2008 Kasım Anneleri

2008 kasım anneleri eskisi kadar sık giremiyorlar sanırım benim gibi..o kalabalık zamanlardan sonra böyle altı gündür kimsenin uğramadığını görünce üzüldüm gerçekten..herkese hayırlı ramazanlar diliyorum..

kızllarrrrrr huuuuuuu nerlerdesinizz bakemmmm..
bana soracak olursanız...ayrılmış olduğum 30 günlük iznin 10 günün iptal edip geçen hafta işe başladım..
izinde..... önce ankaraya gittik ..ahretime misafir oldukk..sağolsun leziz mamalar yapmışş.onları yedikk..ailecek ahretimin ailesine bayıldıkk ..hele anılımm paşamm çok tatlıı...
ankarada 2 gün kaldık, sonra sivasa geçtik sivası gezdik 1 gece orada kaldık , sonra malatya, ordan hedefimiz elazığa vardık , görümcemde 10 gün kadar kalıp iznin kalan kısmını geçirmek için adanaya geçtik..
tatilimiz genelde iyiydi yanlız eylül ayağına çatlattı tatilin 5. gününde ayağı 10 gün alçıda kaldı kuzumun. 10 gün sonra alçısının altını çatlatmıştı onu yama yaptırmak için tekrar hastaneye götürdük film çektiler iyileşmiş. alçıyı çıkardılarr..normalde geçen cuma çıkacaktı.eylülün ayağı çatlayınca iznimin denizde geçireceğimiz kısmını erteledik ..işte bu hafta sonu tekrar izne ayrılıp 1 haftalığına didime gidiyoruz otelimizi yerimizi ayırttık inşallah sorunsuz gidebiliriz..söylesem gülersiniz ..deniz şuramızda daha ayağımızı sokmuşluğumuz yok ..bu yıl var bi durummm :))))))
bu haftada 3 gün izinliydim bugün başladım 3 günde evimi temizledim her yeri dip köşe temizlendi,perdler indi ütülendi, dolaplar indi, silindiii..kocamın değimiyle kırkladık evii yineeee :)))))
kışlık hazırlıklarımıda büyük ölçüde bitirdim sayılır sadece domates suyuyla, kahvaltılık yaptığım bi sos var o yapılacak gerisi tama gibi...
işte benden bu kadarrr sizde ne var ne çokkk..

Son düzenleme:

ahhh ahretim vaktim vardıda benmi durmadımm kıııı...neyse biz bekliyoruz sizi şöyle bir kaç haftalığınaa...sıra sizinnnn:)))
öde borcunuu :)))))

güliz hilal hoşgeldiniz
geçmiş olsun güliz yaramazlardan bu ara kırık çıkık haberi çok gelir oldu allah korusun

bende bugünlerde artık bunaldım kızlar öyleki an geliyor oturup ağlıyorum.sendrom mendrom her ne haltsa tavan yaptı kaçmasa elimde kalacak gibi hissediyorum.ben kendimi evliya gibi sabırlı zannederken yok ne sabır kaldı ne bişey.kendimden soğudum.bunlar yetmezmiş gibi bide pipi oynama huyumuz başladı normalmişş iki gündür onu okuyorum geçecekmiş asabımı bozuyor ama ses etmiyorum dikkatini dağıtıyorum falan.geçen hafta her gün günde bir kez altına yaptı küçük çişini. Birinde ses etmedim birinde bağırdım birinde soğuksuyla yıkadım poposunu(hiç hoşlanmıyor bundan)neyse böyle geçti. Derdi ne anlamadım.ramazan ve arda birleşti süper oldu.bende durum bu ne kadr hoş değil mi önergenlik diyolar mış bu döneme yok bizimki direk ergenliğe girdi

hoşbulduk canımmm..
havadanmıdır zamandanmıdır nedendir bilmem al bendende okadar polipimmm...benimde hiç keyfim yok..kocayla aramız bozukkk..adamı tek celsede boşayasım varr.. okadar yaniii...her halde bazı şeylerii biriktiriyoruz biriktiriyoruz ..bi zaman sonra almaz oluyo bünye bi şekilde patlak veriyooo..benim sinirde kocadan gösteriyo kendinii..
eylül'de de aynı durum vardı canım..sonra kendiliğinden bıraktı..sıkma canını ....

koca kısmına hiç girmedim fakındaysan al bendende o kadar geçen biraz birikmişim olsa çeker giderdim diye düşünürken buldum kendimi
çocuktan biriken ne varsa ve işten güçten hepsi onda patlıyor sağolsun oda rahat durmuyor bu arada.1haftadaır bende konuşmuyorum iftara 2saat kala niye yemek yok kavgası çıkardı bende ogün köfte pilav çorba yapacaktım niye sabahtan yapacaksam işte mevzu bu yaranamayacağımı öğreneli çok olduda artık evin aşçısı gibi görmeyi bıraksa iyi edecek neyse hayırlısı bakalım

oo polisim sakin ol cok gergin gördüm sanki seni.Ardis nasil?Okudugum kadariyla oda ergen olma yolunda,seni delirtiyormus.

hepsinde var o o huysuz agresif hallerr sIkma canini..

vay çileğim hoşgeldin evine vardınmı?

arda büroda evde beynimi delmekle meşgul gerginim valla tez yatılı falan bi okula vermeyi düşünüyorum başka çaresi yok sanırım:))

selamlar, hayırlı cumalar olsun... kadir gecenizde mübarek olsun...
gülizim geçmiş olsun kuzuna ama iyileşmiş şükür ayağı... tatile kaldığınız yerden devam ediyormuşunuz.. didime gidiliyormuş ohh sefan olsun canım...
polip hatun kuzularla cebelleşmeyenmi var yerlerinde bir dakka durmuyor paşalar...sizin çiş işi karışmış biraz belli dönem böyle inatlaşıyorlar..bizde bir iki aya kurtulmuş olucaz bezden.. adamlada ramazanın başında oldu bir kaç atışma orucun siniri ile ama şimdi iyiyiz şükür her evde oluyor tartışmasız ev olmuyor evliliğin olmazsa olması ooooo:))))))).. izinede ayrılıyoruz bayram sonu samsun niğde yapıp gelicez inş... tabi düğünde var ama izinin ilk başında onu atlatıp gezmemize bakıcaz inş...

Son düzenleme:
merhaba nazlimo Allah seninde yardımcın olsun duble sende herşey:)
şükür nazlimo geçen hafta Allah duydu dualarımı önce pipi oynama işi bitti çişte onunla bağlantılıymış.çişi geldiği için farkına varıp oynayabilirmiş oynadığı için çişi gelebilirmiş falan filan.ama geçti şükür.akşamlarıda sofradan kalkıp attık kendimizi dışarıya tam 2-3saat yürüttük zıplattık atlattık hoplattık.eve gelince bizim ayaklarımıza kan oturuyordu o hadi balon oynayalım diyordu oha diyorduk.ama meyvelerini topladık o elektrik atılınca çook rahatladı her ne idiyse bu hafta daha güzel herşey şükür

sana da iyi tailler bu tatili sen hakettin nazlimo

şimdiden herkezinde bayramı kutlu olsun...

eeeee kimseler ugramamış nerdesiniz güzellerrr.gerçi tatil olunca herkes bi yerlerdedirr..,:))
biz güzel bi tatil yapıp , üstünede şeker tadında bayramımızı kutlayıp bütün negatif enerjimizi attık..
artıkkk evimizdeyizzzz...:))) bugün birikmiş ütülerim vardı hepsini bitirdim..evide güzel sildim süpürdümm.mis gibi olduu.
şimdide nescafemi aldım pc başına geçtim..kuzu uyudu , kocişde arkadaşlarıyla çıktıı..offfff misss:))))
ha bu arada tayin istedim muğla merkeze bakalım olacakmı..inş olur.kocişle oturup konuştuk muğla merkeze yerleşmeye karar verdik..işte önce benim tayinim çıkacak , sonra kociş özür tayini isteyecek ..serdarın işi biraz zor sınıf öğretmeni olduğu için bakalım nasıl olacak..1-2 yıl ben gelir giderim dedik sonra evimizi alınca serdar gelir gider dedik bakalımm. nasıl olacakk..hakkımızda hayırlısı.

Vay ahretim gelmiş.Gezdin geldin, yediğin içtiğin senin olsun.Bebende düzelmiş sevindim.Çalışmalar nasıl gidiyo kı? Ben geçen ay pek çalışamadım dolayısıyla bişi olmadı Yaş geçti beee Hakkınızda hayırlısı olsun tayin meselesinde de.Muğla güzel yer, tayin olmasa bile şanslısınız..

geldim ahretim gelldimmde kimsecikler kalmamış burada:))) sende görünmüyonnn:))
sağol canım bebm düzeldi allaha şükür..
çalışmalara gelince çalışıyoz çalışıyoz boş kııı. hakkaten geçmiş bizdenn ))))
bakalım canım istedik tayin çıkarsa gidecez işte.uzak yer değil. arabayla 15-20 dk. çıkmasada gider gezerizz :)))

bu arada bugün benim evlilik yıldönümüm..4 bitirip 5'e girdikk..önce ki 7 yılı da sayarsak tam 11 yıllık oldukk :))))

merhaba sevgili kasım anneleri
çok uzun zaman oldu girmeyeli bugün fırsat bulunca bi bakayım dedim hala görüşüyor olmanız ne kadar güzel...inşallah her zaman böyle devam edersiniz ...
oğluşum büyüdü koca delikanlı oldu geçen yıldan beri kreşe gidiyor çok ama çok memnun kaldım iyi ki göndermişim çok mutlu oğluşum ben de rahat ettim kreşe gittikten sonra o da mutlu oldu bakıcımızı sevememişti bir türlü ...
bizde okul çocuklar uğraşıyoruz tüm gün okulda oluyorum akşam hep beraber eve giriyoruz ve koşturma başlıyor...
tüm kasım annelerine ve güzel bebişlerini öpüyorum herkese selam ve sevgiler...

Ahretim nice yıllara şeker eniştemle.Kız valla dört ayak üstüne düşmüşsün.Kocan çok ılımlı bi adam.Hiç sinirlendiği oluyo mu:))

Ecemim biz facede görüşüyoruz çoğu zaman.Gel sende lafın belini kıralım.Bu arada ufaklık adına da sevindim:)

hoşgeldim ecemim..uzmanlar 4 yaşına gelmeden kreşe göndermeyin diyo ama..bakıyorumda kreşe giden çocuklar gayet hayatından memnunlar..çevremdeki bebelerde dahill..bu uzmanlar bilmiyo herhall :))))
kızlar face'deler ama ben burdayım resmi kurumlarda face yasak olduğu için...her zaman beklerimm..

Ahretim nice yıllara şeker eniştemle.Kız valla dört ayak üstüne düşmüşsün.Kocan çok ılımlı bi adam.Hiç sinirlendiği oluyo mu:))
tşkederim ahretimmmm...sağolsun iyidir eşimm..ama biliyosun oda erkek yani hafiften odunn :)))))))

bende dün işe gelmedimm..dün amcamın eşini kaybettik. izmire gittikk..yengem daha 55 yaşındaydı.15 yıldır kanser hastasıydı.rahimde başladı en son akciğerine geçmişti..son 2 aydır artık iyice kötülemişti..çok üzüldüm ama onun adınada sevindim..artık ağrıları acıları dindi canım yengeminn...

ya kızlarrr eylülün tam 20 dişi var ..2 - 3 gecedir huzursuz, dün akşam tesadüf ağzına baktımm..dişlerinin en arkası kabarmış, beyazlamış, acaba yeni bi dişmi geliyo, normalmi ki bu 34 aylık bebenin kaç dişi olmalıki bilen varmı aranızda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…