2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ayy girebildim sonunda..yazacaklarım vardı :))
tabii betülcüm takılıyorum ben sana..eksikler hallolur yavaş yavaş zaten ufak tefek şeylerin kalmış..
ama ben cidden bu konuda takıntılıyımdır..mesela oto koltuğu kalmıştı bi tek alıncak her gece her gece oto koltuğu alıyordum rüyamda :)) sonunda aldık da kabusumdan çıktı oto koltukları :))

gülşah canım çamaşırlığın varsa ona as yıkadıklarını, yüksekte iplerin varsa onlara asma.. uzanmak çok tehlikeliymiş Allah korusun..valla ben de her işimi yapmaya çalışıyorum eşim de yardımcı oluyo sağ olsun..en son o süpürdü ben sildim :)
ne yapalım hizmetçimiz mi var, kim yıkayacak çamaaşırlarımızı di mi ama :))

arzu ben de kaşıklı biberon aldım nuby marka..
o da olur mu acaba? kaşığı silikon mu onun da dur bi bakayım..
silikon kaşık mı olması gerekmiş ?

http://www.e-bebek.com/Product_Detail.aspx?ProdID=60847

gülşahcım benim aldığım çamaşırlar bunlardan..hasta bezi de almıştım dediğin gibi belden ayarlamalı olanlardan...ama hastaneden vereceklermiş onu..neyse ben yine de götüreyim..almıştım belki lazım olur kanamamız çok olursa..

biberon lazım oluyo dedi tecrübeli arkadaşlar canım..ben bi tane küçük biberonunu koyacağım...

senin aldığın kaşıklı biberon daha iyi o gün gül gölge çıkmıştı bebeği 4,5 aylık olmuş oda ondan kullanmış ve halen emziriyormuş ben birde ondan alayım barisırnaşık şey

hepinize merhaba güzel annişler:1hug:
hadi yaw geçsin şu zaman bizde doğurup anlatalım artıkın yafuu
geçmiikiii...........-tatlicadiarzu-:1no2:
betül odanıza baktım pek bi cici olmş:ecrin_bebek: özellikle abajuru çok tatlı
bende daha almadım da abajur güzelmş .......Şeniz
inşallah mışıl mışıllll uyusun odasında emre bebişin annesiiiiigamyoncuiremsu

saol canım tesekkurler.. abajur yer lambası, avize takım odayla bırlıkte.. ama avizeyı de takmadık daha.. :bbo:
yalnız emre bebişin odasında annesi uyuyacaksa emre bebiş nerde uyuyacak.. :roflol: kaydirigubbakcemile3

merve Allah iyiliğini versın.. :roflol::roflol:

niye kız ne oldu ki kaydirigubbakcemile3 içimde kalmasınlar yazayım dedim kaydirigubbakcemile3

arzu evet kullanışlı birşey hem emziiği var hem kaşığı...ama kaşığı silikon değil benneyaptımki sert plastikten yapılmış..ağzını acıtır mı acaba bebişin ?

ayy haftaya bugünlerde bebişim yanımda olacak yaa inanamıyorum hala.. çok karışık duygular içindeyim sengözlerimebaksanab

tatlı betülcükk gördüğüm en güzel bebek odalarından..rabbım mubarek gunleryuzu hurmetıne nazardan saklasın iyilikle sağlıkla kullanmayı nasip etsin...maşallah...hem boyle gencecık hemde nekadar zevklısınız bu işler ekonomı bıkenara akıl işi zevk işi..ayrıcada tebrik ederim..benim senden 6 yaş buyuk kızkardeşim var darısı başına olsun işalllah..mevlam sağlıkla nasip etsin cümlemize....

buarada ssk yıne bi deişiklikler yapmış..hastanemden aradılar..zamlanmıi fiyatlar ..herangıbır duyumunuz varmıı

Arkadaşlar merhaba ben daha yeni hamileyim 5 haftalik bu siteyi sizin arkadaşlarinizdan aytege(canim arkadaşim yillardir:)) sayesinde öğrendim çok güzel bir yer.hepiniz umarim sağlicakla kavuşursunuz bebeklerinizle arkadaşimda inş.şimdi doktora gitti merakla bekliyorum bende onu ayrica betül oda çok güzel olmuş allah uzun ömürler versin

tlyonl2009 sağol canım..seninki de çok başındaymış ne güzel.Rabbim sağlıkla son güne ulaştırsın seni de bebişine sağlıkla kavuş inşAllah..

umut hç bilgim yok skk düzenlemesi zaten yeni olmamış mıydı? yine mi değişmiş ? artık yetişemiyoruz yeniliklere...

kıss delii ben emre bebişin mışıl mışıl uyusunnn Çok üzgünüm çoooknaniknanik
annesii o uyusun dedim yaff :jeyyar:sen nie üstüne alınıon tabiii bebikin uyuyacak anaaaa:mymeka:

bende oda takımını tam takım aldım ama öleee abajur falan vermdiler niyeeeee:ecrin_bebek:
ben ayrı aldım sen takımı tam kaça aldın bizim 2.250 di 1.650 e peşin aldım benim kide biraz renkli cıvıl cıvıl ama senin ki de pek bi şekermş canikom :1hug:
sağlıkla büyüsün huzurla büyüsün inşallah

canım cok tesekkurler, iltifatın, güzel dileklerin duaların ıcın.. amiin inşallah.. :Saruboceq:
hepimizin bebişleri sağlıkla, mutlulukla kullansınlar odalarını, eşyalarını..
darısı dediğin gibi kızkardeşinin başına inşallah, Allah herkesin gönlüne göre versin.. :1rolleyes:

ayrıca ssk fıyatların artısından haberım yok, gecen doktora gıttıgımız de yanı cumartesı gunu,
muayene fıyatı aynıydı ama 30 olan nst fıyatı 50 olmustu ssk lı halı.. zam geldı demıslerdi..
senin deiğin o mu yoksa daha yenı yıne zam mı oldu onu bılmıyorum.. :sm_confused:

tylonl arkadasım tesekkur ederım canım, darısı senın de basına ınsallah..
Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın bebeğini.. :1rolleyes:

tünaydın hamiş arkadaşlar yine döktürmüşsünüz oku oku bitiremedim...................
herkesin doğumuna az kaldı sırayla ...................
benim doğuma son:9 gün..........

hepimiz hayırlısıyla kucağımıza alırız inş.bebişlerimizi.......

anladım zaten anacım ne demek ıstedıgını kaydirigubbakcemile3
sadece cumlede devrıklık olmus bıraz sankı ben bebegın odasında uyuyacakmısım gıbı.. :roflol:
benım hıc boyle odam olmadı ondan ustume alınmak ıstedım herhal.. laelaelaelaelae
kaydirigubbakcemile3

ben oda takımını modoko dan aldım.. sen neyı ıstersen ona göre sıparısı verıyorsun fıyatı oyle cıkarıp sipariş üzerıen calısıyorlar..
odanın halısı da vardı mesela bız onu ıstemedık, sonra dolabı daha buyuktu bız ölçüye göre istedık..
aydıntlatmalarıda hosumuza gıttı ayrıca almayalım dedık onlarıda dahıl ettık onun ıcın bır oldu..
bu arada fıyatı hatırlamıyorum desem.. :bbo: cok unutkanım ben aklımda kalmamıs vallahı ama sanırım 2000 e bıtmıstı.. yanlıs olmasın ama oyleydı sanırım.. kafamçokkarıştı

Fıstık annişler geldim ben doğurmadınız dimi,valla dışarı çıktım herkes bana bakıyo sanki uzaylı gibi heralde bu koca göbekli halinde hala nasıl dolaşıyo diye bakıyolar,gittim koca koca kilotlar aldım hayatta giymezdim bunları ama belki doğumdan sonra iyi olur dedim,yıkayıp onlarıda iliştireyim çantaya,mervecim canım arkadaşım bende asma teli var uzanmıyorum ipe filan aman Allah korusun dediğiniz gibi kızlar kordon dolanması filan oluyomuş bende duydum onu,bende 2 haftadır eşime süpürtüyorum her yeri şimdi yapmicakta ne zaman yapıcak,arkasından tabi bende toz aldım yardım etsinler artık bi zahmet:)Bu arada bu benim adet sancıları devam ediyokorkuyom valla yaa

Son düzenleme:
gülşah o sancıların arasının, kaç dakikada bir olduğunu, ne kadar zamanda yeniden geldiğini dakika tutarak bi bak canım... eğer düzenli ise ihmal etme..gidersin bi nst ile bakarlar..
korkutma kız beni de.dur senin var daha...acele etmesin senin bebiş önce ben doğuruucam :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…