2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydın herkese...
bugün doğum yapacak Nurdan arkadaşımızın Allah yardımcısı olsun..
inşAllah sağlıkla mutlulukla kavuşurlar..
duygucum geçmiş olsun..ağrıların da çabucak geçer inşAllah..
herkese sevgiler.. :)

günaydınnn güzel eylül annelerii Gül ve Duygucumm ömürlü olsunn Allah analı babalı büyütsünn güzel annelerr. darısı tüm bekleyen arkadaşların başına.

gunaydın kızlarrr hepiniz iyisinizdir umarımmm...artık pekk giremiyorum siteye malumm kızım .))))

eylül anneleri günaydınnnnn nasılsınız bugünn acabaa. betül de yok bugün dün gecede ağrılarım var demişti acaba doğummu yaptı kiiii merak ettim.

Gunaydıın arkadaslar...
dun gece bı sekılde uyudum ama rahatladım sonra..
karnım agrısı fılan gectı cok sukur.. ayten daha doğurmadım canım nerde o gunler :))..
ya midemin kötü olması değilde karnımında aynı anda bozulmasından suyum fılan gelıcek sandım..
ama malesef.. kaydirigubbakcemile3
bugun doğum yapacak olan arkadaslara Allah yardım etsın agrısız sızısız kavussunlar ınsallah bebıslerıne..

günaydınlaarrrrr
ay dogurmak ıstıyorum artık yaaa offff
aslım naber napon bakım annecik yakısıklı oğluşun nasıl alıstınız dımı bırbırınıze:))))
bu arada betüşcum bebişinin odası şahaneeee bayıldım cnm takımı hangı mağazadan aldın kıs çok guzel ben 6-7ay sonra tam takım almayı dusunuyorum:))

aslım cansudan haber varmı yaa sesı cıkmıyo dogurdumu yoksammmkafamçokkarıştı

:
aytencim senin dogum ne zaman dr tarih vermiş sanırım.

aslıcım salı günü yani ayın 16 sındaaa sezeryan olacak doktor öyle karar verdi, hayırlısı hattaa ben dedimki doktora ya salıya kadar kendi gelmek isterseee o zaman bakarız çaresine dedi. şu anda pek gelmeye niyeti yok daha yeni yeni girmeye başlamış kanala dedi bence salıya kadar gelmez dedi. genede allah bilir bakalım hayırlısı ne ise öyle olsun inşallah.kaydirigubbakcemile5

Gunaydıın arkadaslar...
dun gece bı sekılde uyudum ama rahatladım sonra..
karnım agrısı fılan gectı cok sukur.. ayten daha doğurmadım canım nerde o gunler :))..
ya midemin kötü olması değilde karnımında aynı anda bozulmasından suyum fılan gelıcek sandım..
ama malesef.. kaydirigubbakcemile3
bugun doğum yapacak olan arkadaslara Allah yardım etsın agrısız sızısız kavussunlar ınsallah bebıslerıne..

yaaaaaaaa:nazar: tüh bende doğuma gittiğine inanmaya başlamıştım ama ne yapalım biraz daha bekleyeceğiz artıkımkaydirigubbakcemile2 onlar ne zaman isterse paşalar o zaman gelecek. gerçekten erkek çocuklar çok tebel oluyorrr yaa kız çocukları hemen fırt diye çıkıyor erkelerrr rahattt ohhhhhlaelaelaelaelae neyse bir gelsinlerde sağlıcaklaaaa yiyelim onları çıtır çıtırrrrrr:nazar:

günaydınlaarrrrr
aslım naber napon bakım annecik yakısıklı oğluşun nasıl alıstınız dımı bırbırınıze:))))
bu arada betüşcum bebişinin odası şahaneeee bayıldım cnm takımı hangı mağazadan aldın kıs çok guzel ben 6-7ay sonra tam takım almayı dusunuyorum:))

tesekkurler canım, modoko da uçan bebe mağazasından aldım.. :1rolleyes:

Merhabaaaa Kızlarrrr

kimler var??????

Ben pazartesi sezeryan günümü bekliyorum.... şimdilik bir ağrı sızı bir belirti bişi yok....
kaydirigubbakcemile2

günaydınlaarrrrr

serencimm çok iyiyiz şekerimmm. ogluşumda bende iyiyiz çok şükür uyuyor uyanıyor gögüsten ayrılmıyoruz. darısı sizlerin başına tatlımm. sen neler yapıyonn kızzz arada ugruyorsun çok güzell tlflar baglanmadı mı yada almadın mı daha kızz senin dogum haberinide ben vermek istiyorumm ama nasıl bir baglantı kuracagım bilmiyorum.
:

aslıcım salı günü yani ayın 16 sındaaa sezeryan olacak doktor öyle karar verdi, hayırlısı hattaa ben dedimki doktora ya salıya kadar kendi gelmek isterseee o zaman bakarız çaresine dedi. şu anda pek gelmeye niyeti yok daha yeni yeni girmeye başlamış kanala dedi bence salıya kadar gelmez dedi. genede allah bilir bakalım hayırlısı ne ise öyle olsun inşallah.kaydirigubbakcemile5

aytencim hakkında hayırlısı güzelimm. bebişine saglıcakla kavuşursun inşllah.
bu arada arkadaşlarr Güldenle konuştumm hepinize çok selamı var bebişin gaz problemleri varmış giremiyorum dedi arkadaşlara selamımı söyle dedii.

eylül anneleri artık bebişleri ile ilgilendiği için pek bir hareket yok yaaa. acaba eylül annelerinden doğum yapmayan kaç kişi kaldı

tünaydınnnnnn:ecrin_bebek: şişkoo hamişlerrr güzell anneler....slm hepinizeee a.s.kıs betüll dün bişicin yoktu :bbo:gecemi başladı kıs dur sabret az daha sana doğum tarihi olarak ne dedi dr. un....fisfisfis. ama benim yarın dr. suyuma bakcak azalmşsa yine sancı veririz dedi korktumm valla ben normal istiyrm:a015: ama doğuramazsan sezeryana alırız dedi :çok üzgünüm: dua edin de yaın almasın :Saruboceq:yaaaa en azından 1 haftam daha dolsa.... ama bakalım hayırlısııı yarın netleşcek inş....-tatlicadiarzu-...[-/B]

kimselerden ses seda çıkmıyoo yavv...
nerelerdesiniz.. seren cansu uğramıyorsunuz hiç..
cansu biz de seni doğum yaptı sandık göremeyince ne zamandırr...
pazartesi sezeryan günün demek..Allah yardımcın olsun sağlıkla kolay bi doğumla kavuşun inşAllah..
hepimiz hayırlısıyla kavuşalım inşAllah...

tünaydınnnnnn:ecrin_bebek: şişkoo hamişlerrr güzell anneler....slm hepinizeee a.s.kıs betüll dün bişicin yoktu :bbo:gecemi başladı kıs dur sabret az daha sana doğum tarihi olarak ne dedi dr. un....fisfisfis. ama benim yarın dr. suyuma bakcak azalmşsa yine sancı veririz dedi korktumm valla ben normal istiyrm:a015: ama doğuramazsan sezeryana alırız dedi :çok üzgünüm: dua edin de yaın almasın :Saruboceq:yaaaa en azından 1 haftam daha dolsa.... ama bakalım hayırlısııı yarın netleşcek inş....-tatlicadiarzu-...[-/B]

ayyy canım yaa seninle aynı durumda benim bebişin suyu da iyice azalmış..cumartesi sancı verecek dr.um...normal doğumu başlatacak büyük ihtimalle hihoyyyt
olmazsa sezeryana alacak...
hakkımızda hayırlısı olsun canım..
senin bebiş bir hafta daha idare eder inşAllah..
benimki artık miyadını doldurmuş..dr. öle dioo :ecrin_bebek:

günaydınlaarrrrr

merhaba canım... yok kıss daha doğurmadım.. :CüvCüv: koca göbişle geziyorum...
Pek nete giremedim gezme olayını biraz abarttım... Hergün yürüyorum bol bol.... annemle kardeşimde geldiler Allaha şükür.. Pazartesi sabahını bekliyorum... Bora bey o güne kadar beklerse ne güzel... yok geliyorum derse de sağlıkla gelsin yeter ki....
Sende ne haberler var???
kaydirigubbakcemile2

kimselerden ses seda çıkmıyoo yavv...
nerelerdesiniz.. seren cansu uğramıyorsunuz hiç..
cansu biz de seni doğum yaptı sandık göremeyince ne zamandırr...
pazartesi sezeryan günün demek..Allah yardımcın olsun sağlıkla kolay bi doğumla kavuşun inşAllah..
hepimiz hayırlısıyla kavuşalım inşAllah...

canım yok daha geziyorum koca göbişli olarak.... Son günlerin tadını çıkarıyorum... oğlumun içimdeki hareketlerini çok özliycem... senağlama
Sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallahh Allahh :Saruboceq:
Senin de c.tesi netleşecekmiş... Allah yardımcın olsun... Kolay doğumlar nasip etsin Allah.. Sağlıkla kavuşursun inşallahh :Saruboceq:a.s.

evet canım geceye doğu kötü olmuştum ama geçti..
doğum tarihi 19 - 21 arası bırsey bakalım..

X