2008 Kasım Anneleri

ovvv aylar oldu heralde buraya girmeyeli gece gece aklıma geldi bi bakayım dedim ay eski günler gözümde canladı birden duygulandım yav özlemişim cidden 2008 kasım annesi olmakta bir başka güzeldi burada arada buraya da mı gelsek napsak valla

Merhaba Anneler, Anne Adayları

Kasım Annelerinin Kadinlar Kulubu Facebook Grup Adresi : Kasım Anneleri Facebook Grup

Kadinlar Kulubu Facebook Sayfa Adresi : Kadınlar Kulübü Facebook Sayfa

Kadinlar Kulubu Facebook Hesabı : Kadınlar Kulübü Facebook Profil

Kadinlar Kulubu Facebook Grup Adresi : Kadinlar Kulubu Facebook Grup

kasimanneleri@groups.facebook.com adresine mail atarak Kasım Anneleri Facebook grubuna ileti yollamış olursunuz. Yani facebook sayfasina girmeden oraya da ileti yollayabilirsiniz.

Aylara göre anne gruplarında yıllara göre ayırım yapmadık. Diğer gruplar böyle ayırımda bulunmuş bu tamamen kadınlar kulübü üyelerine ait bir gruptur.

Kasım Annelerinin Kadinlar Kulubu Facebook Grup için editor aramaktayız bu bilgiyide eklemek isterim ...

slm güzel anneler.kimsecikler gelmiyo galiba artık buraya.niye kimsecikler yok anlayamadım valla..herkesler iyidir umarım.tüm kasım bebeklerimizin doğum günlerini kutluyorum.yeni yaşları hayırlı olur inşallah.hepsini öpüyorum kocaman kocaman....

evet cagancukum öyle oldu biraz,buralar boş kaldı.:44:
Çağanın da doğum günü kutlu olsun canım..aminnnn

Merhaba Sevgili Kasım Anneleri
Bir Gülümseme Bir Hayat ! Adı altında bir sosyal sorumluluk projesine başladık. Sizler annesiniz en duyarlı üyelerimizsiniz. Gelin bu projede elimizden tutun, kırmayın bizi anneler ! Bakın bizim aldığımız 2 tekerlekli sandalye sahibini buldu. Biri 12 diğer yavrumuz ise daha 8 yaşında. Sizler annesiniz gelin 'bir gülümse bir hayat' sayfasına (http://www.kadinlarkulubu.com/portal/bir-gulumseme-bir-hayat) sizin logonuzu altında kalbinizle koyalım ! Altına Yazalım Kasım Anneleri, bu kalp Kasım Annelerinin kalbidir ! Yazalım .....

Kampanyaya Katılan Gruplar :

* 70-79 Kilo Diyet Grubu
* Makara Kukara Geyik Başlığı
* 2011 Gelinleri
* BURADA SİZ OLMAK İSTEMEZMİSİNİZ ?

Sorularınız için ....

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-pro-uyelik-kart-hakkinda/494563-gulumseme-hayat.html

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…