2008 Kasım Anneleri

günaydın kızlar...nassınız bakalım...valla ben çok uykusuzum..geceleri bu kız hiç uyumuyor ve hep ağlıyor...ne yapacağımızı şaşırdık..7,5 ayından beri geceleri kötü..çıldırçaktım yine bu gece...napmak lazım kii

:123::123::123::123::123::123::123::123::123::92::93::94::94::94::94::95::95::98::98::98::98::98::120::121::122::113::113::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::112::112::18::18::119:

valla dilekçim aslında 6'dan sonra normale dönmesi lazım ama bebe bu napacakları belli olmaz Allah kolaylık versin
Allah'tan tatil dinlen kuzularınla

bi mutfağa gittim geldim tuna döşemiş sayfayı

yerim onu ben ya...
2 tane arkadaşımın doğum izninde gayet güzel uyuyan uslu bebeleri annaleri işe başlayınca 180 derece dönüş yaptılar bi tanesi 1.5 yaşına geliyo ve kız her gün zombi gibi herhalde diyoruz kendince bi tepki veriyo selinde öyle olabilirmi dilekcim

selammmmmmmmmmmmmmmmm ne edeysunuz oyyy çok geç kalktım kafam bir kazan oyyyy ama özledim bende buraları..
tabeeee ben gelene kadar kimse kalmamış o başka...
neseee kuzuların karnı aç bişeyler yedirim geliommmm

selam kızlar çok özledim buraları yaa ama kimsecikler yok,herkes facede bende malesef okulda olunca giremiyorum burda ağustos annelerine gidiyorum onlarla konuşuyorum biraz küçük bebecikle ilgili :))

merabaaalarr herkese
okadar uzun zaman olduki bu siteye girmeyeli bende 2008 kasim
annesiyim eski yazilarima baktim :)) hic biri silonmemis super ya
ayy cok duygulandiiimm :'(

merhaba arkadaşlar
çok uzun zaman oldu siteye girmeyeli okul ev çocuklar derken fırsat bulup giremiyorum ama eski sohbetlerimizi de özlemiyor değilim oğluşum koca delikanlı oldu 2 yıldır kreşe gidiyor çok şükür çok severekte gidiyor sabah 7:20 de gittiği malesef 18:10 da dönüyor çalışınca zor ama severek gitmesi her gün farklı şeyler öğrenmesi beni çok mutlu ediyor
umarım tüm kasım anneleri yavruları iyidir arada sırada uğramaya çalışacağım kuzularınızı öpüyorum görüşmek üzere

MERHABA GÜZEL ANNELER.
BİRÇOK ANNEMİZ KULLANDIĞI VE KALİTELİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜ ÇİN MALI OLMADIĞINI-BPA İÇERMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜ BEBEK ÜRÜNLERİNİ SEÇTİ.
SİZ DE GÖRMEK VE ÇEVRENİZDEN KALİTELİ OLDUĞUNU DUYDUĞUNUZ ÜRÜNÜ SEÇİM YAPMAK İÇİN ANKETE OY VERİN.SİZDEN SONRAKİ ANNELERE FİKİR VERMİŞ OLURSUNUZ.BENİM GİBİ İLK BEBEĞİ OLACAK ÖNERİYE İHTİYAÇ DUYAN ÇOK ANNE VAR.FİKİRLERİNİZ ÖNEMLİ KIZLAR ŞİMDİDEN SAĞOLUN.BEBİŞLERİNİZLE MUTLU GÜNLERE
RUMUZ:2012 AĞUSTOS ANNE ADAYI :119: :119:

EN KALİTELİ BEBEK DETERJANI
http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/520429-kaliteli-bebek-deterjani.html

EN KALİTELİ BİBERON
http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/520276-kaliteli-biberon.html

EN KALİTELİ EMZİK
http://www.kadinlarkulubu.com/mayis...niz-almayi-dusunuyorsunuz-2.html#post24118612

canım merhaba çok sevindim iyi olmanıza bizlerde iyiyiz şükür burada kimsecikler kalmadı malesef faceden görüşüyoruz biz kalanlarla herkes iyi pek çoğumuzun ikinci bebeği dünyaya geldi ya da gelecek onlarla uğraşıyoruz şimdi yeni telaşımız bu

benim oğluşumda iyi benim tayinim çıktı ssiirtteyi şimdi eylülden beri babamızdanda ayrı kaldık oplumla beraberiz ama ikinci bebiş geliyor ve doğum izninie ayrılıyorum 18 mayısta dönüyorum inşallah

bizden de şimdilik böyle

beyaz meleğim hem tayininin çıkmasına hemde ikinci bebişe çok sevindim..umarım hepiniz sağlıklı ve iyisinizdir.cinsiyeti bellimi bebişin?biz iyiyiz çok şükür kocaman oldu oğluşum.ikinci bebeği düşünmüyoruz daha ama kısmet belli olmaz belkide..öpüyorum bebişleri ve seni

merhaba beyazmelek
oğluşununda seninde iyi olmanıza çok sevindim ikinci bebek için en uygun zamanı yakalmışsın benimkilerin arasında 8 yaş var hayırlısı ile kucağına al inşallah bebişini eli ayağı düzgün aklı fikriş yerinde güzel bir bebişin olur inşallah belkide doğum yapmışsındır allah hayırlısını nasip etsin sevgiyle hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…