2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

Selam kızlar.Nesemese liste harika olmuş canım ellerine sağlık. Umarım listemizdeki herkes mutlu haberlerini verir. Bu arada muge ve neneseli hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.

Inş.canim Bizde Hayirli Haber Vermeyi çok Istiyoruz Mügeyle.bende Hala Bişey Yok Bakalim Inş.da Olmaz.

Nesemese cidden çok güsel olmuş tablo,ellerine sağlık canım..+Adına da sevindim,eşinle çözmüşşünüz geçen bahsettiğin mevzuları:) bundan sonrası duaya devamm şekerim:kahve:

peki bu tablo nasil güncellenecekk nasil isim eklenecekk sürekli senin yapman gerekecek nesemmm

Canım bir fikrim var, sen yeni gelen umutlu annelerimizi listele alt alta, ben de haftasonu onları tabloya aktarayım, ikimiz için de kolay olur, böylece gereksiz yer harcamamış oluruz. Tabloyu haftada bir düzenlerim bunun için de sen hafta içi yeni gelen arkadaşları "yeniler" şeklinde alt alta hazırlarsın. Ne dersin canım. Tabloyu farklı şekillerde, farklı görüntülerde yaparız. Pırıl pırıl neşeli bir grubumuz olur. Monoton olsun istemiyorum. Yeni her türlü fikre açığım, ayrıca başka isimler de koyabiliriz grubumuza, düşünelim hep birlikte kızlar... Sizleri kocaman öpüyorum. Hadi çalışalım he he :teytey:

bende daha olmadım 2gün önce olmalıydım.piskolojikmi bilmiyorum ama bişeyler hissediyorum.inş yanılmıyorumdur.yarın eşimle kan testi yaptırcaz dua edin neolurrrrrrr :) çok öpüyorum kızlar.

UMUTLU ANNE ADAYLARI

*ademel
*akkoç8480
*ayışığım
*ayrılıkk
*baharcık
*balımnur
*balsın
*bebekim123
*benssenb
*Burcucukkk
*calemityjane
*deniz1634
*ecenur
*edam_y
*emine83
*evrimmm
*evriş
*fato83
*FidanAzeri
*fenerbahçemine84
*göknur2006
*gözek
*gülsü
*Gülten
*hanice
*hatser
*hazan61
*ilsenim
*karabiberim
*kasem
*kuba
*lale3434
*mavi 45
*mavi rüya
*minos
*mugebenip
*neneseli
*nesemese
*nisan84
*nisan42
*18papatya
*Rahel
*SABIRSIZ
*semra00
*serpilla
*sibelbursa
*smhsmh
*spesiyal
*sultankeles2006
*şuşu
*tuğba_a
*umutluyum39
*YEŞİMCİK
*yuvam82
*zeyned

Listemizde olup da müjdesini vermiş ANNELERİMİZ
1.*meryemyilmaz
2.*zeynoo24
3.*bhk

mugebenip eklendiiiii

teşekkürler inş.aranızda olmak uğur getirirde müjdeli haber veririm herkese:emir_bebek:

olabilirr tmmm yenileri ben her fırsattaa yenilerimmm hafta sonu sen düzene koyarsınn okiş bebeiş anlaştıkkka.s.

Canımcım sen sadece yeni gelenleri listele, çünkü bu şekilde yazarsak sayfalarda listemizden başka bişey olmayacak. Ellerine sağlık canım.:1hug:

Kizlaaaaarrr bu da benden, umarim begenirsiniz.

annisslerur6.jpg
citir2vd9.gif

Son düzenleme:
Çok güsel olmuş bebekim123, ellerine sağlık.Hadi kıslar çalışmaya devam, sağdaki sütunu dolduralım bu ay İA.

ben hala adet olmadım bekliyom sabah evde tahlil yaptım negatif ama daha adetimin 28. günü bugün sizce erkenmi yaptım

günaydın canım bende olmadım:d bende sabah işe gelmeden test yaptım benimde negatif çıktı ama hep hamişim gibi hissediyorum.ya hislerim doğru çıkcak yada çok büyük hayal kırıklığı olcak bakalım bugün nolcak.

inş.ya çok üzüldüm ama test negatif çıkınca aslında yapmıcaktım birkaç gün beklicektim ama dayanamadım napayım neyse yoksada hayırlısı artık ama artık düşünmücem aklıma başka şeylere vercem bide öyle deniyim bakalım.inş.senin mutlu haberini alırız.

X