2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım ben de biyoloji öğrretmeniyim.ben de duymadım öle birşey zaten.)))) ama öle ses geliyor.kemik sesi gibi.benim kemiklerimden gelse anlarım.sanki bebekten geliyor.akşama dr. a gidecem.son kontrolüm olacak.sorucam bakalım ne olabilirmiş.

bakalım doktor ne dıcek bende merak ettım doğrusu.. :1rolleyes:

Tabi betülcüm o sancıları hissetmemek mümkün değil sanırım çünkü daha şiddetli olur bu sancıları bile hissettiğimize göre,bu arada sen çatı muayenesi oldunmu,bana yapmadı umarım dar değildir

hayır olmadım, cumartesı gunu olacagım.. bakalım ne dıyecek..
umarım dar değildir dediğin gibi.. catının neresı oldugunu bılsem bıraz acıp ta gıdeyım dıcem ama.. :roflol:
ya sırf o yuzden sezeryan olmak ıstemıyorum doğrusu.. :çok üzgünüm:
zaten catı darsa hıc baska secenek dusunmeden sezeryan dıyorlar sanırım..
ınsallah dar değildir inşallahh.... :Saruboceq:

kızlar ben de canan.yay burcuyum.
saliha bu arada biz senle aynıyız.senin doğum sezaryen mi olacak? ne zamn? benim 15 eylül pazartesi şimdilik.akşam dr. kesinleştirecez.

ayyy karıstı demekk.. kafamçokkarıştı
bır arkadas daha vardı biskotin ona sormustum heralde daha once..
avatarlarınız aynı ya ondan sasırdım sanırım.. :bbo: aney aslan sın dimekk sende ateşsin bendensın.. :smiley-cool:
evet ben yay ım.. :sm_cool: adını unutmamısım cunku hıc duymamısım sımdı anladım..
unutmayım dur saliha saliha saliha.. kaydirigubbakcemile3

kıss sende benden unutkanmşsınmirmirmirmir kıss biskotin zaten doğum yaptı die biliom ben.... durr
karışmasın ben akşama avatarımı değiştircemmbenneyaptımki evet ateş gurubuyum sımsıcakk.....laelaelaelaelae
ama bebişler başak olcek sanırsam galiba....
adını unutmamışsın çünkü hiç duymamışım diosun yaaa...... ismimi hiç duymadın anlamındamı diosun yane.....kafamçokkarıştı

ya soun mu var sitede göndermio yaa

canan demek aynıyız :)..

kızlar bu arada aytenn doktordan gelmıs.. salıya sezeryan tarıhı almıslar.. :a015:
bebişi kılolu oldugu ıcın, catısı dar oldugu ıcın (gülşah bak konustugumuz sey), bırde trombositi dusuk oldugu ıcın bu kararı almıslar..
pazartesı aksamından yatıcakmıs hastaneye.. salı da sezeryana alacaklarmıs..

Son düzenleme:
selam kızlar hepinize hamilelikteki son günleriniz umarım ii geçiyodur sıkıntlardan kurtulmanıza az kaldı keyfini çıkarmaya çalışın bol bol fotogfar çekinhihoyyytbide uyuyun bebiş olunca hasret kalıcaksınız :CüvCüv:en yakın kimin doğumu kızlar bu arada sizleri hep takip ediyorum tanıyorum sizleriartık betül,mavili.dresam 81 daha sayamadıklarımda varkaydirigubbakcemile3

selam kızlar hepinize hamilelikteki son günleriniz umarım ii geçiyodur sıkıntlardan kurtulmanıza az kaldı keyfini çıkarmaya çalışın bol bol fotogfar çekinhihoyyytbide uyuyun bebiş olunca hasret kalıcaksınız :CüvCüv:en yakın kimin doğumu kızlar bu arada sizleri hep takip ediyorum tanıyorum sizleriartık betül,mavili.dresam 81 daha sayamadıklarımda varkaydirigubbakcemile3

ervus bende senı forumda baska baslıklardan tanıyorum canım az cok.. :1hug:
haklısın az kaldı, dediğin gibi bol bol uyku depolamak lazım sonra cok lazım olucak.. :1rolleyes:
senın de oğlun buyumus masallah 4 aylık olmus :nazar:, darısı bızım de basımıza ınsallah..
aşağı yukarı hepımızın zamanı aynı, ama normal doğum yapacaklardan en önde benım sanırım..
tabı normal yapacagım kesınlesmedı daha ama cok ıstıyorum Allahım nasıp etsın ınsallah.. :Saruboceq:

kıss sende benden unutkanmşsınmirmirmirmir kıss biskotin zaten doğum yaptı die biliom ben.... durr
karışmasın ben akşama avatarımı değiştircemmbenneyaptımki evet ateş gurubuyum sımsıcakk.....laelaelaelaelae
ama bebişler başak olcek sanırsam galiba....
adını unutmamışsın çünkü hiç duymamışım diosun yaaa...... ismimi hiç duymadın anlamındamı diosun yane.....kafamçokkarıştı

ya soun mu var sitede göndermio yaa

evet canım unutkanlık en buyuk sorunum zaten.. :bbo:
ama biskotinle karıstırdım derken ona sormustum sanırım burcunu adını ondan karıstırdım
oğlak tın galıba dedım sana.. avatarlrınız aynı oldugu ıcın...
ayrıca ısmını hıc sormamısım sana saliha deyınce anladım..
anlatabıldım mı ? .. kaydirigubbakcemile3

kızlar ben de canan.yay burcuyum.
saliha bu arada biz senle aynıyız.senin doğum sezaryen mi olacak? ne zamn? benim 15 eylül pazartesi şimdilik.akşam dr. kesinleştirecez.

sitede problem vardı giremedim......
sezeryan değil ama ben normal düşünüyrdm dr. suyun az dedi bu cumada kontrole gidicem tekrar azaldıysa suyum cumaya sancı vercek dr.um onlada doğuramazsan sezeryana alırız dioo
bakalım kısmet artık zaten 40. haftam dolmadan alcak mutlak senin sanırsam sezeryan dimi canancım

evet canım unutkanlık en buyuk sorunum zaten.. :bbo:
ama biskotinle karıstırdım derken ona sormustum sanırım burcunu adını ondan karıstırdım
oğlak tın galıba dedım sana.. avatarlrınız aynı oldugu ıcın...
ayrıca ısmını hıc sormamısım sana saliha deyınce anladım..
anlatabıldım mı ? .. kaydirigubbakcemile3

:bbo:hım hım anlatabildin şekerim
unutkanlıkta zaten hamişlikten bende önceleri okadar yoktu ki ne....fisfisfis

:))....
kızlar bu arada sıtenın bugunku halı ne boyle ayy tam sınır bozucuu...

benimde var betüş özellikle sabah yataktan kalkarken kasıklaıma çok keskin bi ağrı saplanıo ki zor toparlanıorm vallahi uyyyy saatte kaç olmş benim koçiş şimdi gelir iftarada az kaldııı

sitede problem vardı giremedim......
sezeryan değil ama ben normal düşünüyrdm dr. suyun az dedi bu cumada kontrole gidicem tekrar azaldıysa suyum cumaya sancı vercek dr.um onlada doğuramazsan sezeryana alırız dioo
bakalım kısmet artık zaten 40. haftam dolmadan alcak mutlak senin sanırsam sezeryan dimi canancım

evet canım benim sezaryen olacak.tansiyon falan olduğu için bende 38+0 da doğum olacak.aslında 39 falan olsaydı daha ii di.ama bebeiş ve benim için hayırlısı olsun.hepimiz için hayırlısı..

canan demek aynıyız :)..

kızlar bu arada aytenn doktordan gelmıs.. salıya sezeryan tarıhı almıslar.. :a015:
bebişi kılolu oldugu ıcın, catısı dar oldugu ıcın (gülşah bak konustugumuz sey), bırde trombositi dusuk oldugu ıcın bu kararı almıslar..
pazartesı aksamından yatıcakmıs hastaneye.. salı da sezeryana alacaklarmıs..

Ciddimi betül demek aytende sezeryan oluyo hayırlısı olsun inşallah,çatı meselesi benim kafamı bulandırıyo malesef son anda bi aksiliğin çıkmasından korkuyorum,benimki malesef doğum esnasında belli olucak sanırım keşke bi kontrol etseydi o kadar sancıyı çektikten sonra inşallah normal doğururum Allah ım,umarım senin çatıda geniştir betülcüm:ecrin_bebek:

evet ama benım kociş bugun ıftara gecıkıcek ılk defa.. :çok üzgünüm:
ama yınede bırseyler yapıcam.. kaydirigubbakcemile

evet canım benim sezaryen olacak.tansiyon falan olduğu için bende 38+0 da doğum olacak.aslında 39 falan olsaydı daha ii di.ama bebeiş ve benim için hayırlısı olsun.hepimiz için hayırlısı..

sağlıcakla gelsinlerde cnm hakkımızda hayırlısı olsun inş....:ecrin_bebek:

kızlar agrılarınız nasıl kasıklarınızda mı? belinizde mi?
betülcüm sanırın senın dogum 21 eyluldü.benımkıde öyle
gerci 36.haftada doktorum 15 eylul dedı.38 de 24 eylul dedı.degısıyo anlıcanız.sızınde degıstımı?
ben şimdilik hiç öle dogum agrısı cekmedım ara sıra adet agrısı gıbı agrılarım oluyo ama hafıf.
ama kasıklarımdakı kemıklerde agrılarım oluyo özellikle yattıgım zamanlar.saga sola donerken canım yanıyo
sizlerde de böle oluyo mu?
suan tam 38 haftalıgız.
yarın nst ye girecem.bi aksılık olmazsa doktorum normal dogum yaparsın dedi.
saglıklı sıhhatli bişekilde inşallah bebişlerimizi kollarımıza alırız..

X