2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

:ecrin_bebek:

:ecrin_bebek:bende bugün öğrendim benimkide 3500kg olmuş tombişim benim iyi işte ufak olunca zor oluyormuş kaldırıp bakması kolay olsun hoş sağlıklı olsunlarda zayıf şişman farketmesgamyoncuiremsu

evet canım önemli olan sağlıklı olmaları..
ben de tombişim diye seviyorum bebişimi senin gibi :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:
ama çok iri olursa normal doğumu zorlayabilir.. o yüzden çok da şişko olmasınlar yani gamyoncuiremsu

sana da iyi akşamlar meltem..sağol canım..
senin sezeryan mı olacak cumartesi günü ?
evet aynı gün kucaklarız belki bebişlerimizi..Allah yardımcımız olsun...
Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kavuştursun hepimizi inşAllah..

evet canım sezeryan olacakcokacimcoook
çok heyecanlıyım dün belli oldu cumartesi olacağı-tatlicadiarzu-

evet canım sezeryan olacakcokacimcoook
çok heyecanlıyım dün belli oldu cumartesi olacağı-tatlicadiarzu-

ben de çok heyecanlıyım valla o güne kadar ne yaparım bu heyecanla bilemiyorum :ecrin_bebek:
ama sonunda bebişlere kavuşmak var.. o yüzden de çok mutluyum :CüvCüv:
sezeryan senin tercihin mi yoksa gerektiren bi durum mu var canım ?
ay gününü bilip de beklemek daha bi zor sanki..insan şoka giriyo -tatlicadiarzu-

Merve canim nasilsin,umarim çok değildir sancin ama su meselesi biraz düşündürdü benide hayirlisi olsun arkadaşim inşallah sağlikli doğarda önemli olan o aslinda,sen nasil bi sanci hissetmiştin,çünkü ben sürekli sanci hissediyorumda

Merve canim nasilsin,umarim çok değildir sancin ama su meselesi biraz düşündürdü benide hayirlisi olsun arkadaşim inşallah sağlikli doğarda önemli olan o aslinda,sen nasil bi sanci hissetmiştin,çünkü ben sürekli sanci hissediyorumda

sagol canım arkadaşım..cumartesi doğum yapacağım büyük ihitmalle .. dua et bana olur mu :ecrin_bebek:
sancım kasıklarıma bıçak batması gibi...canım öyle şiddetli değil..ama sancıdan çok suyun yavaş yavaş tükenmesi bebeği riske atıyormuş..o yüzden cumartesiye kadar hiçbir işaret gelmezse ve dr. suyumu da yine azalmış görürse doğuma alacak..ayy çok heyecanlıyım canımm hihoyyyt

Ay benim bebişte haftaya cuma cumartesiye doğsun artık ya,burada en son ben kalıcakmışım gibi bi his var bende sanki,ne güzel kızlar ya kavuşuyosunuz teker teker bebişlere,inşallah benimkide ananesinin gelmesini bekliyodur:))

gülşahcım eğer senin bebiş benimkinde önce gelmeye kalkmazsa ben anlatırım sana engin deneyimlerimi :)) suni sancıyı falan :))
sağlıkla gelsinler de canım azıcık daha bekleriz ne olacak..ben de bebişin uyu azalmasaydı da kendi sancımı bekleyebilseydim diye üzüldüm bugün.. ama hepsi Allahtan canım..hakkımızda hayırlısı..
evet senin bebiş akıllı akıllı anneannesini bekliycek..aferin ona :)

sagol canım arkadaşım..cumartesi doğum yapacağım büyük ihitmalle .. dua et bana olur mu :ecrin_bebek:
sancım kasıklarıma bıçak batması gibi...canım öyle şiddetli değil..ama sancıdan çok suyun yavaş yavaş tükenmesi bebeği riske atıyormuş..o yüzden cumartesiye kadar hiçbir işaret gelmezse ve dr. suyumu da yine azalmış görürse doğuma alacak..ayy çok heyecanlıyım canımm hihoyyyt

Canım ya tabikide dualarım seninle inşallah Rabbim bi avazda kurtarsın ikinci ıknmada doğuversin büşran:Saruboceq:Benimkininde suyu filan iyiymiş yani beyefendinin keyfi yerinde sanırım gelmeye niyeti yok,ben diyorum anacım burda en son ben doğurucam sanırım-tatlicadiarzu-Canım bende böyle sancılar çekiyorum ama belli olmaz tabi,sen moralini yüksek tut yeterki inşallah sorunsuzca kızına kavuşacaksın,herşeyde vardır bi hayır ne güzel kız sevin iştehihoyyyt

Canım ya tabikide dualarım seninle inşallah Rabbim bi avazda kurtarsın ikinci ıknmada doğuversin büşran:Saruboceq:Benimkininde suyu filan iyiymiş yani beyefendinin keyfi yerinde sanırım gelmeye niyeti yok,ben diyorum anacım burda en son ben doğurucam sanırım-tatlicadiarzu-Canım bende böyle sancılar çekiyorum ama belli olmaz tabi,sen moralini yüksek tut yeterki inşallah sorunsuzca kızına kavuşacaksın,herşeyde vardır bi hayır ne güzel kız sevin iştehihoyyyt

sagol canım, eksik olma duanı da eksik etme canım :teselli:
evet seviniyorum aslında ama..ne bileyim..beklemiyordum ya heyecan bastı birden :eek: cumartesiye kadar kendi sancım gelir belki...suni sancıya gerek kalmaz..belki suni sancı da öyle berbat bişey değildir...anlatılan herşey herkeste aynı olmuyor ki di mi ama süprizzzzz
bendeki ağrılar öyle işte canım regl dönemindeki kasık ağrısı gibi aynı..ama bugün sıklaştı bayağı..20 dk da bire falan düştü..ama kesildi sonra..devam etmedi..senin sancılar da yavaş yavaş ilerleyecek demek ki canım.... hadi inşAllah fazla bekletmez senin oğluş da.. bu arada en son sen değilsin kız senden sonra seren var günü geride olan..ama Allah bilir kimin önce doğum yapacağını :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

gülşahcım eğer senin bebiş benimkinde önce gelmeye kalkmazsa ben anlatırım sana engin deneyimlerimi :)) suni sancıyı falan :))
sağlıkla gelsinler de canım azıcık daha bekleriz ne olacak..ben de bebişin uyu azalmasaydı da kendi sancımı bekleyebilseydim diye üzüldüm bugün.. ama hepsi Allahtan canım..hakkımızda hayırlısı..
evet senin bebiş akıllı akıllı anneannesini bekliycek..aferin ona :)

Aman anlat hayatım zaten eşim moralimi bozuyo ne gerek var normal doğuma filan diye sen anlatta banada bi cesaret gelsin gerçi herşeyi göze aldım artık ya neyse..Üzülme tabikide kendi sancın gelseydi ama gelmeyincede ne yapıcan işte bebeğinin sağlığı herşeyden çok daha önemli,bebişler iyi olsunda zaten bi şekilde yapıcaz artık doğumu kaçış yok,ama zaten sonra çektiğimiz bütün sıkıntılara değecek inşallah

ben de çok heyecanlıyım valla o güne kadar ne yaparım bu heyecanla bilemiyorum :ecrin_bebek:
ama sonunda bebişlere kavuşmak var.. o yüzden de çok mutluyum :CüvCüv:
sezeryan senin tercihin mi yoksa gerektiren bi durum mu var canım ?
ay gününü bilip de beklemek daha bi zor sanki..insan şoka giriyo -tatlicadiarzu-

yaa ben sezeryan istiyordumn ama doktoruma bırakmıştım herşeyi:CüvCüv:
benim rahmimde şekil bozzukluğu var dr normal doğumda problem olabileceğini daha sonra fazla kanama olabileceğini söyledi riske atmayalım dedik kafamçokkarıştı

sagol canım, eksik olma duanı da eksik etme canım :teselli:
evet seviniyorum aslında ama..ne bileyim..beklemiyordum ya heyecan bastı birden :eek: cumartesiye kadar kendi sancım gelir belki...suni sancıya gerek kalmaz..belki suni sancı da öyle berbat bişey değildir...anlatılan herşey herkeste aynı olmuyor ki di mi ama süprizzzzz
bendeki ağrılar öyle işte canım regl dönemindeki kasık ağrısı gibi aynı..ama bugün sıklaştı bayağı..20 dk da bire falan düştü..ama kesildi sonra..devam etmedi..senin sancılar da yavaş yavaş ilerleyecek demek ki canım.... hadi inşAllah fazla bekletmez senin oğluş da.. bu arada en son sen değilsin kız senden sonra seren var günü geride olan..ama Allah bilir kimin önce doğum yapacağını :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

Bellimi olur tatlım belkide kendi sancınla doğurursun haklısın hergün herşey olabiliyo sonuçta,benim dr.da dedi heran olabilir bekleyin diye,olmazsa bile herkesin söylediğine bakma sen belkide fazla hissetmeyeceksin bolbol dua et,bende dua edicem canım,nolur arada banada dua et olurmu çok ihtiyacım var çünkü:Saruboceq:Benimkide yavaşmı olucak ne olucak bilmiyorumki inşallah çok uzun süre bekletmez hiç olmazsa dr.un dediği tarihte gelsin en geç,napalım bizde bekleriz artık,benimle birlikte ve benden sonrada bikaç kişi var ama çoğu kişi sezeryan olunca çoğu öne geçti,onlarda normal olursa bekleriz beraber artıkhihoyyyt

yaa ben sezeryan istiyordumn ama doktoruma bırakmıştım herşeyi:CüvCüv:
benim rahmimde şekil bozzukluğu var dr normal doğumda problem olabileceğini daha sonra fazla kanama olabileceğini söyledi riske atmayalım dedik kafamçokkarıştı

Canım tabi bebiş için hangisi iyiyse onun olması zaten riske atmayın dr.un neyi önerdiyse onu yap,Allah hepimizi sağsalim kurtarsın inşallah

gülşahcım tabii artık şu saatten sonra her an herşey olabilir hepimiz için..bebişler miyadlarını doldurdular..bakalım hangisi önce gelir Allah bilir..günü dolup bekleyen de var benim gibi günü dolmadan riske giren de..amann her bebiş farklı işte.. dua etmez miyim hiç sana canım özellikle ismini söylüyorum valla hep canım arkadaşım..inanıyorum ki şu mübarek günlerde Allahım yardımını esirgemeyecek..doğumumun normal yollardan olması için elimden geleni yapacağım ama yine de olmuyosa ona da üzülmem herşeyde vardır bi hayır..inşAllah hepimiz için hangisi hayırlıı olacaksa onu nasip etsin Rabbim.

Meltemcim en uygun olan sen ve bebiş için hangisi ise o olsun tabii ki önemli olan sağlıkla kavuşmamız.. cumartesi ikimiz de kavuşacağız Allahın izniyle yaa...Allah yardımcımız olsun....hepimizin inşAllah..

Merve canım cmt.siye doğumun falan olursa bak bana haber veriyosun mutlaka bi şekilde okiş,burada ben veririm inşallah senin mutlu haberini..
Bu arada ben kaçıyorum canlar,hepinize iyi gecelr güzel rüyalar,birbirimize bolbol dua edelim şu mübarek günlerde bizlerde bebişlerimize hayırlısıyla kavuşalım inşallah,çok öpüyorum:)

Merve canım cmt.siye doğumun falan olursa bak bana haber veriyosun mutlaka bi şekilde okiş,burada ben veririm inşallah senin mutlu haberini..
Bu arada ben kaçıyorum canlar,hepinize iyi gecelr güzel rüyalar,birbirimize bolbol dua edelim şu mübarek günlerde bizlerde bebişlerimize hayırlısıyla kavuşalım inşallah,çok öpüyorum:)

tabii canım inşAllah sağlıkla doğumumu yapayım hemen sana haber veririm...ayy o an gelse hemen yavv..nasıl geçicek günler :CüvCüv:
sağol tatlım sana da iyi geceler tatlı rüyalar....Allah rahatlık versin..ben de uyumaya çalışayım..hepinizi öptüm kader arkadaşlarım Şeniz

kizlar is bi avazda kurtarirsiniz darisi bize gerci ben iki dogumu arkamda biraktim ikiside normaldi buda ins normal olur bence korkmayin tabi ilk defa yasiyacaginiz icin insan tedirgin olmuyor degil ama inanin o an geldimi yani sancilar korku felan gidiyo biran önce dogsun istiyosun bence herkes yapabilir ben 18 yasimda yapabildigime göre ilk dogumu sizde yaparsiniz

ay benimde bugün az sancım çıktı ama bakalım dr daha erken dedi benim sallamam tutar demişin birde bana bi tarih sallasan:eek: kaçı gibi sence fal misali morel olur??

haydaakaydirigubbakcemile3ben içimden geldide dedim..söz sana dair bişi hissedersem yazarım..a.s.

kızlar hepinize iyi geceler allah rahatlık versin..................
inş.rahat yatabilirim midem yukarı çıkıyor yatınca ........
şafak..............son 10 gün

X