdiden olumlu olumsuz herşeye hazırlamaya çalışıyorum kendimi çünkü diyorumki Yüce Mevla veriyorsa hastalığında sorunlarında bir hayır vardır haa bunda ne hayır var diyeceksiniz ben inanıyorumki vardır belkide bebişlerimize kavuşma vaktimize daha vardır ve Mevlam bize bu tür halledebileceğimiz sorunlar veriyordur yani tevekkülü elden bırakmamak yılmamak lazım Allah yar ve yardımcımız olsun burcucuğum seni çok iyi anlıyorum ama olumsuz düşünmektense olumlu düşünerek çare aramak prensibimdir

ya nerden çıkardın olmayacağını ne diye ağlıyorsun güzel kardeşim dur bi daha net birşeyler yok ortada sakin olmaya çalış ve bol bol dua et canım hemen yelkenleri suya indirme Rabbim çaresiz dert vermesin

X