2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Betül odanız çok güzelmiş,tam küçük adam odası..

ay yerım ben o kucuk adamı.. Şeniz
saol canım tesekkurer.. a.s.

ya bende hemen olsun ıstıyorum ama sımdı cıkıpta perde almayı gozum almıyor ıste..
herseyı almaya cıktıgımızda hepsını halledıcektık aslında kalınca böyle oluyor parca boluk.. :bbo:
sonra zor gelıyor.. perde pek problem degıl yakında perdecıler var cok arıyacagım bırsey de degıl zaten oda renklı oldugu ıcın duz renk bır tul alıcam.. a.s
koltuk ta zaten alındı evde duruyor esım bı aksam oturup kurucak..
o uc kutuyuda duvara monte edıcek o kadaar.. :1rolleyes:
bana pek bırsey dusmuyor yanı.. :smiley-cool:

Emelcim düşünüp düşünüp stres yapma bak hem kendine hemde bebeğine zarar veriyosun böyle yaparak,oluruna bırak tatlım bundan sonra bi şekilde olacak doğumlar ama sen ne kadar sakin olursan herşeyde o kadar kolay olur inan,inşallah gönlüne göre olur herşey umarım kendi sancınla kolayca doğurursun:CüvCüv:

Gülşahcım şimdi sen söyleyince hatırladım..ben de rüyamda ikimizi yan yana doğum yapmaya çalışırken gördüm..gece konuşup uyuduk ya ondan herhelde..suni sancıya bağlamışlar ikimizi böyle yan yana bekliyorduk :)) hayır olsun inşAllah..yoksa sende mi cumartesi doğum yapacaksın :)

sorma canım her türlü kolaylaştırıcı unsur mevcut ama bakalım Allahın izniylee hepsi tabii..önemli olan inanarak yiyip içmek onları da..şu ot bende işe yararsa sana göndericem söz kargoyla.. ::)

Öyle sakindimki bugüne kadar,kendimden ummadığım kadar sakindim.Ama doktorumun yurdışına çıkması,bende doğum belirtisinin olmaması,suni sancıyla başlatabilme ihtimali vede en önemlisi dün sabah 6 da yaşadığım 2dklık müthiş sancının yüzünden böyle oldum.kafamçokkarıştı

emel bunlar harıka ya gercektenn.. 4 üz ler hemde hepsi bırden aynı guluyorlar...
aman Allahım sen neler yaratıyorsun yarabbımm..

emel canım beni bekle geliyorum beraber yapalım şu doğumu da kavusalım artık.. kaydirigubbakcemile3 hihoyyyt

Kız bende çokmu koydum acaba diyodum sen 3 tane almışsın bak iyi o zaman hiç dokunmayayım koyduklarıma, nasılsa lazım olmazsa geri getiririz o anda ihtiyaç olursada kullanırız fazla mal göz çıkarmaz...Annemde kısmetse salıya gelcek canım ya ben böyle değildim işte bişeyleri dağınık görünce sinirlerim bozuluyo valla ama yapacak gücümde yok,yapabilirsem yapayımda yapamazsamda aman napiyim zaten benim bebiş topun ağzında duruyo sanki ağrılarım var ondan korkuyorum bişey yapmaya:1no2:

canım bırak o zaman yaa durduk yere iş çıkarma basına..
beklesın camasırın acelecesı yok artık bu durumda oncekı perfonmasını bekleme kendınden..
hem Allah korusun, uzanmalardan eğilmelerden kordon da dolanabılıyormus bebege..
ne kadar dogru bılemem ama okumustum bır kac yerde.. ozellıkle uzanmak oyle yapıyormus..
bosver anneni bekle o yardım eder sana..

3 gecelikmi koydun?:1shok:Ben iki tane koymuştum birde pijama ama iki geceliği ne yapıcan dediler birini çıkardım.Aslında çıkarmazdımda çantam kapanmıyordu eksiltmek zorunda kaldım.Hastaneyle evin arası 5k,lazım olursa eşim gelir alır artık.Bebeğin çantasınıda ayrı hazırladım.Ayy hiç inanamıyorum bebeğimi alıp eve döneceğime şaka gibi.

gülşah ; ben de iki gecelik bir sabahlık koydum..tek kullanımlık kulotlardan koydum 10 tane.. 2 tane de şu geniş olanlardan normal penye olanlardan koydum...hasta bezini hastane veriyomuş ben orkid gece koydum sadece..bebişe de iki takım koydum ilk önce hastaneden giydiriyolarmış benim hastanede..bebek bezini de bi paketin tamamını koyucam ne olur ne olmaz..
normal doğumda 1 gece, sezeryanda 2 gece kalınıyo genelde canım.. bi terslik olmadığı müddetçe..inşAllah olmaz da...

emelcim benim de bebişimin suyu tükenmiş iyice yani miyadı doldu artık diyo dr..seninle aynı gibiyim şu anda senden geride olmama rağmen..cumartesi gidicem suni sancı ile başlatacak doğumu..ama korkmuyorum Allahım verecek inşAllah sabrını...bir de kaç tane doğum hikayesi okuduysam, rahat sterssiz güle oynaya doğuma gidenler kolayca yapıveriyolar doğumlarını...ben de rahat olmaya çalışacağım elimden geldiği kadar...inşAllah Rabbim de yardımcımız olsun canım sen kendini üzme oluruna bırakmaya çalış olur mu ..

Heralde ondan canım ya bende bütün gece doğumla uğraştım durdum hayır olsun gündüz niyetine valla..Tabi herşeyi inanarak yapmak lazım mesela ben hurmaya çok güveniyorum o yüzden aksatmıyorum yemeyi,hatta hastaneye giderkende bi pk.götüreyim istiyorum çünkü doğumdan sonrada süte faydalı diyorlar ya o yüzden,işe yararsa ot bende isterim ona göre ha:1hug:

kızlarrr ben doğurmak istiyorummm... içimden geldiii.... :çok üzgünüm:
gülsem mi ağlasam mı yaa.. senağlama :roflol:

Ben o kilotlardan almadım canım hasta bezi almıştım özel kilotlu olanlardan ondan mı acaba dediğin canpedmi ne diyo 5 tane koydum,bebek bezide 10 tane koydum bi pk.lazım olmaz diye,lazım olursada hastane yakın nasılsa eşim alır gelir olmazsa,hastane çıkışı 3 tk.aldım bebişe,bi ince,bi kalın battaniye aldım bakalım fazla olsunda az olmasın aldıklarımız,ben biberon almadım mesela siz aldınızmı lazım olurmuymuş acep bilemiyorum,bide biberon aldıysanız küçük boymu büyük boymu aldınız,bi küçüğü var bi büyüğü:ecrin_bebek:

:1hug:betül odanız çok güzel olmuş sağlıcakla kullanın inşallah

hastane çantasına silikon uçlu bebek kaşığı koyun biberon yerine sütünüzü sağarsanız bebek biberona alışmasın diye kaşıkla veriliyormuş kaydirigubbakcemile5

kızlarrr ben doğurmak istiyorummm... içimden geldiii.... :çok üzgünüm:
gülsem mi ağlasam mı yaa.. senağlama :roflol:

Acele etme kız gelicek nasılsa sen bi sepetini filan al hazır olsun belki almanı bekliyo nerden biliyosun çocuk yatacağı yer olmadanmı gelsin yanekaydirigubbakcemile3

Acele etme kız gelicek nasılsa sen bi sepetini filan al hazır olsun belki almanı bekliyo nerden biliyosun çocuk yatacağı yer olmadanmı gelsin yanekaydirigubbakcemile3

aaa evet olabılıırrr... :1shok:
ben bı koşuu sepet mepet legen bır sey kapıpta geleyım belkı gelır o zaman.. :jeyyar: :roflol:
nasıl koşacaksam o da ayrı lönk lönk cocugu fırlatıverırım bı anda.. :roflol:

Son düzenleme:

Ay ben bilmiyorum o silikon uçlu bebek kaşığını nerden buluruz nasıl bişeydir sen aldınmı canım

Kızlar ben kaçtım yakında bi çamaşırcı var oraya gidip bikaç çamaşır bakayım yavaşça gider gelirim artık,ben gelmeden doğurmayın haaklava:,çok öptümmm:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…