2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

gül tebrik ederiz canım..
neden sezeryan oldun normali çok istiyordun sen..
bebişkonu öpüyoruz canım.. :)

Kızlaaarrr napıyosunuz
canlarım benim yaa,yoksa bitek ikiniz mi kaldınız???
Ben çok ağrılıyım,kızımla da ilgileniyorum bir süre giremeyebilirm..
Malesef sezeryan oldum,hiç tavsiye etmem,inşallah normal doğurursunuz.

Sizleri çok seviyoruuum...

gül çok geçmiş olsun canımm.... :1hug:
hayır ıkımız kalmadık ama cok az kaldık orası gercek... :1rolleyes:
Allah yardım etsın canım, kısa surede agrın sızın gececek gerıye mis kokulu bebişin kalacak.. :1rolleyes:
Allah bagıslasın analı babalı buyutsun ınsallah.. :Saruboceq:
darısı bızım basımıza bıze dua et olur mu... :1hug:

canım belki doktorumun azizliği belki de gerçekten mecburiyet ve acilmiş
suyum bitmiş ve hiç açılmam yokmuş açılmanı beklesek beklesek ancak 1 haftan kalmış zaten dedi,suyun da bitmiş riske atmayalım dedi.e doktor riske atmayalım derse ben kendi yavrummu riske atarım bekleyelim diyemedim...
İşte böyle ama çok ağrım var,dayanılmaz,normal olursunuz inşallah..
Keyfi sezeryana girmeyin derim çok zooor...

Canlar ben kaçıyorum
kendinize iyi bakın
tekrar en kısa zamanda aranıza döneceğim

Hepinize hayırlı doğumlar olsun şimdiden...

canım ağrıların bir an evvel geçer inşAllah..
Allah acil şifalar nasip etsin şu mübarek günlerde..ağrın sızın kalmasın inşAllah..
bizler de normal doğumu güzelce yapabiliriz inşallah..sen de bize dua et öpüyoruz canım...

slm kızlar geldik dr dan oluşum iyiymiş 3100 gr takvimde yazan haftamda doruymuş 37 artı 4 felanım işte haftaya perşembeye randevu verdi alttan o zaman bakıcam dedi anlıyacağınız ben daha doğurmuyom:KK43:((((((((((((((((((((

Allah analı babalı büyütsün hemen geçsin ağrıların inşaaallah:Saruboceq::Saruboceq::nazar::nazar:

kızlar bişi dicem 2 ultrason arasında 400gr oynarmı yaw

arzu masallah bebeğine...
ıkı ultrason dedıgın ıkı ayrı doktorun baktıgını mı dıyorsun yoksa, 2 ultrasona gırme arasındakı zamanı mı ?

Anaaa ben sezeryab olacağim kizlar yaa doktor bugün öyle karar verdi benimki benim sağliğim için seaeryan olacak riske almayalim dedi doktor ama bu sezeryanla ilgili şeyleri duyunca korkuyorum ben yaa. Tamda kendimi normal doğuma aliştirmiştim. Işte evde çekeyim ağrilari belli bir süre diyordum ilik duşlar alacaktimmm ama kismet ne ise onu yaşayacağiz bakalim. Mommy dee sezeryan çok kötü diye yazmişsinnn korktum iyice. Canim inşaallaah en kisa zamanda ağrilarindan kurtulursunnn

arzu masallah bebeğine...
ıkı ultrason dedıgın ıkı ayrı doktorun baktıgını mı dıyorsun yoksa, 2 ultrasona gırme arasındakı zamanı mı ?

saol canım 2 ayrı ultrason bi tanesi kendi drumun ultrasonu 1 tanesi özel hastanedki ultrason dün 3500kg demişti bugün kendi dr um 3100gr dedi:))))))))sengözlerimebaksanab bakalım doğunca görces ama arada 100gr felan oynasa ok çok fazla geldi banalaelaelaelaelae

Anaaa ben sezeryab olacağim kizlar yaa doktor bugün öyle karar verdi benimki benim sağliğim için seaeryan olacak riske almayalim dedi doktor ama bu sezeryanla ilgili şeyleri duyunca korkuyorum ben yaa. Tamda kendimi normal doğuma aliştirmiştim. Işte evde çekeyim ağrilari belli bir süre diyordum ilik duşlar alacaktimmm ama kismet ne ise onu yaşayacağiz bisi. Mommy dee sezeryan çok kötü diye yazmişsinnn korktum iyice. Canim inşaallaah en kisa zamanda ağrilarindan kurtulursunnn

:Saruboceq::Saruboceq:bebeğin için hangisi sağlıklı ise o olucak canım boşver bugün benim en yakın arkadaşımda sezeryan oldu gayet iyiyim dedi herkeze göre değişiyordur o sen kalbini ferah tut yeter:lepi:

arzu ultrason ile kilo olcumunun her zaman - / + 400-500 gr hata payı vardır herzaman..
dusuk halı bıle ıyı bence bebısının kılosunun..

ayten sen gıremedıgınde ben yazmıstım buraya :))...

beik432rb2.th.jpg
elbisedolab433va9.th.jpg

434zq1.th.jpg
436hv5.th.jpg

hihoyyyt
bebişimizin odası işte kızlarrrr

salihaa sağlıkla doldursun bebişin odasını ınsallahhh..
çok şirin bir oda olmuş, insanın bebek olası gelıyor boyle gorunce..:))

salihaa sağlıkla doldursun bebişin odasını ınsallahhh..
çok şirin bir oda olmuş, insanın bebek olası gelıyor boyle gorunce..:))

saol tatlım ay inan çıkasım gelmiii odadan:ecrin_bebek: gidip gidip seyediom hiç de bıkmıom valla kendim çoçuk gibi izlemek hoşuma gidiyoooo.....
güzelim izliomsn yaprak dökümünüü
kafamçokkarıştı

merhaba hanımlar
bende dün gittim dr. nst bağlandım hiç sancım yok gayet rahatım kızımda çok rahatmış gelmeye niyeti yok. haftaya tekrar kontrole gidicem şimdilik herşey normal doğum gibi görünüyo dr. çatı muayenesiş yapmadı.

ya arkadaşlar sezaryanla doğum yapacak arkadaşlar var bende dahil korkutmayalım lütfen bünye meselesi kimi rahat geçirir kimisinin canı azdır benim ilkimde sezaryandı ben memnun kaldım elimizde olan bişey değil doktor ne derse o mesela çok kötü öksürüğüm olduğu için benim sipinal dedi doktorum inşaallah geçerde sezaryan olurum pazartesi belli olacak bu arada doğum yapan arkadaşlar bebişlerini sağlıkla büyütsünler darısı bizim başımıza

kızlar bız geldık oglusumla ıkımız:teytey:
evımızdeyız artık...herkese cok ama cok tesekkur ederım.ılgınızden ve alakanızdan dolayı...benı cok mutlu ettınız guzel dıleklerınızı ve dualarınızı esırgemedınıza.s.
dogum hıkayemı en kısa zamanda yazıcam..
sezeryandan dolayı agrılarım var arkadaslar onun ıcın cok sık gıremıyorum iyileşir iyileşmez herşeyi tek tek anlatıcam...Sevgilera.s.

kızlar bız geldık oglusumla ıkımız:teytey:
evımızdeyız artık...herkese cok ama cok tesekkur ederım.ılgınızden ve alakanızdan dolayı...benı cok mutlu ettınız guzel dıleklerınızı ve dualarınızı esırgemedınıza.s.
dogum hıkayemı en kısa zamanda yazıcam..
sezeryandan dolayı agrılarım var arkadaslar onun ıcın cok sık gıremıyorum iyileşir iyileşmez herşeyi tek tek anlatıcam...Sevgilera.s.

anneeyyyy kim gelmişş, daha doğrusu kimler gelmiişşş.... hihoyyyt
tekrar geçmiş olsun canımm, en kısa zamanda doğum hıkayenı beklıyoruz.. hihoyyyt
bıraz cabuk ıyıleste bızede anlat daha doğurmadan.. bebişini de öp bizim için bol bol..
kime benzıyor merak edıyordun hepsini anlat oldumuu... kaydirigubbakcemile2
mis kokulu bebişin yanında artıkk, darısı bızım basımıza.. :Saruboceq:

X