2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

Mügebenip çok tebrik ederim canım,Rabbim bizlere de bu ay güzel haberleri vermeyi nasip eder inşaallah...

sevgili bebekim benim acayp göğüslerim sızladı yürüken tutma ihticacı hissedecek kadar adetimde olduğundan daha fazla sürdü bi de şişti bi de enteresandır her yemek kokusuna ağzım sulanıyordu annemlerdeydim şubat tatilinde tabi ben hamile falan olduğumu bilmiyorum anne şunu yapsana bunu pişirsene kadıncağız yemek pişirmekten helak olmuştu:)ha bide dehşet baş ağrılaım oldu tabi sonra bunarın hepsi geçti en önemli uyarı ise adetime yakın leke gelmesi oldu işte bunlar hamiş olduğumu öğrenmeden önceki (ben 4.haftamdaöğrendim)belirtlerim umarım yararlı olur.iyi çalışmalar:)))))

Kızlar ben de bu ay hamiş olamazsam önümüzdeki ay ertelenmek zorunda kalacak sanırım çünkü kayınpederim bize gelecekmiş. Ne kadar kalacağı belli değil ve o bizdeyken çalışma olayı zor belki imkansız. Ben de ovulasyon testlerimi almış planlar kuruyordum. Neyse hayırlısı bakalım. Belki yumurtlamamdan sonra gelir, amaaaannnn sağlık olsun.

adszwp8.png

Kizlaaaaar pazartesi gunu kan testi yaptircam ama ayni gun sonucu verirlermi bilmiyorum ama pazarlik edip almaya calisicam.

Acaba sabahtan idrar testide yapsam mi diyorum. Adetten 4 gun oncesini tespit ediyor benim testim. Adet gunu yaklastikca insan ister istemez bir beklenti icine giriyor. Allah a cok sukur moralim cok iyi, kendimi olmama ihtimaline karsi onumuzdeki aya hazirladim bile.:dance::teytey:

Baska yakinda test yapicaklar kimler???

merhaba benım 6 yaşında kızım var bız 4yıldır ugraş isteklerımız sonunda MART2008 de sonuçlandı hamıleyım artık benım bır tavsıyem olcak ben çok doktora gıttım hıç bır sorun çıkmıyodu ama ben hamıle kalamıyodum herşeyı aklınızdan çıkarın hatta hamılelıgı bebegı bıle sonra allaha bırakın hepsı psıkolojıkmiş meger şimdi 5 HAFTALIKHAMILEYIM darısı her ısteyenın başına herkese sevgıler.

Kizlaaaaar pazartesi gunu kan testi yaptircam ama ayni gun sonucu verirlermi bilmiyorum ama pazarlik edip almaya calisicam.

Acaba sabahtan idrar testide yapsam mi diyorum. Adetten 4 gun oncesini tespit ediyor benim testim. Adet gunu yaklastikca insan ister istemez bir beklenti icine giriyor. Allah a cok sukur moralim cok iyi, kendimi olmama ihtimaline karsi onumuzdeki aya hazirladim bile.:dance::teytey:

Baska yakinda test yapicaklar kimler???

Canım ben de perşembe cuma gibi adet olucam, bakalım hayırlısı. Bence birascık daha sabırlı olalım. Bu arada resmini değiştirmişsin, iyi olmuş seni karıştırmayacağız.

Canım ben de perşembe cuma gibi adet olucam, bakalım hayırlısı. Bence birascık daha sabırlı olalım. Bu arada resmini değiştirmişsin, iyi olmuş seni karıştırmayacağız.

Haklisin sabirli olmak lazim, ama o dediginden bende yok.:smiley-cool:

Hemde zati beklemeye gerek gormuyorum biliyorsun gecen aydan almistim bu randevuyu, hazir diger testleri yaptirirken bunuda yaptiriveririm dedim, iyi oldu. Ama idrar testi icin bilmiyorum henuz, bakicaz.

Kendimi gercekten bu ay hic hamile gibi hissetmiyorum, hic bir belirti yok, arada bir sanki kasiklarimda adet zamanlari yaklasirkenki hisler oluyor.

Adetimiz ayni zamanda, ikimiz hakkindada hayirlisi olsun. Bana nedense mayis ayinda hamile kalicam gibi geliyor, icime oyle doguyor, gorucez bakalim:sm_confused:

Haklisin sabirli olmak lazim, ama o dediginden bende yok.:smiley-cool:

Hemde zati beklemeye gerek gormuyorum biliyorsun gecen aydan almistim bu randevuyu, hazir diger testleri yaptirirken bunuda yaptiriveririm dedim, iyi oldu. Ama idrar testi icin bilmiyorum henuz, bakicaz.

Kendimi gercekten bu ay hic hamile gibi hissetmiyorum, hic bir belirti yok, arada bir sanki kasiklarimda adet zamanlari yaklasirkenki hisler oluyor.

Adetimiz ayni zamanda, ikimiz hakkindada hayirlisi olsun. Bana nedense mayis ayinda hamile kalicam gibi geliyor, icime oyle doguyor, gorucez bakalim:sm_confused:

Canım hayırlısı olsun. Bu arada yeni bir hamişimiz daha oldu. Nerdeyse grubumuzdaki 10 kişiden biri hamiş galiba, İA daha da artar.

adszwb3.jpg

slm arkadaşlar nasılsınız?hamiş olanınız varmı.ben değilim.uzun zamandır görüşemiyoruz.amcam vefat etti memleketteydim.canlarım herşeyden önemlisi can sağlığı.amcam akciğer kanserinden öldü.ilk defa ölüm anına şahit oldum.çok etkilendim.hep bebek olsun diye kendimi paralıyordum.ama şuan herşeyden önce can sağlığı diliyorum rabbimden.herşeyin hayırlısı.hepinizi çok özledim.kendinize iyi bakın.öpüyorum hepinizi......

slm arkadaşlar nasılsınız?hamiş olanınız varmı.ben değilim.uzun zamandır görüşemiyoruz.amcam vefat etti memleketteydim.canlarım herşeyden önemlisi can sağlığı.amcam akciğer kanserinden öldü.ilk defa ölüm anına şahit oldum.çok etkilendim.hep bebek olsun diye kendimi paralıyordum.ama şuan herşeyden önce can sağlığı diliyorum rabbimden.herşeyin hayırlısı.hepinizi çok özledim.kendinize iyi bakın.öpüyorum hepinizi......

Başın saolsun canım, dediklerinde çok haklısın. Hamişlerimiz arttı, listeyi koydum bakarsın. Biz de seni özledik. Kendine çok iyi bak.

MERHABA KIZLAR BENİ ARTIK HAMİŞ LİSTESİNDEN SİLİN.çünkü bugün ultrasona girdim hem üstten hem vajinal bebek kesesi görülmedi bunun üzerine tekrar b-hcg yapıldı ve sonuç 0.daha 3gün önce yaptığım b-hcg900.650 çıkmıştı .yani b-hcgde yanlış çıkabiliyor .kalbim çok acıdı ve hala acıyo.ama ne yapalım.YÜCE RABBİMİN dediği olur.

Müge canım sağlık olsun.Ama kan testinin yanlış çıkmasına şaşırdım.İnşallah bizimde birgün bebişlerimiz olucak sakın canını sıkma.

Basiniz sagolsun. Olum bir gun hepimizi bulacak. Hersey Allahtan.

MERHABA KIZLAR BENİ ARTIK HAMİŞ LİSTESİNDEN SİLİN.çünkü bugün ultrasona girdim hem üstten hem vajinal bebek kesesi görülmedi bunun üzerine tekrar b-hcg yapıldı ve sonuç 0.daha 3gün önce yaptığım b-hcg900.650 çıkmıştı .yani b-hcgde yanlış çıkabiliyor .kalbim çok acıdı ve hala acıyo.ama ne yapalım.YÜCE RABBİMİN dediği olur.

Galiba kimyasal hamilelik olmus. Olsun herseyde bir hayir vardir. Allahtan dilemeye devam et. Insan birseye kendini alistirinca ondan vazgecmeside zor oluyor, eminim cok uzgunsundur. Insallah tez vakitte hayirlisi ile hamile kalirsin canim. Kendine dikkat et ve biliyorsun Allah tan gelen herseyde bir hayir vardir.

X