2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

Galiba kimyasal hamilelik olmus. Olsun herseyde bir hayir vardir. Allahtan dilemeye devam et. Insan birseye kendini alistirinca ondan vazgecmeside zor oluyor, eminim cok uzgunsundur. Insallah tez vakitte hayirlisi ile hamile kalirsin canim. Kendine dikkat et ve biliyorsun Allah tan gelen herseyde bir hayir vardir.

:teselli:canım sağol şu an çok dağılmışım ama ALLAHIN DEDİĞİ OLURbunun farkındayım çok şükür YARABBİME umutlarıma biiyorum geçecek ama şu iki gün öyle benimsemişimki gebeliğisenağlama:1hug::1hug:

:teselli:canım sağol şu an çok dağılmışım ama ALLAHIN DEDİĞİ OLURbunun farkındayım çok şükür YARABBİME umutlarıma biiyorum geçecek ama şu iki gün öyle benimsemişimki gebeliğisenağlama:1hug::1hug:

Canım hiç üzülme bak biz senin yanındayız, eminim eşin de sana destek oluyordur. Lütfen kendine dikkat et. Başka bir doktora daha git eğer içinde şüpheler varsa canım.

balsın başın sağolsun canım mügebenip tatlım Allaha sığın ve bol bol dua et vardır bundada bir hayır evet acı ama her şerde bir hayır muhakkak olur biz bilmesekte:KK66:bebekim nesemese canlarım bende ayın 8 inde yani salı günü adet olacağım belirti sorarsanız sadece yumurtlamadan bu yana sağlı sollu kasık ağrılarım var gün geçtikçede arttı başkada belirtim falan yok ama bu tamamen adet belirtiside olabilir o yüzden sadece hayırlısını istiyor ve bekliyorum Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin kocaman öpüyorum canlarım:KK66:

slm arkadaşlar bende nisanda istemiştim veeeee allaha şükür 5 haftalık hamileymişim çok mutluyum darısı sizlerin baına arkadaşlar.

salı gunu kalp atışlarını dinlemek için tekrar doktora gitcez.hiç bişeye üzülmeyin allahın bi bildiği vardır arkadaşlar.böyle düşünün ve rahat olun stres yapmayın hiçbişeyi.

bigün olucak o canı vericek olan allah oyüzden herseyin zamanını o bilr bekleyin sabırla ve hayırlısı için dua edin sadece

bende cok bekledım her ay sininle aynı seyleri yaşadım.her ay üzüldüm ama vaz geçmedim bi gün rabbim onu rahmıme düşürücek dedim ama hayırlısını istedim.dualarla ayaktayız dua edin ben cocuk sahibi olmak isteyen herkez için hergün dua ediyorum edicemde sevgiler hepinize

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ama uzun zamandır yazıları takip ediyorum müge senin adına çok üzüldüm umarım en yakın zamanda Allah dualarını kabul eder moralini bozma olur mu Allah herşeyin hayırlısını hayırlı zamanda versin

a.s
slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ama uzun zamandır yazıları takip ediyorum müge senin adına çok üzüldüm umarım en yakın zamanda Allah dualarını kabul eder moralini bozma olur mu Allah herşeyin hayırlısını hayırlı zamanda versin

a.s.canım hoşgeldin aramıza.reşekkür ederim duaların için.inşallah YÜCE RABBİM hepimizin dileğini kabul eder.hayırlısı ise olsun zaten ALLAHA şükürler olsun bugünümü yaşattığı sağlık huzur beraberlik verdiği için tüm sevdiklerimle.ama içim çok acıyo saklıyamam ALLAH kimsenin kalbini acıtmasın:nazar:

Canım hiç üzülme bak biz senin yanındayız, eminim eşin de sana destek oluyordur. Lütfen kendine dikkat et. Başka bir doktora daha git eğer içinde şüpheler varsa canım.

a.scanım sağol yalnız olmadığımı hissetmek çok güzel inanki sizlerde yalnız değilsiniza.s.düne nazaran daha iyyim kafamı karıştırmak istemiyom oyüzden kanamamı beklicem sizleri seviyorum

balsın başın sağolsun canım mügebenip tatlım Allaha sığın ve bol bol dua et vardır bundada bir hayır evet acı ama her şerde bir hayır muhakkak olur biz bilmesekte:KK66:bebekim nesemese canlarım bende ayın 8 inde yani salı günü adet olacağım belirti sorarsanız sadece yumurtlamadan bu yana sağlı sollu kasık ağrılarım var gün geçtikçede arttı başkada belirtim falan yok ama bu tamamen adet belirtiside olabilir o yüzden sadece hayırlısını istiyor ve bekliyorum Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin kocaman öpüyorum canlarım:KK66:

a.sa.s.sağol canım desteğin için. dilerim güzel haberlerini duyarız bu ay.YÜCE RABBİMyüzünü güldürsün canım.sağlıkla hayırlısıyla iyi haberlerini almayı diliyorum ALLAHTAN:teytey::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::nazar::teytey::nazar:

arkadaşlar bende bebek sahibi olmak istiyorum beni de nisan listesine eklermisiniz bana uğur getireceğine inanıyorum

slm arkadaşlar bende nisanda istemiştim veeeee allaha şükür 5 haftalık hamileymişim çok mutluyum darısı sizlerin baına arkadaşlar.

canim cok sevindim,insallah saglikli kucagina alirsin.isteyen her kese rabbim nasib etsin.tebrikler:teytey::teytey::teytey:

Son düzenleme:
fıdan ve müge cok tesekkurler arkadaslar.allah olmayıpta isteyen herkeze nasip ettin insallah.

mugecim senin adina cok uzuldum ama her seyde bir hayir vardir sakin uzulme insallah rabbim gonlune gore verir,seni cok seviyoruz,kendine iyi bak.

mugecim içini ferah ve temiz tut cnm.bence hersey guzel olacak senın icin.bak gor öle hissediorum.bol dua et kendın ıcınde herkez içinde.

sabırla ve inançla bekle allah senı mukafatlandıracak .hiç üzülme .kendine cok iyi bak.

Kizlaaaaar pazartesi gunu kan testi yaptircam ama ayni gun sonucu verirlermi bilmiyorum ama pazarlik edip almaya calisicam.

Acaba sabahtan idrar testide yapsam mi diyorum. Adetten 4 gun oncesini tespit ediyor benim testim. Adet gunu yaklastikca insan ister istemez bir beklenti icine giriyor. Allah a cok sukur moralim cok iyi, kendimi olmama ihtimaline karsi onumuzdeki aya hazirladim bile.:dance::teytey:

Baska yakinda test yapicaklar kimler???

canım bugün test yaptırmıcakmıydın sonucu çok merak ettik bize haber verirsen seviniriz

X