2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

ellerine sağlık gözek harika olmuş ama nesemesenin dediğği gibi yanyana falanmı alsaydın hepsi aynı anda görülseydi hem çok uzun olmazdı emeğine sağlık bacım haa bu arada bulduğun başlık ismi bence çok güzel ve bizlerede uygun

gözek canım sağol inşallah bana uğur getirirsinizde bebişim olur

Allah hepinize anne olmayı nasip etsin inşallah.Bende iyi habarlerinizi bekliyorum dualarım hep sizinle...

Kızlar bakalım beğenecek misiniz? Hergün kendimizi aşıyoruz daha bilimsel çalışıyoruz a.s.

Son düzenleme:
ellerine sağlık nese çok güzel görünüyor canım çok beğendim.a.s.

merhabalar hepinize ben yeni üyeyim sürekli yazılarınızı okuyor ve dualarımı eksik etmiyorum YÜCE RABBİM gönlünüze göre versin benim bugün adet olmam gerek ama inşallah gebeyimdirde adet olmam benide istenize eklerseniz memnun olurum

Kizlar Merhaba. Adaşim Listen çok Güzel Olmuş Ellerine Kollarina Sağlik.bende Bugün Adet Olmam Gerekiyo Normalde Ama Inş.olmamda Hamişimdir.kislar Dualarinizi Bekliyorum.hepinizi çok Seviyorum..muck.

Inş.canim Ya Veririm Inş.bugün Olmam Gerekiyo Ama Bakalim Nolcak.olmazsam Yarin Test Yapsam Belli Olurmu Ki? Gerçi Daha Pek Belirti Yok Ama Ctesi Akşami çok Midem Bulandi Istifra Ettim.acaba Bi Belirti Midir.vede Başim Dönüyo Ara Ara

inş gebesindir canım benimde son adetim 5mart 27 günde bir olduğum için bugün olmam lazım ama daha yok inş güzel haberlerle donatırız sayfayı

neneseli kandaki tahlilde çıkar canım istiyorsan ben kendim dah beklicem sabrım ne kadar yeterse hayal kırıklığına uğramak istemiyorum

neneseli kandaki tahlilde çıkar canım istiyorsan ben kendim dah beklicem sabrım ne kadar yeterse hayal kırıklığına uğramak istemiyorum

yok canım ya bende yapmak isemiyorum bende senin gibi korkuyorum.ben 3 ay önce düşük yaptım.bide şimdiden hayal kırıklığına uğramıyayım.bende beklicem birkaç gün.3-4 gün geçsin en azından.

bende öyle düşünüyorum neneseli bekliyelim bakalımallah sabır gücünü bizden eksiltmesin şimdi çıkmam lazım akşam tekrara girerim kendinize iyi bakın

nesecim ellerine saglik yeni liste cok guzel olmus,ismi de guzel,insallah hepimize ugur getirir.bu arada beni de eklediyiniz icin cok tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…