2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

kızlar sagolun geçmiş olsun dilekleriniz için.. neşecim sanırım biraz stres oldu a.sgebe kalacagımı düşürken (herkes gibi) hem gebe kalamayışım hemde regl olamayışımsenağlama beni daha da yıprattı fazla takmıyorum kafama derken :teselli:en ufak belirtide hah oldum işte diye beklenti içerisinde oldgumu farkediyorum yani elimde olmadan.. doktor konusuna gelince bu doktora güveniyorum senelerdir görümcem gider gelir dogumuda o yaptı çevresindeki arkadaşlarda hep gitti yani ilgili doktor öyleki aradıgımda bile hemen sordu geçikti der demez gebe misin yoksa diye sevindi..bende geçen cuma aramıştım doktoru zaten geçikince..oda bana progestanı vermişti 5 gün sabah akşam kullan diye..ama ben sormayı unuttum ilaç bitince hemen olurmuıyum yada kaç günde olurum diye..saat 1 gibi falan aramayı düşünüyorum..ilaç biiti dün hala olamadım diye bakalım ne diyecek..durum böyle bende arkadaşlar..sizler ne yaptınız nasıl gidiyor??

kızlar kimseler ugramamış neredesiniz yaaa..ben doktoru aradım ilaç bittikten sonra kaç içerisinde olurum diye ama doktor 4 ten sonra gelecekmiş cepten de aramak istemedim acil bir durum olmadıgı için.ama sekreterine sordum ortalama ilaç bitiminden 1 hafta 10 gün sonra regl olursunuz dedi..uzun bir süre yaa..forumda aratırken bir yerde okudum ortalama 6 gün sonra regl olmuş demekki hemen olmuyormuş regl tabii bünyeden bünyeye degişir ama beni bu progestan düzene sokmamıştı öncedende..ama doktora söylememiştim.çok karıştı yaaa..yine aynı forumda ilaç bittikten 2 gün sonra tekrar test yapın demiş doktor..ya bana bakarmısınız belki ümidiyle daha neler düşünüyorum..rabbim hayırlısını nasip etsin.ara ara gelen şu kasık agrılarım haberci gibi ama neyse..

kızlar kimseler ugramamış neredesiniz yaaa..ben doktoru aradım ilaç bittikten sonra kaç içerisinde olurum diye ama doktor 4 ten sonra gelecekmiş cepten de aramak istemedim acil bir durum olmadıgı için.ama sekreterine sordum ortalama ilaç bitiminden 1 hafta 10 gün sonra regl olursunuz dedi..uzun bir süre yaa..forumda aratırken bir yerde okudum ortalama 6 gün sonra regl olmuş demekki hemen olmuyormuş regl tabii bünyeden bünyeye degişir ama beni bu progestan düzene sokmamıştı öncedende..ama doktora söylememiştim.çok karıştı yaaa..yine aynı forumda ilaç bittikten 2 gün sonra tekrar test yapın demiş doktor..ya bana bakarmısınız belki ümidiyle daha neler düşünüyorum..rabbim hayırlısını nasip etsin.ara ara gelen şu kasık agrılarım haberci gibi ama neyse..

canım yeter atık kafana takma hayırlısı neyse rabbım o9nu nasıp eder sana.sen dua et yeterkı.durumundan bızı bılgılendır olurmu.merak edyoruz.benımde bırkacgun davetlerım vardı.cumartesıde var ınsallah.bakalım bu ramazan cok yogunum ama ınsanın mısafır agırlaması kadar guzelo huzurlu bırsey yok yanı.ben sureklı takıpteyım sızı.bu arada tubayın ıkızı yoooooooooooookkkkkkkkkk ucuzu var.kac kere soledı ya.kızlar asıkmısınız nesınız.....he bu arada tubay bana dua et bende ıkız ıstıyorum banane banane:sm_cool:hepınızı opuyorum mavıdenız rahel nese burcu tubay ve adını suan hatırlamadıgım butun kk lılar.:enbuyukkk:

mavidenizcim valla senın durumunda ben olsam bende acaba derdim..canım umarım ciddi bir sorun yoktur. stres yapmamaya gayret et ondanda gecikebiliyor..

:1shok: tuubayın üçüzümü var... ben ikiz sanıyordum..Sağol canım uyardığın için.. benim ikizim olacak ama allahın izniyle...:teytey:

:1shok: tuubayın üçüzümü var... ben ikiz sanıyordum..Sağol canım uyardığın için.. benim ikizim olacak ama allahın izniyle...:teytey:

hıııııı hamile degilsin sen dimii.kız ben çok dalgınım bu ara uyur gezer gibiyim hönk :1shok::1shok:eek:luyorum okurken bak bişe oldgugunda alıştıra alıştıra söyleyin kalbim dayanmıyor zatiii...

kızlar şöyle baktım da sayfalara hep size huzursuzlugumdan bahsetmişim :1no2: regl olmadım söyle böyle ancak başınızı agrıtıyorum kusura bakmayın...yazılarımı okudugunuzda offf aynı şey yine diyorsunuz dimi hadi inkar etmeyin :roflol:bakıiiimmmkaydirigubbakcemile3

a.s a.s :roflol: sırnaşık şey :1rolleyes: :1shok:
yaaaaaaa üçüz anacım üçüz. ben niye bu kadar düşünüyorum , endişeleniyorum sanıyorsunuzzzzzzz??????? işte bu yüzden.

bebekler iyidirler heralde kızlar. en son 2 hafta önce gördün ve daha 1 hafta var kontrole ama bn pek iyi değilim. acaip bir şişkinlik ve ara ara saplanan ağrılarım var. ya bebekler büyüdükçe yer kavgası yapmaya başladılar yada bilmiyorum işte üçüz hamileliğin sıkıntıları başladı.

ikiz isteyen arkadaşlarım inanın kulağa çok hoş gelmesine rağmen çok zor. yapmayın etmeyin allahım tek tek versin size. ama yok illaki ikiz olsun ben razıyım herşeye diyorsanız ALLAHIM İKİZ, ÜÇÜZ VERSİN SİZE DE İNŞALLAH.

gece uykularım çok rahat değil artık.yüz üstü uyumaya bayılırdım, şimdi yatamıyorum maalesef. sürekli uyanıyorum, sürekli bir daralma giriyor. allahım herkesin yardımcıdı olsun, içlerinde benim de.

mavidenizim biraz rahat ol be bacım ya. sen stres yaptıkça daha da gecikecek gibime geliyor. bırak rahat rahat tut orucunu işte ne güzel borçlanmadan a.s.

öptüm hepinizi kızlarrrrr :1hug:

kızlar hepinizin günü aydın olsun...Librarıan canım başın sağolsun, dedenin mekanı cennet olsun..
Mavideniz canım sanada geçmiş olsun. Umarım bugün daha iyisindir. Canım başka bir doktora gitseydin bu kadar uzama oluyormuydu bilmiyorum ama..Bence tekrar git doktora..
Benssenb nerelerdesin doktor ne dedi?
Burcu canım sende doktora gitmiştin sorun yoktu hatıladığım kadarıyla ama son durumu hatırlayamadım canım...
Neşecim sende iyisindir umarım..
Yasemin sen ve fasulyende iyidir umarım :))))
Zehra canım davetler bitmedimi seni göremiyoruz...
Tuubay canım sen ve ikizler nasıl..Sen benım pozitif düşünememe neden olan kişisin. Umarım bende senin kadar şanslı olurum...:))))))))
unuttuğum kim kaldıysa özür dilerim..
Bu arada Neşe listeyi halletsen bir ara ben kimler var hep unuttum...

Canim benim hersey normal cikti cok sukur bir FSH degerini bekliyordum o da iyi cikti cok sukur. Simdi esimin sonucunu bekliyoruz o da insallah iyi cikar.

Ikizim olucak demissin canim Allah hayirli evlatlar versin.

a.s a.s :roflol: sırnaşık şey :1rolleyes: :1shok:
yaaaaaaa üçüz anacım üçüz. ben niye bu kadar düşünüyorum , endişeleniyorum sanıyorsunuzzzzzzz??????? işte bu yüzden.

bebekler iyidirler heralde kızlar. en son 2 hafta önce gördün ve daha 1 hafta var kontrole ama bn pek iyi değilim. acaip bir şişkinlik ve ara ara saplanan ağrılarım var. ya bebekler büyüdükçe yer kavgası yapmaya başladılar yada bilmiyorum işte üçüz hamileliğin sıkıntıları başladı.

ikiz isteyen arkadaşlarım inanın kulağa çok hoş gelmesine rağmen çok zor. yapmayın etmeyin allahım tek tek versin size. ama yok illaki ikiz olsun ben razıyım herşeye diyorsanız ALLAHIM İKİZ, ÜÇÜZ VERSİN SİZE DE İNŞALLAH.

gece uykularım çok rahat değil artık.yüz üstü uyumaya bayılırdım, şimdi yatamıyorum maalesef. sürekli uyanıyorum, sürekli bir daralma giriyor. allahım herkesin yardımcıdı olsun, içlerinde benim de.

mavidenizim biraz rahat ol be bacım ya. sen stres yaptıkça daha da gecikecek gibime geliyor. bırak rahat rahat tut orucunu işte ne güzel borçlanmadan a.s.

öptüm hepinizi kızlarrrrr :1hug:

Tuubaycim senin kac aylikti bebeler? Sikintilar basladi demissinde.

hıııııı hamile degilsin sen dimii.kız ben çok dalgınım bu ara uyur gezer gibiyim hönk :1shok::1shok:eek:luyorum okurken bak bişe oldgugunda alıştıra alıştıra söyleyin kalbim dayanmıyor zatiii...

kızlar şöyle baktım da sayfalara hep size huzursuzlugumdan bahsetmişim :1no2: regl olmadım söyle böyle ancak başınızı agrıtıyorum kusura bakmayın...yazılarımı okudugunuzda offf aynı şey yine diyorsunuz dimi hadi inkar etmeyin :roflol:bakıiiimmmkaydirigubbakcemile3

Bence kendini rahat biraksan kafani bosaltmayi basarsan olucak insallah.

Bence kendini rahat biraksan kafani bosaltmayi basarsan olucak insallah.
kız sen bana pek pas vermiyon gibi buaralar hafiftenyerimseniben ..ne bileyim sanki öyle gibi algıladım...:eek:klava:

sonucunun iyi çıkmasına çok sevinmdim inş.diger sonuçlarda iyi çıkar buda moralinizi daha da yükseltir umarım bu morallede bide ciiik diye minicik geldigini haber verir size...hıı ne dersin..rabbim o günleri görmeyi nasip etsin hepimize..reglin yeni bitti dimi senin..bak bu sefer fazla kendini yıpratmamaya çalış oluruna bırak ama hiçte ümitsiz olma moralini hep yüksek tut sizi motive edecek şeyler yapın çıkın biraz dolaşın sinemaya falan gidin keyfiniz yerinize gelsin biraz hep evde tıkılıp aynı şeyleri düşünmeyin..farklılıklar katmaya çalış hayatına..cnm biliyorum bunları uygulamaya gelince bendede icraat sıfır oluyor ama bunu bebişimiz için yapacagız..bende söz verdim kendime..zaten bu bayramda biz ailemin yanına gidecez:eek::eek: o biraz rahatlatacak beni degişiklik olacak özlemiştimde hem..:lepi:

Tuubay cım canım Allah sabrını ve kolaylığını verecektir merak etme...Sağlıkla kucağına al da hayırlısı ile...Hepsini birden zaten alamazsın :)))) Tek tek al emi :)))))
Mavideniz neden öyle düşünelim herkes sıkıntısını belirtiyor burada..Sen sıkma canını bekle adet gelsin rahatca gitsin inşallah..
Burcu canım ikizim olacak dedim ama öylesine be hayatım..Daha ortada birşey yok..Hani tüp bebek olacak ya o nedenle ikiz dedim hayatım..Henüz ne ikiz ne tekiz hiçbirşey yok ..:)))))))))))))

kız sen bana pek pas vermiyon gibi buaralar hafiftenyerimseniben ..ne bileyim sanki öyle gibi algıladım...:eek:klava:

sonucunun iyi çıkmasına çok sevinmdim inş.diger sonuçlarda iyi çıkar buda moralinizi daha da yükseltir umarım bu morallede bide ciiik diye minicik geldigini haber verir size...hıı ne dersin..rabbim o günleri görmeyi nasip etsin hepimize..reglin yeni bitti dimi senin..bak bu sefer fazla kendini yıpratmamaya çalış oluruna bırak ama hiçte ümitsiz olma moralini hep yüksek tut sizi motive edecek şeyler yapın çıkın biraz dolaşın sinemaya falan gidin keyfiniz yerinize gelsin biraz hep evde tıkılıp aynı şeyleri düşünmeyin..farklılıklar katmaya çalış hayatına..cnm biliyorum bunları uygulamaya gelince bendede icraat sıfır oluyor ama bunu bebişimiz için yapacagız..bende söz verdim kendime..zaten bu bayramda biz ailemin yanına gidecez:eek::eek: o biraz rahatlatacak beni degişiklik olacak özlemiştimde hem..:lepi:
Yok be gulum nerden cikariyorsun. Dedim ya bugunlerde buraya birseyler yazmazsam bunun sizinle bir alakasi yok tamamen benim bu ayki ruhsal durumumdan kaynaklaniyor. Belki duzelirim ama hala ayniyim.

menzil gülü benim bebişler 11 hafta 4 günlük yani 12. haftadayız. cmtsi 3 ay bitiyor 4. aya adım atıyor inş. nasipse.

rahelcim inş. allahım bizi zor durumlarda bırakmayacaktır, taşıyamayacağımız yükler vermeyecektir. allahım kimseye kötü tecrübeler yaşatmasın inş.

Yok be gulum nerden cikariyorsun. Dedim ya bugunlerde buraya birseyler yazmazsam bunun sizinle bir alakasi yok tamamen benim bu ayki ruhsal durumumdan kaynaklaniyor. Belki duzelirim ama hala ayniyim.

ne bileyim bendede bi huzursuzluk var işte...zaten çok ciddi dgldim takıldım biraz sana..ama bu ruh halini degiştirmeye bak lütfen seni böyle görmek istemiyoruz..dua et sürekli..
kızlar doktoru aradım tekrar oda bana ilaç bittikten ohaftayı beklemem gerektigini söyledi. ilaç bititkten 3 4 gün sonra falan regl olurmuşum..2 gün geçti sayılır en son çarş sahurda almıştım,hafta sonuna hafta başına inş.olurum..
bu arada ben cüzleri henüz okuyamadım valla ..güya hatim indirecektim bu ay ben ne gezer yarısnda bile dglm kur'anın neyse okuyabildigim kadar okuayacagım artık..

librarian canım başın sağolsun Rabbim geride kalanlara acil sabır vede hayırlı uzun ömür nasip etsin sende kendine iyi bak bu gibi durumlarda insan gerçekten çok etkilenebiliyor

burcu sonuçlarının normal çıkmış olmasına sevindim arkadaşım

rahel canım inşallah ikizin olur can-ı gönülden olmasını isterim benşm herşey burcu gibi normal çıktı çok şükür olmaması için hiçbir sorun yok dedi şuan takibe aldı şayet bu ay olmazsa vakit kaybetmeyelim rahim filmi alalım dedi hayırlısı bakalım zaman neyi gösterecek

mavi canım cidden adet olmamak insanı daha bi stresli yapıyor olsa gerek umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer bunun bir nedeni olmalı ama üzerinde durman gerekir

tuubay üçüz oluşu seni bayağı bi tedirgin etmiş ama ben ikiz olmasına razıyım zaten benim eşimin tarafında ikiz var benimde anne tarafında var ama uzaktan benim kayınlarım ikiz:))))yani olabilme şansım var gerçi veren Mevlam hiç ailesinde ikiz olmayanada veriyor takdiri ilahi

yasemin bebiş nasıl bebiş canı neler istiyormuş bebişin:))))

kızlar cidden genel anlamda bir sakinlik hevessizlik söz konusu dilerim en kısa zamanda bu psikolojiden çıkarız neşe fatıma sizlerede selam canlarım hadi Allaha emanet olun hayırlı iftarlar...

Hadi kızlar dağıtalım şu kasvetli havayııııııı
Daha yepyeni umut dolu aylar bizi bekliyor. Annelerinin eşşek sıpaları kolayca gelmeyecek işte, illa bizi uğraştıracaklar. Peki biz yılacak mıyız?
Kızlar ben bu siteye girmeden önce hiçbişi bilmiyordum, şimdi nerdeyse master yapıcaz bu konuda. Düşünüyorum da eskiden yaşayan kadınlarımız ne yapıyorlardı ki, toplum baskısı, işler, ailelerle içiçe yaşantı, yalnızlık...vb pek çok sıkıntı içinde bebek özlemi çekiyorlardı. Biz çok şanslıyız, teknoloji ilerledi, sorunlarımız neler anlamaya çalışıyoruz, belki ömrümüz boyunca yüzünü bir sefer bile göremeyeceğimiz insanlarla dostluklar kurup birbirimize destek oluyoruz. Bu günümüzün tadnı çıkaralım, ne dersiniz?
Hatırlıyorum bundan birkaç yıl önce ah eşimle bir evelenebilsem diye hayaller kuruyordum.
Daha önceleri ah aşık olabileceğim biri karşıma çıkacak mı diyordum.

Şimdi sağlığımız yerinde mi?
Eşlerimizi seviyor muyuz?
Huzurlu muyuz?
Kendimizle barışık mıyız?
En önemlisi, bir Yaradanın varlığına inanıyor muyuz?
Öyleyse neden kendimizi kasıyoruz?
Bu bizim başarısızlığımız değil, imtihanımız, bunun daha yeni farkına vardım. Şimdiye kadar hep başarısızlığım olarak gördüğüm için kendimi kastım bence.

Sonuç ne oldu? Adetimin düzeni bozuldu, eşimle aramda soğuk rüzgarlar esiyor, gizliden yaptığım testlerin tek çizgi çıkmasının verdiği sıkınıyla etrafımdakileri ve en önemlisi kendimi kırar oldum. Artık yumurtlama, yumurtlama günü lafını duymak bile eşimi huzursuz ediyor, doktora gitmemi yasakladı, rahim filmi için gidersem bana hiç dokunmayacak biliyorum. Kendi kendime bişeyler yapmama kızıyor, bilgisayarda ne zaman buraya girsem bir yolunu bulup kapattırıyor. Oysa ilk başlarda o bebiş istiyordu ben derslerim yüzünden erteliyordum. Ben yanlış bir yol çizdim, cahilce ve bencilce davrandım.

Kızlar bu yazdıklarım kendi öz eleştirim, sakın üstünüze alınmayın. Bugün yaşadığım birtakım sıkıntılar sebebiyle hayatta hiçbir garantim olmadığını farkettim. Her an işimi, eşimi, sağlığımı, malımı mülkümü, herşeyimi kaybedebilirim. Öyle bir rahata dalmışım ki sanki dünyaya kazık çakmışım (kaba tabirler için özür diliyorum).
Bebiş mi, buyursun gelsin ama o gelirken beni de değiştirmesin, bencilleştirmesin. Başkalarına "benim de bebişim oldu" demek için değil, onunla herşeyimi paylaşabilmek için istiyorum ama hayırlısı ile sağlıkla istiyorum. Olmazsa da önceden bir arkadaşımızın dediği gibi bana sağlığım, eşim, ailelerim, çevrem, kısaca Yaradanın verdiği tüm nimetler yeter ("Bana eşim yeter" diyen arkadaş kimdi hatırlayanınız var mı, iyice unutkan oldum)

Canım sen değil ben bile hala senden ümidimi kesmedim.

Senin yazılarını okuduğumda "aynı ben" diyorum. Hatta benim 20li yaşların başındaki halim gibisin. Seni ve burdaki tüm kızlaı çok seviyorum.

Menzil gülü canım sonuçlarına çok sevindim inşallah eşinin sonuçları da güzel çıkar. Benssenb ve ikinizin ışığı sönünce grubumuz da karanlıkat aklıyor, lütfen azıcık daha gayret edin, tam ümitlerin azaldığı anda Rabbim hepimizi sevindirecek hiç şüphem yok. Ben yolun sonuna çok yaklaştığımızı hissediyorum.

İsmini unuttuğum tüm hamişlerimiz ve umut yolcularımız, bence listeyi yenilemek değil de yeni bir topiğe geçmenin zamanı geldi, malum 2008 yaz bitti. Ne yapalım, önerileriniz ne? Beni yalnız bırakmayacaksınız :çok üzgünüm: dimi?

Hadi kızlar dağıtalım şu kasvetli havayııııııı
Daha yepyeni umut dolu aylar bizi bekliyor. Annelerinin eşşek sıpaları kolayca gelmeyecek işte, illa bizi uğraştıracaklar. Peki biz yılacak mıyız?
Kızlar ben bu siteye girmeden önce hiçbişi bilmiyordum, şimdi nerdeyse master yapıcaz bu konuda. Düşünüyorum da eskiden yaşayan kadınlarımız ne yapıyorlardı ki, toplum baskısı, işler, ailelerle içiçe yaşantı, yalnızlık...vb pek çok sıkıntı içinde bebek özlemi çekiyorlardı. Biz çok şanslıyız, teknoloji ilerledi, sorunlarımız neler anlamaya çalışıyoruz, belki ömrümüz boyunca yüzünü bir sefer bile göremeyeceğimiz insanlarla dostluklar kurup birbirimize destek oluyoruz. Bu günümüzün tadnı çıkaralım, ne dersiniz?
Hatırlıyorum bundan birkaç yıl önce ah eşimle bir evelenebilsem diye hayaller kuruyordum.
Daha önceleri ah aşık olabileceğim biri karşıma çıkacak mı diyordum.

Şimdi sağlığımız yerinde mi?
Eşlerimizi seviyor muyuz?
Huzurlu muyuz?
Kendimizle barışık mıyız?
En önemlisi, bir Yaradanın varlığına inanıyor muyuz?
Öyleyse neden kendimizi kasıyoruz?
Bu bizim başarısızlığımız değil, imtihanımız, bunun daha yeni farkına vardım. Şimdiye kadar hep başarısızlığım olarak gördüğüm için kendimi kastım bence.

Sonuç ne oldu? Adetimin düzeni bozuldu, eşimle aramda soğuk rüzgarlar esiyor, gizliden yaptığım testlerin tek çizgi çıkmasının verdiği sıkınıyla etrafımdakileri ve en önemlisi kendimi kırar oldum. Artık yumurtlama, yumurtlama günü lafını duymak bile eşimi huzursuz ediyor, doktora gitmemi yasakladı, rahim filmi için gidersem bana hiç dokunmayacak biliyorum. Kendi kendime bişeyler yapmama kızıyor, bilgisayarda ne zaman buraya girsem bir yolunu bulup kapattırıyor. Oysa ilk başlarda o bebiş istiyordu ben derslerim yüzünden erteliyordum. Ben yanlış bir yol çizdim, cahilce ve bencilce davrandım.

Kızlar bu yazdıklarım kendi öz eleştirim, sakın üstünüze alınmayın. Bugün yaşadığım birtakım sıkıntılar sebebiyle hayatta hiçbir garantim olmadığını farkettim. Her an işimi, eşimi, sağlığımı, malımı mülkümü, herşeyimi kaybedebilirim. Öyle bir rahata dalmışım ki sanki dünyaya kazık çakmışım (kaba tabirler için özür diliyorum).
Bebiş mi, buyursun gelsin ama o gelirken beni de değiştirmesin, bencilleştirmesin. Başkalarına "benim de bebişim oldu" demek için değil, onunla herşeyimi paylaşabilmek için istiyorum ama hayırlısı ile sağlıkla istiyorum. Olmazsa da önceden bir arkadaşımızın dediği gibi bana sağlığım, eşim, ailelerim, çevrem, kısaca Yaradanın verdiği tüm nimetler yeter ("Bana eşim yeter" diyen arkadaş kimdi hatırlayanınız var mı, iyice unutkan oldum)

Canım sen değil ben bile hala senden ümidimi kesmedim.

Senin yazılarını okuduğumda "aynı ben" diyorum. Hatta benim 20li yaşların başındaki halim gibisin. Seni ve burdaki tüm kızlaı çok seviyorum.

Menzil gülü canım sonuçlarına çok sevindim inşallah eşinin sonuçları da güzel çıkar. Benssenb ve ikinizin ışığı sönünce grubumuz da karanlıkat aklıyor, lütfen azıcık daha gayret edin, tam ümitlerin azaldığı anda Rabbim hepimizi sevindirecek hiç şüphem yok. Ben yolun sonuna çok yaklaştığımızı hissediyorum.

İsmini unuttuğum tüm hamişlerimiz ve umut yolcularımız, bence listeyi yenilemek değil de yeni bir topiğe geçmenin zamanı geldi, malum 2008 yaz bitti. Ne yapalım, önerileriniz ne? Beni yalnız bırakmayacaksınız :çok üzgünüm: dimi?

Canim cok sagol. Ya napim bu ay artik boyle gececek. Boyle bir isteksizlik halim var yapacaksa hic birsey yok. Onumuzdeki ay canlanirim insallah. Benim onerim yine ayni en hayirli zamani bekleyen hamis adaylarinin listesi olsun:) Boylece bir daha degistirmeyede gerek kalmaz.

Son düzenleme:
neşeciğim canım yazında sana baştan sona kadar katılıyorum çok ama çok doğru şeyler söylemişsin ama şunu belirtmek isterim ben yılmaktan dolayı isteksiz değilim mübarek ramazan ayı benim için çok dolu geçiyor ve bebiş konusu ön planda değil ve bu yoğunlukta doktora gitme konusunda bende anlamadım ama isteksizlik oldu halbuki ilk gidişim ama dediğim gibi sanırım ramazan ayındaki yoğunluktan kaynaklandı bende bayramdan itibaren dopinkli olarak aranızda olacağım bu arada yarın kontrolüm var hayırlısı bakalım yumoşlar ne alemde görücez:)))

nesemese cnm ya döktürmüşsün şu saatte okumama rağmen dedimki heyt be arkadaşım benim süper yazmış aynen aynen katılıyorum hayatta neyin ne olacağı belli değil çocuk olayını herkes istediği için (eşimiz)bile olsa değil kendi istediğimiz için yani doğanın kanınu bu eziyetide bayanlar çekiyo üzülüyo yoruluyo diğer arkadaşlarımada söylüyorum takmayın kafanıza arkadaşlar stres insanı yer bitirir allahada asilik etmiş oluyoruz belki okumuşsundur yazdıklarımı kaçgündür bende bunalımdaydım genede çıkmış değilim ama sıkılıyorum 2 yıldır istanbuldayım evlendiğim için ben kendimi kaptırdım bu arada anlatıyorum gene bu arada ağlıyorum doluyum çünki kimse yok çevremde arkadaş olupda 2 sohbet edecek 2yıldır iş die tutturmama rağmen olmadı halende çok istiyorum bendeki bu bebek heveside iş bulamadığımdan çıktı eşim acayip istiyor durumumuz iyi aşkım dio bide bebişimiz olsun dio ama benim aklım halen çalışmakda bu arada başınızı şişiriyorum inanın hiçbiriniz benim gibi yalnız değilsiniz hepinizin bi arkadaş ortamı ailesi akrabaları işi çevresi var ama ben yalnızım şimdi diyeceksinizki buda dertmi biliyorum kiminize göre saçma geliyodur ama böyle :KK43::KK43::KK43::KK43:::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::-):-):-):KK43::-):-):-) ne desemki aklım karmannnnnnn çormannnnn ailemide çok özlüyorum boşlukdayım sizler bana ilaç gibi geldiniz inanın allah hepinizden razı olsun vaktim geçiyo dertleşiyorum bişeyler öğreniyorum konuşuyoruz en azından boş bir insan değilim iyi bir işde çalışırken bırak evlen ortamın değişsin iş olmasın kimse yok hep olumsuzluk hayatımdaki en büyük hediyem 6 yıl beklrdiğim canımı hiçdüşünmeden vereceğim EŞİM.........onun desteği olmasaydı ben buralarda dduramazdım çok üzgünüm sizlerin kafasını şişirdim ...İYİ GECELER CANLARIM

X