2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

Yeşil yazıyla yazayımki muradımız gerçek olsunYeşil yazıyla yazayımki muradımız gerçek olsun Kzlar bu mübarek cuma gününün hürmetine allahım bütün bebek hasreti çeken kadınlara önce sağlıklı,hayırlı BEBEKler verirsin inşallah kucaklarımızı doldurursun aminnn ,gönüllerimize göre verirsin inşallah.AMİNNNNKzlar bu mübarek cuma gününün hürmetine allahım bütün bebek hasreti çeken kadınlara önce sağlıklı,hayırlı BEBEKler verirsin inşallah kucaklarımızı doldurursun aminnn ,gönüllerimize göre verirsin inşallah.AMİNNNN

teşekkur ederim nesemese.inşallah burası hepimize uğurlu gelsin. hepimiz teke tek güzel haberler alalım.ve paylaşalım. allah bu güzellikten mahrum etmesin hiçkimseyi.gelen her gün yeni bi umut getirsin.

bu arada kendimi anlatayım minicik... 25 yaşındayım. izmirdeyim.çalışıyorum.6 aydır bebeğim olsun istiyorum.ve yaklaşık 3-4 aydır takip ediyorum forumları.hepimizin iyi şansları yakınımızda olsun...

:çok üzgünüm:ca
Merhaba Müge çok Sevindim Canim.hayirli Olsun Inş.sağlikla Kucağina Alirsin Ikimizde Bekliyoduk Ben Maalesef Dün Hastalandim.ama Senin Adina çok çok Sevindim Canim.benimki Başka Bahara Artik.
canım üzüldüm adet görmene ama ümidini yitirme i
çinden ge
çirdiğin canı yürekten tüm dileklerin olur YÜCE RABBİM biz kullarını asla çaresiz bırakmaz buna canı yürekten inana.s.:teselli:

:emir_bebek:
Yeşil yazıyla yazayımki muradımız gerçek olsunYeşil yazıyla yazayımki muradımız gerçek olsun Kzlar bu mübarek cuma gününün hürmetine allahım bütün bebek hasreti çeken kadınlara önce sağlıklı,hayırlı BEBEKler verirsin inşallah kucaklarımızı doldurursun aminnn ,gönüllerimize göre verirsin inşallah.AMİNNNNKzlar bu mübarek cuma gününün hürmetine allahım bütün bebek hasreti çeken kadınlara önce sağlıklı,hayırlı BEBEKler verirsin inşallah kucaklarımızı doldurursun aminnn ,gönüllerimize göre verirsin inşallah.AMİNNNN

:emir_bebek:aminnnnnnnnnnnnn :emir_bebek:YÜCE RABBİM tüm bebek isteyenlerin sesini duysun:emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

Gözek nerdesin canım yaa, sesin soluğun çıkmıyor. Kızlar bugün adet günü olan kimler var? Bakalım bugün de müjde alacak mıyız? Hepinizi kocaman kocaman kocmaaaaaannnnnnnn öpüyom...

Mügecim hayırlı olsun hamişliğin.İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebişini.Darısı bizlerin başına inşallah...

Annelik Nedir?

Doğduğu gün daha önce hiç yaşamadığınızı hissetmektir annelik. Aynaya bakıp benden bu kadar güzel bir melek nasıl doğdu diyebilmektir annelik. Ne güzel bir yavrumuz var diye eşinizin üzerine titremektir annelik. Topuğundan kan alınırken kendi topuğuna da iğne batırmaktır annelik. O her ağladığında kendi gözyaşlarını içine akıtmaktır annelik. Yavrusunun tırnaklarını keserken üşür mü diye tırnak makasını ısıtmaktır annelik. Uyuduğunda yanına alıp, yavrum uyanmasın diye yattığın gibi kalkmaktır annelik. Emerken ısırdığında ona kızdığını sanmasın diye ciğerinize çöken acıyı yutmaktır annelik. Onun parmağına kıymık batsa sizin elinizin kanamasıdır annelik. Kesilen tırnakları yüzünü çizmesin diye parmaklarına bebe yağı sürmektir annelik. Yavrusunun kaç damla sütle doyduğunu sayabilmektir annelik. Gece uyurken yavrusunun kirpiğinin kıpırdadığını hissedebilmektir annelik. Yavrusu henüz uyanmadan, şimdi uyanır diye yanına koşmaktır annelik. Yavrusunu doyurmadan yemek yiyememek, su içememektir annelik. Kokusu sinmiş diye bütün gün elin burnunda dolaşmaktır annelik. Hic uyumadığınız bir gece bile ağladığı an "geliyorum meleğim" diye yanına koşabilmektir annelik. Gördüğünüz her bebeği kendi evladınız gibi sevebilmektir annelik. Hayata komplekslerinden arınmış olarak gülümseyebilmektir annelik. Koşulsuz ve karşılıksız tek sevginin evlat sevgisi olduğunu fark etmektir annelik. Her ne şartta olursa olsun, onun için inadına yaşamaya çalışmaktır annelik. Ve her gece tanrıya yavrumdan beş dakika fazla ömrüm olmasın diye yalvarmaktır. Derya Gökalp

ay eminecim bu ne boyle nasil agladim bir bilsen,boguluyordum az kalsin bogazim bir duyunlendi annenm geldi hemen aklima cok ozledim annemi hala agliyorum cok kotu oldum,bitirdin sen beni

kızlarda bende varım inşallah ii haberler veririm eşime ve sizlere. ayın beşinde adet olmazsam eğer hamileyimdir inşallah. bir gün var nasıl geçer 1 gün bilmiyorum dua edin benim için lütfen hanımlar bende hepiniz için dua ediyorumm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:emir_bebek:inş.güzel haberlerini bekliyoruz canım:emir_bebek::nazar:

mügecim tebrikler canım listemizdeki bütün hamişlere sağlıklı hayırlı evlatlar versin bizede tez zamandaa hamiş olup kucağımıza almayı nasip etsin bu arada biliyormusunuz bilmiyorum ama meryem yilmaz arkadaşımız ikizlere hamişmiş

teşekkür ederim canım darısı sizlerin haberlerini duymamıza :teselli:meryem yılmaz arkadaşımıda tebrik ederim ALLAH tamamını erdirsin yarabbim hayırlı olsun:nazar:a.s.:nazar::nazar::teselli:

slm kızlar
bugün özellikle ne yapalım biliyormusunuz.gece yatmadan önce biz ve bizim gibi bebek isteyen herkez için mübarek cuma günün yüzü suyu hörmetine dua edelim.ben inanıyorum ki Allah sesimizi duyacaktır.ve bu ay çok fazla müjde alacağız.sizde inanın.ve dualarınızı esirgemeyin...

meraba hanımlar bu site resmen bende bagımlılık yaptı ama bilgisayarım bozuldu
virüs almış eşim akşam geldiginde ancak girebiliyorum ben iki haftalık hamiş oldugumu
yazmıştım bugun tekrar doktora gittik yanlış söylemiş 4 hafta 2 günlükmüş çok ama çok
mutluyum inşaallah allah isteyen herkese nasip eder çok güzel bi duygu eşimi görmelisiniz oda çok mutlu neyse yazarım ben gene

Kızlar eksiklik yada hata varsa bildirin hemen düzelteyim.
Bu akşam hepimiz için dua ediyoruz unutmayalım.

adsztr1.png

kızlar günaydın.. Ben görmeyeli hamilelerimiz çoğalmış ne güzel. Darısı listedeki tüm adaylarımızın başına inşallah......

meraba hanımlar bu site resmen bende bagımlılık yaptı ama bilgisayarım bozuldu
virüs almış eşim akşam geldiginde ancak girebiliyorum ben iki haftalık hamiş oldugumu
yazmıştım bugun tekrar doktora gittik yanlış söylemiş 4 hafta 2 günlükmüş çok ama çok
mutluyum inşaallah allah isteyen herkese nasip eder çok güzel bi duygu eşimi görmelisiniz oda çok mutlu neyse yazarım ben gene

mrb canım.tebrikler allh kucağımıza almayıda nasip etsin inş.
canım kan testinde değerin ne çıkmıştı?BENDE salı günü dr gitcem inş keseyi görürz hatta kalp atışlarınıda:dance:

hamiş arkadaşlar tebrik ederim sizi:nazar::nazar: darısı başımıza ben ve benim gibi a.s.bekleyen herkezin

X