2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

canım üzülme ya herşeyde bir hayır vardır sebepsiz hiçbişey yok ki bu hayatta belkide senin için hayırlısı şimdilik bu olumlu düşün

evet ya cidden olduktan sonra istememesi insanı daha cok yıkar bence. olumlu düşünmeye calış.. Allah hayırlısını nasip etsin..

Nisanda eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenlerin, umudunu hiç yitirmeyenlerin listesi:41,5 kere maşallah:nazar: değmesin
*nesemese
*evriş
*ayrılıkk
*lale3434 (canım yeni ismini daha çok sevdim, öncekini yazamamıştım bile :smiley-cool:)
*benssenb
*bebekim123
*zeyned
*gülsü
*emine83
*akkoç8480
*balımnur
*mavi rüya
*YEŞİMCİK
*baharcık
*spesiyal
*mavi 45
*hanice
*nisan42
*serpilla
*deniz1634
*smhsmh
*Rahel
*fato83
*Gülten
*şuşu
*hatser
*tuğba_a
*SABIRSIZ
*kuba
*balsın
*minos
*evrimmm
*gözek
*semra00
*Burcucukkk
*sultankeles2006
*hazan61
*lale3434
*deniz1634
*karabiberim
*sibelbursa
*18papatya
*ademel
*nisan84
*edam_y
*kasem
*neneseli
*ilsenim
*umutluyum39

Listemizde olup da müjdesini vermiş ANNELERİMİZ
1.*meryemyilmaz
2.*zeynoo24
3.*bhk

Bugün 49 umutlu anne adayımız var ve en kısa zamanda yine aynı grup "annelerimiz" olarak devam edicez inşallah. Şimdiden 3 annemiz oldu bile. Ayrıca bize dualarıyla güç katan tosbaa8, myflowers, Tuya Deniz , bendir79, koalayim, sibel'ce, ***çokoprenses*** arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

HEPİMİZ İÇİN EN HAYIRLISI VE GÜZELİ OLSUN a.s.

Kızlar desteğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Yeni anne adaylarımızı listeye ekledim. Şimdilik kendimi listeden çıkarmıyorum. Görelim Mevlam neyler, neylerse en güzelini eyler.

canım ya benide eklermisin listeye ekleyemedim kendimi oysaki çok istiyorum biran önce müjdeyi vermeyi

benimde mart sonu transferim var sanırım nisan ayının 2, haftası test yaparız ve inşallah hamileyim diyebilirim çünkü anlıyacağınız gibi bizim durum biraz özel hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

İNŞALLAH HEPİNİZ BEBEK SAHİBİ OLURSUNUZ O İSTEDİĞİNİZ KUTSAL ANNELİGE KAVUŞURSUNUZ.:emir_bebek:
ALLAH BU LİSTE VE DİGER BEBEK BEKLEYEN HERKESİN YARDIMCISI OLSUN EN KISA SÜREDE MELEKLERİNİZE KAVUŞMANIZ DİLEGİYLE a.s.a.s.a.s.

benide eklermisin.nisan ayında gebe olmayı bekliyorum allah kısmet ederse.hemde 1 nisanda

Inşallahhhhhhhhhh Canim. Cümlemizin Allah Ayrdimcisi Olsun.sende Inş.hayirlisiyla Kucağina Alirsin En Yakin Zamanda Bebişini.allah Kurtarsin Canim Seni Ve Senin Gibileri.

*nesemese
*evriş
*ayrılıkk
*lale3434 (canım yeni ismini daha çok sevdim, öncekini yazamamıştım bile )
*benssenb
*bebekim123
*zeyned
*gülsü
*emine83
*akkoç8480
*balımnur
*mavi rüya
*YEŞİMCİK
*baharcık
*spesiyal
*mavi 45
*hanice
*nisan42
*serpilla
*deniz1634
*smhsmh
*Rahel
*fato83
*Gülten
*şuşu
*hatser
*tuğba_a
*SABIRSIZ
*kuba
*balsın
*minos
*evrimmm
*gözek
*semra00
*Burcucukkk
*sultankeles2006
*hazan61
*lale3434
*deniz1634
*karabiberim
*sibelbursa
*18papatya
*ademel
*nisan84
*edam_y
*kasem
*neneseli
*ilsenim
*umutluyum39
*fidanazeri
*umutluyum39
*yuvam82

1.*meryemyilmaz
2.*zeynoo24
3.*bhk

a.s.

Kızlar yine aranızdayımmm:1hug:, bugün eşimle konuştuk ve tüm sorunları hallettik inşallah. Yine sizinle birlikte bebişlerimiz:emir_bebek: için umutla dua edicem inşallah. Bu arada Gözek canım yokluğumda burayı çok güzel idare etmişsin çok teşekkür ediyorum. İnan listede isimleri bulmak bana hiç zor gelmiyor, ezberledim sanki. Aramıza katılma zamanlarına göre listeye eklemiştim. Dediğin güzel olurdu da oturup uğraşmak gerek. Ben gene yeni gelenleri sona iliştirivereyim. Vakti olan yaparsa ben de kopyalar yapıştırırım. Hepinizi kocaman öpüyorum :1hug:Nerde kalmıştık :dance:.
Nisanda eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenlerin, umudunu hiç yitirmeyenlerin listesi:41,5 kere maşallah:nazar: değmesin
*nesemese
*evriş
*ayrılıkk
*lale3434
*benssenb
*bebekim123
*zeyned
*gülsü
*emine83
*akkoç8480
*balımnur
*mavi rüya
*YEŞİMCİK
*baharcık
*spesiyal
*mavi 45
*hanice
*nisan42
*serpilla
*deniz1634
*smhsmh
*Rahel
*fato83
*Gülten
*şuşu
*hatser
*tuğba_a
*SABIRSIZ
*kuba
*balsın
*minos
*evrimmm
*gözek
*semra00
*Burcucukkk
*sultankeles2006
*hazan61
*lale3434
*deniz1634
*karabiberim
*sibelbursa
*18papatya
*ademel
*nisan84
*edam_y
*kasem
*neneseli
*ilsenim
*umutluyum39
*ayışığım
*FidanAzeri
*yuvam82
*calemityjane

1.*meryemyilmaz
2.*zeynoo24
3.*bhk

Bugün 53 umutlu anne adayımız var ve en kısa zamanda yine aynı grup "annelerimiz" olarak devam edicez inşallah. Şimdiden 3 annemiz oldu bile. Ayrıca bize dualarıyla güç katan tosbaa8, myflowers, Tuya Deniz , bendir79, koalayim, sibel'ce, ***çokoprenses***, prm.öznurarkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

HEPİMİZ İÇİN EN HAYIRLISI VE GÜZELİ OLSUN a.s.

Son düzenleme:
benide listeden çıkarın adet oldum.üzgünüm.inşallah öbür ay olur.

Canım bu listeden anca anne olunca çıkarsın inşallah a.s, hiç üzülme, hayırlısı olsun. Nisan sonuna doğru "mayıs" diye değiştirmeyi düşünüyorum. Umudunu kaybetmeyenlerin listesi bu. Sakın umudunu kaybetme. Galiba ben de bu ayı kaçırdım ama olsun, hiç üsülmüyoruz dimi:teselli:?

neşecim eğer istersen ben düzenlerim canım listeyiii ben sizinde fikrinizi almadan yapmayım demiştimm en kısa sürede düzenlerimmm

Çok sevinirim bitanecim, hatta altalta olmasa da daha az yer kaplasa nasıl olur? Malum daha çok duacımız olacak İnşallah:hooray:.Ben bu listeyi sadece nisanda bırakmayı düşünmüyorum, devam edelim mi ne dersiniz kızlar? Bir de başlığı değiştirmeyi düşünüyorum kızlar, sizce ne olsun? :nazar:

Merhaba kızlar,ben de bu ay hamile olmayı çok istiyorum.Siteye yeni katıldım ama uzun süredir yazılanları takip ediyorum.1,5 yıldır evliyiz, iki aydır korunmuyoruz.Bu ay da olmadı malesef...26 Mart ta regl oldum.Her ay adet görüyorum ama genelde önceki adet tarihimden 3-4 gün sonra oluyor.Bu sefer çok umut etmiştim ama olmadı,çok üzülmüştüm ki sizin yazılarınızı okudukça kendimi iyi hissetmeye başladım.Yanlız olmadığımı farkettim.Arkadaşlar hepbirlikte birbirimize destek olalım,inşaallah hepimiz güzel haberi buradan söyleriz. Beni de listeye ekler misin Neşe'cim...
Kızlar bu arada haftaarası gündüzleri aranızda olamayacağım,işten dolayı.Akşamları takip ediyorum yazılarınızı ,beni unutmayın olur mu?

merhaba arkadaşlar beni de listenize eklermisisiniz bende bebiş istiyorum..benim umudum nisan bakalım hayırlısı ne olacak.a.s...

X