2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Slm.kızlar doğurmayan kalan bi avuç arkadaşım umarım herkes iyidir,Amaaann duyguda doğurmuş valla dün tahmin etmiştim nete girmeyince,duyguyla günlerimizde aynı ne eksik ne fazlaydı valla o doğurdu ben hala bekliyorum,neyse canım bebişim geleceği tarihi biliyodur heralde...Ay hepiniz kendinize dikkat edin artık çünkü bebişler patır patır gelmeye başladı,Allah ım hepimizi kolaylıkla kurtarsın yavrularımızı kazasız belasız doğurmayı nasip etsin..
Bu arada cansuyu merak ettim bende o damı doğurdu acep hergün mutlaka yazardı bişeyler..Güpgüzel bi gün dilerim hepinize

gülşah hoşgeldin canım..nasılsın? cansu yu ben de merak ettim..bebişinin suyu azdı onun..belki önceden alma kararı vermiştir dr.u..
betül ve arzu benim de sat 16 aralık..ama bizim bebiş miyadını doldurmuş çoktan..suyu kalmamış plesanta iyice yaşlanmış...demek bebişlerin ne zaman tutunduğunu Allah biliyo işte hepimizin sat aynı ama bebişlerin geliş zamanı farklı farklı olacak...hayırlı zamanda sağlıkla kavuşalım inşAllah hepimiz..

yaa bu arada sayfalar çok çok yavaş açılıyo yine yaa...off

arzu alemsin valla kaydirigubbakcemile3 inşAllah canım inşAllah hepimiiz 2-3 cm açılma ile gitsek hastaneye...4 cm den sonrası zaten epidural olabiliyo..gerisini ağrısız sızısız tamamlarız Allahın izniyle...inşAllah benim de cumartesi ye kadar o kadar açılmam olsun senağlama

kızlar oğlumun odası bıtsın koyucam demıstım ama bu gıdısle bıtecegı yok heralde..
sallanan teklı koltuk aldık ama daha kurmadık oyle beklıyor bırde dolap la yer lambasının
yerı fılan degısecek, yerde ust uste gordugunuz uc kutu duvara monte edılıcek capraz sekılde.. sositososito
o karyola ya asılı olan orgu polar teklı koltugun ustune atıcam kurunca.. :1rolleyes:
bırde tül perdesini almadık, ama yınede genel olarak boylee.. ay ne cok eksık varmıs bee al al bıtmıyorr... kafamçokkarıştı

Sende hoşgeldin mervecim bende çıldırdım giremedim siteye sinir oldum,valla bence cansuda doğurdu aklıma gelmedi değil çünkü olsa mutlaka yazardı bi şekilde..Bu arada doğuma giderken hurma yemeyi unutma canım hatta şimdilerdede bolca ye,Allah ta belkide sancın kendi kendine geliverir,bu sat tarihleri ne kadarda aynı olsa dediğin gibi günleri gelince bebişler çıkıp geliyolar,benimki 22 aralıktı,sanırım duygununda öyleydi ama bak o doğurdu,duygu fönlü falan gidecekti ya doğuma yapabildimi acaba çok merak ettim,valla planladığın şey bile olmuyo bu bebişler yokmu bu bebişler çok yaramazlar valla:ecrin_bebek:

BETÜLCÜM PEK GÜZEL MAAŞALLAHHH SEN TAM TAKIM DİZMİŞİSNNN ALAH SAĞLICAKLA KULLANMAYI NASİP ETSİN SÜPER OLMUŞ VALLAHİİİİ.hihoyyyt

Bitmez betülcüm hiç bitmiyo o eksikler,ben bi abajur alıcam,eşimle ben karanlıkta uyuruz ama bebişi görmem için abajur gerekli benim bi o kaldı şimdilik,ha bide toz olmasın diye bebişin uyku setini sermedim daha onlar serilecek yatağı süslenecek falan,hastane çantamı anca pazar günü yerleştirdim dahada koyacaklarım var,bu arada kızlar hastane çantanıza kaç gecelik koydunuz,normal doğum olursa hastanede ne kadar kalırız acaba,ben 2 gecelik aldım,bolca bebek bezi falan aldım yani herşeyden bol koydum zaten çantaya zor sığdı ama normal olursa hemen çıkarmıyız çokmu aldım acaba diye kafama takıldı siz ne yaptınızkafamçokkarıştıBen daha ev işlerinide halledemedim,dünyanın çamaşırı birikmiş of artık başa çıkamıyorum tek başıma çıldırıcam,annem gelmeden çamaşırları bitireyim bari ne zormuş kadın olmak yaw-tatlicadiarzu-

Selam kızlar.Dünkü stresim yüzünden başlayan başımın ağrısı hâlâ geçmedi.Parol yutsam zararı olmaz dimi?Siz kulandınızmı hiç?Rüyamda nişanımın geldiğini gördüm, nasıl sevindim ama rüya işte.Şu suni sancıya gerek kalmasa evde yavaş yavaş başlayan ağrılarım olsa gittikçe şiddetlense,evde çeksem..Hastaneye gidincede hemen doğursam..Ne güzel olur...

ben 3 gecelik koydum gülşah..
ne oolur ne olmaz.. kırlenır kan olur yedekte bulunsun.. kafamçokkarıştı bebişede ıkı hast cıkışı koydum yeter heralde..
kendını yorma camasır fılan derken doğuruverırsın.. naniknanik boşver bırıksın bıraz yanına bırılerı gelınce yardım ederler..

kaydirigubbakcemile3 güldürdün beni canım yavv valladuygu çok hevesliydi süslenip giricem doğuma diyordu ama ağdasını bile yaptıramadan yakalandı valla kaydirigubbakcemile3 ne zaman ne olacağı belli olmuyor kii işte Allahın hikmeti..
evet canım iyi ki hatırlattın hurma yiyip gideyim bir de zemzem suyu vardı evde onu da içeyim.. bir de annem bi ot getirmiş arkadaşından...meryem ana otuymuş..suya koyuyorsun böyle çiçekleri açılıyo kendi kendine..onu içenler hep kolay doğuum yaparmış..ona da başlayayım bari..Allah büyüktür kolaylık verir inşAllah hepimize.. :Saruboceq:

Betül çok güzelmiş bebişinin odası iyi ve güzel günlerde kullansın mışılmışıl uyumak nasip olsun inşallah..

saol canım, mışıl mışıl uyuyan br bebek olsunda serseme cevırmesın bızı ınsallah :))..

betül çok güzelmiş odası bebişinin..
Allahım hep sağlıklı mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin canım..
ayy ben çok tez canlıyımdır herşey hemen olsun isterim.. gece rüyamda bile onu düzüyor olurdum hemencik yerleşsin isterim ben..kız çabuk toparla odasını, eksiklerini de al.. bebişin gelecek az kaldı :))

bak sat larımız aynı, benim bebiş bu cumartesi geliyoo :))

BETÜLCÜM PEK GÜZEL MAAŞALLAHHH SEN TAM TAKIM DİZMİŞİSNNN ALAH SAĞLICAKLA KULLANMAYI NASİP ETSİN SÜPER OLMUŞ VALLAHİİİİ.hihoyyyt

saol canım amin, hepimizin bebişleri sağlıkla kullansınlar inşallah..
takımın dısında ıkı kapaklı oydan ayna dolap ta var odada.. onu cıkarmadım cunku odayı daha genıs gösterıyor aynalar.. naniknanik
ama sana da dediğim gibi uyku seti almadım sadece nevresım aldım..
perdesıyle koltuguda duruyor.. ayy bıtırsekte rahatlasak artıkk.. kaydirigubbakcemile2

Deli gibi hurma yiyiyorum ama yok banamısın demiyor,hala doğuramadım,günde 100 gr yiyorum en az.

Kız sende maşallah tam teçhizatlıymışsınkaydirigubbakcemile3,herşey varmış ne güzel valla ben sadece hurma yiyip gidicem onuda tabi o panikle unutmazsam,inşallah canım ben inanıyorum kolayca doğuruvericez pırt diye çıkıvericekler,dün bütün gece doğurduğumu gördüm rüyamda demek o kadar kafama takmışım aslında takmıyo gibi görünüyoum ama doğum sancısını bile çektim hatta bi ara uyanıp cidden doğurduğumu filan sandım gerçek gibiydi..Allah yardımcımız olsun inşallah:Saruboceq:

Amiiinnn betülcüm inşallah bebişlerimiz mışılmışıl uyusun,gazı olmasın bide sakin olsunlar inşallah..Valla bende ne çok şey istiyorum,sağlıklı olsunlar inşallah onlar bizim canımız nasılsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…